Login

Finále Univerzitných majstrovstiev SR znovu v priestoroch FEI STU, hráči si zmerajú sily v štyroch herných tituloch

Community Majo 0 535
Zimný semester sa blíži ku svojmu koncu, rovnako tak aj vyvrcholia aj Univerzitné majstrovstvá SR (UNI MSR). Finálový turnaj odštartuje už v piatok 26. januára a uzavrie sa v nedeľu 11. februára 2024.

Základná časť a play-off Slovenskej univerzitnej e-športovej ligy je za nami, nastal čas na finálové rozuzlenie v podobe UNI MSR. Najlepšie univerzitné tímy z celého Slovenska zabojujú o celkový finančný prizepool vo výške rekordných 6400€.

uni-msr-2024-01.jpg


Univerzitné majstrovstvá SR sa aj tentokrát budú konať v priestoroch UNISPACE na FEI STU v  Bratislave. Stretnutie top tímov v offline prostredí budeš môcť sledovať naživo na twitch.tv/yzonesk alebo priamo na mieste. Celý event bude voľne prístupný aj pre verejnosť.

Vo finále uvidíme celkom až štyri herné tituly – Rocket League, premiérovo Counter-Strike 2, Teamfight Tactics a League of Legends. Aký je harmonogram UNI MSR a ktoré tímy sa stretnú?

uni-msr-2024-02.jpg


Piatok, 26.1.2024 – Rocket League
UNI MSR prinesie na úvod hru Rocket League. O finančný prizepool 810€ sa stretnú 4 tímy, medzi nimi aj odvekí rivali, ktorých hráči sa stretli v posledných dvoch sezónach vo finále – Gangstri Kanalowy a Rottačník. Rozpis zápasov a viac informácií nájdeš na tomto odkaze.

Sobota, 27.1.2024 a nedeľa, 28.1.2024Counter Strike 2
Vôbec prvýkrát uvidíme vo finále univerzitnej ligy takisto hru Counter Strike 2. V prvom semifinále budeme svedkami bratislavsko-košického derby medzi Bratislavskými technikmi a SUPA HOT FAYA. V druhom semifinále uvidíme tím zložený z obhajcov titulu – Medvedíci zo sv. Cyrila a Metoda v Trnave sa postavia príjemnému prekvapeniu – tímu Skill issue.

Kto zdvihne nad hlavu pohár a akým pomerom si mužstvá rozdelia prizepool v hodnote 1350€?

Piatok, 9.2.2024 – Teamfight Tactics
Po vyššie spomínaných herných tituloch príde na rad týždenná pauza. UNI MSR bude následne pokračovať jedinou hrou zameranou na jednotlivcov. Na rad príde obľúbené „TFTčko“. V turnaji sa stretne 8 hráčov, ktorí budú bojovať v arénach medzi sebou o finančný prizepool 390€. Ktorý hráč povstane ako víťaz?

Sobota, 10.2.2024 a nedeľa, 11.2.2024 – League of Legends
Edíciu zimného semestra Univerzitných majstrovstiev SR ukončíme hrou League of Legends, ktorá sa teší obrovskej podpore od partnera Kia Sales Slovakia. Podobne ako aj v ostatných tímových hrách, aj tu sa stretnú najlepšie 4 tímy, ktoré si zahrajú nielen o prvenstvo, ale aj o prizepool v hodnote 3850€. Ten je najvyšší v histórií UNI MSR. čo sa týka jednej hry.

Podarí sa titul znovu uchmatnúť chalanom z Mad Engineers? Proti budú ďalší traja rivali, ktorí im rozhodne nič nedajú zadarmo.

Titulárnymi partnermi SUEL a UNI MSR sú Slovenská sporiteľňa, KIA, CrazyWolf. Partnerom ligy je Guseppe. Partnerom podujatia je FEI STU.

Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37