Login

Štýlové pretaktovanie s pamäťami Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Hardware Majo 0 925
Kingston FURY, herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, Inc, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie pamätí Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB. Rodina pamätí Kingston FURY Beast sa môže pochváliť prvým modulom DDR5, ktorý bol použitý na prekonanie s rýchlosťou 10 000MT/s. Tento najnovší prírastok do portfólia má nový dizajn chladiča s vylepšeným RGB podsvietením pre jasné a živé farebné efekty.

ktc-fury-beast-ddr5-rgb-02.jpg


Kingston FURY Beast DDR5 RGB je perfektným riešením na vytváranie osobitého štýlu novej generácie počítačových systémov s DDR5. Vďaka certifikácii Intel® XMP 3.0-Ready a testovaniu poprednými svetovými výrobcami základných dosiek1 môžu milovníci rýchlych strojov stavať počítače s Kingston FURY Beast DDR5 RGB bez obáv s problémami kompatibility. Pomocou softvéru Kingston FURY CTRL2 si používatelia môžu vybrať z knižnice pripravených atraktívnych svetelných vzorov a efektov, alebo si ich prispôsobiť tak, aby bol ich systém jedinečný. Všetky moduly Kingston FURY Beast DDR5 RGB sú vybavené patentovanou technológiou Kingston FURY Infrared Sync Technology™, ktorá zaisťuje dokonalú synchronizáciu svetelných efektov jednotlivých modulov.

Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 RGB začína na rýchlosti 4800 MT/s, ktorá je podporovaná unikátnou technológiou Kingston Plug N Play na automatické pretaktovanie bez nutnosti voľby profilu. Pri moduloch s rýchlosťou 5200MT/s a vyššou je možné použiť profily Intel XMP 3.0, ktoré určujú rýchlosť, časovanie a napätie. Kingston FURY Beast DDR5 RGB umožňuje skúseným hráčom aj nadšeným začiatočníkom hrať naozaj na maximum.

ktc-fury-beast-ddr5-rgb-03.jpg


„Sme radi, že môžeme do našej ponuky pamätí pridať Kingston FURY Beast DDR5 RGB,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM v Kingston EMEA. „Používatelia, ktorí chcú výkon pamätí DDR5 a aj atraktívny vzhľad s RGB osvetlením, si teraz môžu užívať oboje. Vďaka voľbe individuálneho prispôsobenia svetelných efektov majú plnohodnotný herný zážitok plne vo svojich rukách.“

Pamäte Kingston FURY Beast DDR5 RGB sú k dispozícii ako 8GB, 16GB a 32GB samostatné moduly alebo v sade po 2 moduloch s celkovou kapacitou až 64 GB a rýchlosťou až 6000 MT/s. Medzi ich prednosti patrí aj obmedzená doživotná záruka a legendárna spoľahlivosť značky Kingston.
Viac informácií nájdete na stránkach kingston.com.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37