Login

Otvorená kvalifikácia prichádza do YGames PRO Series CS:GO ligy sa môžeš zapojiť aj ty

Tournament Majo 0 657
Vybojuj si svoje miesto medzi top SK/CZ a EU tímami.

11.3.2023 budeš mať možnosť sa zapojiť so svojim tímom do otvorenej kvalifikácie YGames Pro Series ligy. Po druhý krát dostávajú všetky Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag tímy príležitosť na ukázanie svojich kvalít a prebojovanie sa do hlavnej časti ligy.

y-games-pro-3-sezona-2023


Registruj sa so svojim tímom do otvorenej kvalifikácie na webe yzone.sk a získaj jeden zo 4 slotov do uzavretej kvalifikácie. Tá sa uskutoční 18.03 a spolu s kvalifikovanými tímami zabojujú o postup 4 pozvané Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag ešportové organizácie. Z tejto osmičky tímov nakoniec vzídu dvaja víťazi, ktorí postúpia priamo do skupinovej časti ligy.

YGames PRO Series odštartuje svoje základnú časť už v apríli tohto roku a prinesie so sebou nový formát, nové tímy a atraktívny finančný prizepool. Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag tímy okrem toho ešte zabojujú o postup na Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2023.

Oficiálny teaser ligy:


Nezabudni, že registrácia do ligy sa končí už 11.3.2023 o 15:59 tak nezmeškaj svoju šancu a prebojuj sa medzi najlepšie domáce tímy do YGames PRO Series ligy.

Pre viac informácií sleduj oficiálnu stránku ligy a daj odber na sociálne siete
Facebook, Instagram, Web a Twitch.tv

y-games-pro-2-sezona-2022-13.jpg


Domáca CS:GO liga odštartovala svoju existenciu na jar v roku 2021. Premiérová sezóna priniesla súboje 12 tímov – 8 domácich a 4 zahraničné pozvané celky zviedli súboj o prizepool 31 250€. Prvú výhru v lige si pripísala na konto domáca zostava tímu Enterprise, ktorá v napínavom finále porazilo maďarský tím Budapest Five.

Druhá sezóna PRO Series zaznamenala výrazný posun nielen vo formáte ligy, ale aj v prizepoole a počte tímov. 16 tímov (9 domácich a 7 zahraničných) tentokrát súperilo o skvelý prizepool 41 000€. Liga taktiež skrátila svoje trvanie a sústredila sa na jarné obdobie. Tentokrát trofej a titul najlepšieho tímu putoval do Nemecka. V napínavom finále sa stretol domáci tím Dynamo Eclot s BIG Academy. Posledná mapa nakoniec rozhodla o výhre akadémie populárneho tímu.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (440 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 515
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37