Login

Finále YGames PRO Series CS:GO prichádza už v stredu 7.6.! Zvíťazí Astralis Talent alebo DomiNation eSports?

Tournament Majo 0 941
Zástupca CZ/SK scény Dynamo Eclot zabojuje o 3. miesto v turnaji. Sledujte livestream od 17:00.

Súboj o rekordný prizepool 45 000€ (1 067 000 KČ) 3. ročníka CS:GO ligy YGames PRO Series je takmer na konci. Už v stredu 7.6. prichádza grandfinále súťaže, v ktorom uvidíme 4 najlepšie tímy v zápasoch o 3. miesto a prvenstvo.

y-games-pro-3-sezona-2023-05.jpg


Do boja o trofej a najväčšiu čiastku z prizepoolu (15 000€) sa zapoja tímy z Dánska a Hungary.png flag Maďarska. Astralis Talent v zostave s hviezdnym hráčom Xyp9x-om sa prebojovali do finále cez poľský tím Ignis Serpens. Najlepší maďarskí hráči v zostave DomiNation eSports si v tesnom semifinále poradili s domácim tímom Dynamo Eclot.

Sledujte finálový livestream v stredu od 17:00 na yzonesk a držte palce svojmu favoritovi na výhru. O komentár zápasov sa postará Talent tím v zložení - Joshua, teCkoO, Ray, Sajmon a The RoughBaby.

y-games-pro-3-sezona-2023-07.jpg


Livestream YGames PRO Series prináša okrem zápasov aj súťaže o skvelé ceny. Zbierajte sledovaním tzv. Twitch body (powered by VÚB banka) a vymeňte ich za hodnotné ceny – kupóny do Fortuna, herné periférie ACER Predator, ESET antivírus, CS:GO skiny od Fany CS:GO shop, energetické nápoje Crazy Wolf, dres tímu Sampi alebo merch ligy.

y-games-pro-3-sezona-2023-06.jpg


Harmonogram - Grandfinále - 7.6.:
- 17:00 - Zápas o 3. miesto – Dynamo Eclot vs Ignis Serpens
- 20:00 - Finále - Astralis Talent vs DomiNation esports

Presný rozpis zápasov a viac informácií o lige nájdete na oficiálnom webe a taktiež na najznámejšom CS:GO portáli HLTV.

Na výsledky finále si môžete staviť (platí nad 18 rokov) vďaka generálnemu partnerovi ligy – Fortuna. Môžete tak ukázať svoju znalosť domácej a zahraničnej scény a zároveň získať odmenu navyše. Kurzy na posledný herný deň nájdete tu.

Ktorý tím nakoniec získa víťazstvo v 3. sezóne YGames PRO Series? Bude to dánska zostava Astralis Talent alebo známa pätica maďarských hráčov DomiNation eSports, ktorej tesne ušlo víťazstvo v prvej sezóne ligy? Podarí sa domácemu tímu Dynamo Eclot získať bronzovú priečku? Sledujte livestream a dozviete sa viac.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37