CS news rEset 4 2749
Včera o 20:30 mal e-Sports.sk luckers squad na programe zápas v poradí už druhom Medziportálovom Admin Turnaji a na mape de_dust2 sa mali stretnúť s portálom GAMING.sk. Prvá komplikácia nastala, keď "konkurenčný" portál silou mocou vyžadoval NONSTEAM Server, nakoľko údajne nie všetci z nich sú majitelia steam accountov. Odbilo pol deviatej, zápas sa začal a v ňom sa zrodila nová "hviezda", vďaka ktorej GAMING.sk vyhral pomerom 16:14. Preto ďakujeme menovanému portálu, že pochopil náplň práce adminov a to, že majú ísť príkladom. Taktiež im ďakujeme, že pochopil cieľ Medziportálového Admin Turnaja, kde ide predovšetkým o zábavu. Tí, ktorí stále nechápu, áno, zápas nebol odohratý v rámci fair-play. Kto to potrebuje ešte viac po lopate, CHEATY, CHEATY a zase CHEATY. Preto má STEAM_0:0:1375111 s okamžitou platnosťou na všetkých e-Sports.sk servroch BAN. Cheathunteri portálu United-Games.cz zároveň potvrdili prítomnosť nedovolených programov v zápase, preto je GAMING.sk diskvalifikované z Medziportálového Admin Turnaja.

V pokračovaní nájdete krátke CHEAT MOVIE spolu so samotným HLTV.UPDATE: Oficiálne vyjadrenie portálu Gaming.sk.

"Vedenie Gaming.sk sa dištancuje od hry člena nášho adminteamu, ktorý v turnaji použil nedovolený software. Nepoškodil tak len súperov, ale v konečnom dôsledku najviac nás, ako portál. Už sme vyvodili patričné kroky. Je nam ľúto, čo sa stalo. Všetkým našim neprajníkom želáme GL najmä v RL. Peace. Tým, ktorí nás aspoň trocha pochopili a budú mať snahu ďalej spolupracovať, ďakujem."


Aby toho nebolo málo, o vyjadrenie som poprosil aj hráča tímu FU.sk ' SGC, ktorý už so zbraňou AWP predsa len nejaké tie skúsenosti má. Opýtal som sa ho na jeho názor, čo si myslí o človeku (našej malej hviezdy zo zápasu), ktorému nerobilo žiadne problémy triafať cez stred prechádzajúce CTčká nie cez dvere, ale cez škáru.

Dev1: Musel by som vidieť demo. Je extrémne náročné dať dieru cez dvere skoro každé kolo, nie to ešte zabiť. To vyžaduje extrémne rýchly reflex, ktorý na Slovensku ani v Česku nikto nemá a to viem určite.
ZDROJ: e-sports.sk

Download DEMO:
download
Download CHEAT MOVIE:treba byť regnutý...
CheatMovie

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 N/A
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 2
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Drak