Login

E-športový turnaj roka začína! Tipsport CS Winter bude hostiť Vodafone PLAYzone Arena

Tournament Majo 0 137
Nová sezóna najväčšieho česko-slovenského športového turnaja odštartuje prvou zastávkou Tipsport CS Winter. V nej sa stretnú aktuálne štyri najlepšie celky domácej scény – obhajcovia titulu Sampi.Tipsport, pardubické Dynamo Eclot, libereckí SINNERS a Team UNITY. Ich zápasy môžu diváci sledovať naživo priamo v pražskej Vodafone PLAYzone Arene, kde prebehne aj špeciálny program, alebo na Twitch kanále PLAYzoneCZ, a to od piatku do nedele 15. až 17. marca.

fino-sampi-tipsport


Vodafone PLAYzone Arena sa chystá na prvý veľký turnaj tohtoročnej sezóny v hre Counter-Strike 2. Organizátori čakajú búrlivú atmosféru, a vďaka obrovskému záujmu navyšujú kapacitu na 130 miest. Okrem toho lounge priestor upravili tak, aby z každého miesta bolo komfortne vidieť na súperiacich hráčov aj na obrovskú obrazovku, na ktorej môžu diváci sledovať dianie v hre.

Veľkú obľubu si počas uplynulých akcií získalo tematické menu, ktoré nechýba ani tentoraz. Každý fanúšik tak môže podporiť svojich favoritov nielen hlasným skandovaním, ale vyberie si aj špeciálne tímové drinky a jedlo. Navyše sa celá aréna premení do známej hernej mapy Vertigo. Diváci sa tak stanú priamou súčasťou hry. Na miesto dorazia aj ďalší zástupcovia organizácií aj tímoví influenci, s ktorými sa stretnú návštevníci osobne. Súčasťou programu budú tematické súťaže o hodnotné ceny.

„Po dramatickém závěru loňské sezony a neméně dramatickém dění v přestupovém období všechny zajímalo, jaké změny přinese nová sezona, ať už po organizační nebo herní stránce. Povedlo se zachovat herní formát a přidat další turnaj. A mě těší, že Tipsport se svou dlouhodobou podporou československé counterstrikové scény u toho může být i letos. Další zastávka celé série určitě potěší nejen všechny sázkaře, ale taky fanoušky na streamu i v aréně. Ti, kteří dorazí do arény, si navíc mohou ověřit své CSkové znalosti a vyhrát řadu cen,“ komentuje novú sezónu Ondřej Antoš, špecialista sponzoringu Tipsportu.

mcr-brno-2023-05


5,7 milióna v hre
Vďaka navýšenému počtu turnajov sa zvyšuje aj šanca na zisk Tipsport Grand Slamu, teda odmeny 2 milióny korún za víťazstvo v piatich z ôsmich po sebe idúcich turnajov. A hneď v prvom turnaji sezóny Tipsport CS Winter môže táto méta padnúť. Druhú šancu totiž dostane tím Dynamo Eclot, ktorý túto príležitosť nevyužil v pamätnom minuloročnom finále.

„Navzdory změnám v sestavách, které nastaly po brněnském grandfinále, se do playoff prvního letošního turnaje probojovaly stejné týmy. Dynamo Eclot, kteří mají nejblíže k Tipsport Grand Slamu, zatím bookmakery nepřesvědčili. Vidina dvou milionů, od kterých je dělí jediný vyhraný turnaj, je sice velká motivace, ale bookies ve finále předpokládají souboj mezi Sinners a Sampi.Tipsport. Sinners by mohli ovládnout jak upper bracket finále, tak i pozdější grandfinále,“ komentuje možný vývoj vedúci oddelenia športov v Tipsporte, Tomáš Mencl.

„Tuto sezonu chceme divákům nabídnout ještě více offline akcí. Proto jsme před samotným závěrečným turnajem rozšířili počet dílčích zastávek ze tří na čtyři. Všichni máme ještě v živé paměti neuvěřitelně vypjaté finále z Brna, kdy Sampi.Tipsport dokázali před skandujícím publikem otočit stav z 0:2 na 3:2 proti favorizovanému Dynamu Eclot. Je tu ale nový rok a s ním nové začátky. Příběhy, které napíše tato sezona, nás teprve čekají. Nenechte si je ujít,“ hovorí Pavel Kristián z agentúry PLAYzone, hlavný organizátor Tipsport MČR CS.

Rezervácia miest vo Vodafone PLAYzone Arene je možné vytvoriť buď na e-maile arena@playzone.cz, alebo na telefónnom čísle +420 777 717 196.
Oficiálne stránky turnaja TU.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37