Login

Astralis späť na vrchole? Prečo o sebe dánska legenda nedala vedieť viac ako rok?

CS news Vick 0 1414
Je to už nejaký čas, čo device prešiel z Astralis Denmark.png flag do Ninjas in Pyjamas Sweden.png flag. Pre všetkých to bol šok, keď legenda, ktorá hrala za dánsku organizáciu viac ako 5 rokov, náhle opustila svojich spoluhráčov a prestúpila do NIP Sweden.png flag. Bohužiaľ, od presťahovania sa do Švédska mu nevyhovovalo niekoľko faktorov a teraz je späť doma, v Astralis Denmark.png flag.


I'm home. - boli jeho prvé slová po prestupe do Astralis Denmark.png flag.

Nicolai "⁠device⁠" Reedtz a Astralis potvrdili svoju dohodu o prestupe z NIP. Špekuluje sa, že cena prestupu sa vyšplhala až na 600 000€.

Za posledný rok device sedel na lavičke po tom, čo koncom roka 2021 si dal pauzu zo zdravotných dôvodov v Ninjas in Pyjamas, pričom uviedol problémy s duševným zdravím a taktiež osobné dôvody.

"Everyone knows that I have been through a difficult period, but I’ve taken the time out that I needed to recover and find the best version of myself." - uviedol device v rozhovore.

Preklad: Každý vie, že som prešiel ťažkým obdobím, ale vzal som si čas, ktorý som potreboval na zotavenie a nájdenie najlepšej verzie seba samého.


"That only gives me extra motivation and I want to focus my energy on looking forward. I have found the desire and joy to play again – I’m excited to get back to doing what I love, contributing to the team and I can’t wait to get started."

Preklad: To mi dáva len extra motiváciu a svoju energiu chcem sústrediť na to, aby som sa pozeral dopredu. Našiel som túžbu a radosť hrať znova – som nadšený, že sa môžem vrátiť k tomu, čo ma baví, prispievať do tímu a už sa neviem dočkať, kedy začnem.


"I am aware, expectations will probably be higher than what we can deliver off the bat, but I also know that the organization is very good at shutting out the noise and standing together."

Preklad: Som si vedomý, očakávania budú pravdepodobne vyššie ako to, čo dokážeme splniť zo startu, ale tiež viem, že organizácia je veľmi dobrá a dokáže stáť spolu.

device nahradí Asgera "Farliga" Jensena na súpiske Astralis. Pôsobenie 23-ročného hráča na súpiske sa končí po ôsmich mesiacoch, počas ktorých dosiahol v priemere HLTV Rating 0.99.

Astralis pravdepodobne zaznamená ešte viac zmien na súpiske - či už kvôli nedávnemu incidentu k0nfiga na Malte alebo nahradenie trénera Martina "trace" Heldta za trenéra Petera "⁠casle" Ardenskjolda.

Astralis použili ako náhradníka pre IEM Road to Rio RMR člena akadémie Mikkela "MistR" Thomsena, no žiaľ prehrali 1:3 - to je prvýkrát v histórii organizácie, čo prišla o miesto na Majore. Odvtedy sa tiež nekvalifikovali na svoj domáci turnaj, BLAST Premier Fall Final, po prehre s Heroic vo finále. Astralis tak ostává iba jediný, posledný turnaj v tomto roku - Elisa Masters Espoo. Podujatie s prizepoolom 200 000$ sa uskutoční 16. - 20. novembra, čo dáva Astralis necelý mesiac na zohranie.

"For the first time in years, we do not have a big tournament just around the corner and no immediate pressure, so we take the time to do things right on and around the team – at the right time." povedal riaditeľ Kasper Hvidt.

Preklad: Po prvýkrát po rokoch nemáme veľký turnaj hneď za rohom a žiadny okamžitý tlak, takže si nájdeme čas na to, aby sme robili veci priamo v tíme a okolo neho – v správnom čase.


"This also goes for his tournament comeback. Nicolai will step into the group and work with the coach and team immediately, and I am sure his presence will make a difference from day one."

Preklad: To platí aj pre jeho turnajový návrat. Nicolai okamžite vstúpi do skupiny a bude pracovať s trénerom a tímom a som si istý, že jeho prítomnosť bude mať od prvého dňa význam.

Čo myslíte? Vytiahne dánska legenda Astralis späť na vrchol? Alebo to bude fiasko a Astralis už nič iné nepomôže?

Súpiska Astralis vyzerá zatiaľ takto:
Denmark.png flag Lukas "⁠gla1ve⁠" Rossander
Denmark.png flag Andreas "⁠Xyp9x⁠" Højsleth
Denmark.png flag Benjamin "⁠blameF⁠" Bremer
Denmark.png flag Nicolai "⁠device⁠" Reedtz
Denmark.png flag Mikkel "⁠MistR⁠" Thomsen (náhradný hráč)

Denmark.png flag Peter "⁠casle⁠" Ardenskjold (dočasný tréner)

Denmark.png flag Asger "⁠Farlig⁠" Jensen (na lavičke)
Denmark.png flag Martin "⁠trace⁠" Heldt (neaktívny tréner)

Inšpiráciu a informácie som čerpal z HLTV

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37