Login

Tomáš "benq1" Masaryk bol menovaný do NVIDIA siene česko-slovenského e-športu

Community Vick 0 1147
Každý rok je v rámci finálového víkendu Tipsport MČR CS:GO v spolupráci s Českou asociáciou e-športu tradične menovaná nová herná legenda, ktorá vstupuje do Siene slávy česko-slovenského e-športu NVIDIA. Siedmy člen sa stáva dlhoročnou hviezdou a jednou z ikon Counter-Strike scény, Tomášom "benq1" Masarykom, ktorý tento rok ukončil svoju kariéru.

Viac ako 12 rokov na scéne, nespočetné úspechy, ale hlavne meno, ktoré je už dlho synonymom pre eSuba. To je Tomáš "benq1" Masaryk, siedmy člen Siene slávy česko-slovenského e-športu NVIDIA.

Na scéne je od roku 2008, ale preslávil sa hlavne svojím pôsobením v tíme eSuba. Modrý dres si prvýkrát obliekol v roku 2015 a finálne zavesil myš na kliniec až tento rok. Ako hráč aj ako tréner dosiahol množstvo úspechov doma i v zahraničí. Na majstrovstvách Českej republiky získal nespočetné množstvo medailí, ale nikdy nedosiahol najvyšší cieľ. Tento rok už vieme, že nikdy nedosiahne. Vo veku 32 rokov bol ten správny čas nasledovať právnickú kariéru, o ktorú sa dlhé roky usiloval. Uvedenie do Siene slávy NVIDIA je čerešničkou na torte hernej kariéry.

mcr-2022-brno-benq1-02.jpg


Benq1 sa pripojil k radom ďalších gigantov českého a slovenského hrania. Cena sa udeľuje od roku 2016, keď sa prvým členom stal Ivan "Dev1" Lazarov. Do sály postupne vstúpili majstri sveta Erik "hakkiJunior" Leštach a Petr "CzechCloud" Žalud, ligová legenda Pavel "Herdyn" Mikeš, šampión Warcraft 3 Michael "Giacomo" Hladík a minulý rok aj svetoznámy redaktor Milan "Striker" Švejda.

Zdroj: PLAYzone

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37