Login

Kvalifikácia na 4ka CS:GO turnaj prichádza už 10. septembra! Zapoj sa do súboja o 17 000€

Tournament Majo 0 1250
Zaisti si s tímom miestenku na offline finále, ktoré sa uskutoční 28.9. - 1.10.2023 v nitrianskom Agrokomplexe.

Majstrovská sezóna sa začína a online kvalifikácia na MSR 2023 prichádza! Slovenské a české CS:GO tímy môžu zabojovať o svoju miestenku na offline finále už 10.9.2023, stačí sa zaregistrovať do kvalifikácie na webe yzone.sk.

msr-2022-09.jpg


Majstrovstvá SR v elektronických športoch CS:GO sa v tomto roku uskutočnia už 28.9. - 1.10. spoločne s výstavou Autosalón AUTOSHOW v areáli Agrokomplex Nitra. Tentokrát sa do súboja o titul Majstra SR, finančný prizepool 17 000€ a putovnú trofej zapojí 6 TOP tímov z domácej scény a ty môžeš byť pri tom.

Registráciu do online kvalifikácie nájdeš tu. Jeden víťazný tím si v nedeľu 10.9. vybojuje posledné miesto na offline finále. Do kvalifikácie sa môžu zapojiť všetky Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag profesionálne aj amatérske tímy, pri postupe do stage časti je však potrebné byť zastúpený slovenskou alebo českou ešportovou organizáciou.

msr-2022-11.jpg


KTORÉ TÍMY UVIDÍŠ NA FINÁLE MSR 23 V NITRE?
Minuloročný víťaz - Dynamo Eclot - sa opäť predstaví na pódiu a pokúsi sa o zopakovanie svojho úspechu. Miestenku na MSR 23 si tento stabilný český tím vybojoval prostredníctvom 3. sezóny CS:GO ligy YGames PRO Series, kde sa umiestnili na najvyššom (bronzovom) mieste spomedzi SK/CZ tímov. Druhú miestenku z YGames PRO Series získala zostava tímu SINNERS, ktorá po prvý krát zavíta na Slovenské majstrovstvá.

Z PRO Series ligy mali na MSR postupovať až prvé 4 domáce tímy umiestnené na najvyšších priečkach, ale vzhľadom na zmeny v zostavách daných tímov (výmena väčšiny rostera), boli dva sloty nahradené Wild Card organizátora. Tú získali tímy Sampi a Enterprise, ktoré patria k špičke domácej scény a nachádzajú sa na 3. a 4. mieste eplayer.cz rebríčka hneď za SINNERS a Dynamo Eclot.

Piatym tímom, ktorý sa pozrie do Nitry je zostava UNiTY, ktorá získala pozvanie na turnaj na základe tretieho Wild Card organizátora.

6 miesto na turnaji čaká na teba a tvoj tím. Zapoj sa do kvalifikácie už dnes!

msr-2022-13.jpg


ČO TI PRINESIE MSR 2023?
Okrem CS:GO turnaja sa môžeš tešiť na veľa sprievodných aktivít a programu. Ako návštevník podujatia si budeš môcť vyskúšať virtuálnu realitu, zabaviť sa v obrovskej hernej zóne a vyskúšať jednu z mnohých zaujímavých atrakcií v stánkoch našich partnerov.

Slovenská sporiteľňa ti prinesie Drone racing, v stánku Nintendo si vyskúšaš ich skvelé konzoly a zaujímavé hry. Škoda Slovensko ti prinesie skvelé závodné hry. Okrem toho sa môžeš tešiť na meet and greet zónu od Monster, zaujímavú súťaž o najlepšiu PC zostavu od Fractal Design a mnohé ďalšie.

Okrem toho si môžeš pozrieť aj kompletnú výstavu Autosalón AUTOSHOW, ktorá ti prináša najnovšie modely známych automobilových značiek. Toto všetko v cene 1 lístka.

Viac informácií o MSR nájdeš na podstránke tu.

Pozri si aftermovie z minulého roka:


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (477 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 554
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37