Login

Rytmus, Majk Spirit a Paulie Garand. Tipsport MČR CS:GO chystá show ako zo Super Bowl

Tournament Majo 0 1189
Tipsport MČR CS:GO posúva latku česko-slovenských športových súťaží opäť o niečo vyššie. Tento rok si organizujúca agentúra PLAYzone s televíznou stanicou Óčko pripravila špeciálnu halftime show. Počas necelej polhodiny sa pred posledným zápasom turnaja predstavia najväčšie hviezdy českého a slovenského hip hopu - Rytmus, Majk Spirit, Paulie Garand a Kenny Rough.

rytmus.jpg


Show ako v preslávenom Super Bowl čaká na návštevníkov tohtoročného Tipsport MČR CS:GO. Skôr ako v nedeľu 6. novembra vypukne záverečný zápas o titul a rovný milión pre víťazov, privedú fanúšikov do varu raperi, ktorí prekonali hranice svojho žánru. Nikdy predtým na žiadnej česko-slovenskej športovej akcii podobná show neprebehla. Na pódiu sa predstavia Rytmus, Majk Spirit Paulie Garand a Kenny Rough. Agentúra PLAYzone tak pokračuje vo svojom poslaní priniesť revolúciu v športe.

„Pojďme společně pořádně rozproudit Brněnské výstaviště. Tohle finále proměníme v unikátní zážitek. Vytvoříme atmosféru, na kterou diváci nezapomenou. Věřím, že letošní Tipsport MČR CS:GO si nenechá ujít žádný fanoušek špičkového esportu. Na halftime show se sice budeme těšit v neděli, ale bohatý program a spoustu herní zábavy jsme připravili po celý prodloužený víkend od pátku do neděle,“ hovorí Lukáš Pleskot, výkonný riaditeľ agentúry PLAYzone.

Základnú vstupenku si záujemcovia zaobstarajú na oficiálnych stránkach turnaja MČR. Základný jednodňový vstup vyjde pre piatkový a nedeľný program na 180 Kč, vsobotu potom na 230 Kč. V ponuke sú ďalej jednodenné a triedené Premium balíčky za 399, respektíve 999 Kč. S nimi získajú držitelia napríklad prednostný vstup na bar, energetický nápoj a drobné darčeky od partnerov akcie. Najnáročnejší fanúšikovia si môžu zakúpiť trojdňový VIP balíček, v ktorom získajú okrem spomínaných výhod aj vstup do VIP zóny, účasť na exkluzívnej VIP párty iba pre pozvaných hostí, poukážku na festivalový merch a ďalšie bonusy. Cena najvyššieho balíčka je 2499 Kč. Všetky vstupenky oprávňujú na navštívenie celého festivalu Life!, ktorý obsahuje sekcie SPORT Life!, DANCE Life!, IN-JOY Life.

Hlavným partnerom tohtoročnej sezóny MČR v CS:GO je stávková kancelária Tipsport. Ďalšími partnermi sú sieť reštaurácií KFC, výrobca počítačových zostáv HAL3000, výrobca herných stoličiek DXRacer, výrobca energetických nápojov Red Bull a výrobca herných zariadení AORUS. Mediálnymi partnermi sú televízne stanice CNN Prima NEWS, rádio SPIN a herný magazín Score. MČR je organizované za podpory mesta Brna.

Všetky aktuálne informácie o MČR nájdete na stránkach www.mcr.gg.

Hodnotenia
2.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37