Login

Pamäte Kingston FURY prinášajú výkon DDR5

Hardware Majo 0 1465
Spoločnosť Kingston Technology Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, ohlásila, že začala dodávky špičkových pamätí Kingston FURY Beast DDR5.

kingston-fury-ddr5-01.jpeg


Kingston FURY Beast DDR5 prichádza na trh súbežne s uvedením čipovej sady Intel® Z690 a procesorov Intel® Core™ 12. generácie (s kódovým označením „Alder Lake-S“). Je to prvá platforma, ktorá podporuje nový pamäťový štandard a ponúka záujemcom z celého sveta vyšší výkon a lepšiu integritu dát nastupujúcej technológie DDR5.

Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 predstavuje novú úroveň rýchlosti, kapacity a spoľahlivosti. Je vybavená arzenálom pokročilých funkcií, ako sú automatická interná korekcia chýb (on-die ECC) pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, dva 32-bitové subkanály pre efektívnejšie čítanie dát a vstavaný obvod na správu napájania (PMIC), ktorý pomáha dodávať potrebnú energiu, keď je najviac potrebná. Nové pamäte nájdu uplatnenie najmä pri hraní hier v tých najextrémnejších astaveniach, živom streamovaní v rozlíšení 4K+ alebo pri spracovaní rozsiahlych animácií a 3D renderovaní.

kingston-fury-ddr5-02.jpeg


„Technológia DDR5 je konečne pripravená predviesť svoj potenciál. Sme hrdí na to, že stále držíme krok s najnovším vývojom a dokázali sme pripraviť pre hráčov a počítačových nadšencov nové prírastky do nášho radu Kingston FURY,“ povedala Iwona Zalewska, obchodná manažérka pre DRAM pamäte spoločnosti Kingston v regióne EMEA. „Používatelia majú pri prechode na nové pamäte Kingston FURY Beast DDR5 istotu, že boli otestované a schválené spoločnosťami MSI®, ASUS®, ASRock® a Gigabyte™, poprednými svetovými výrobcami základných dosiek 2.“

Vďaka mimoriadnej rýchlosti a automatickej Plug N Play konfigurácii pri frekvencii 4800 MHz1 je Kingston FURY Beast DDR5 ideálna pre všetkých, čo chcú zo svojich platforiem novej generácie vydobyť maximálny možný výkon a vychutnať si jedinečné herné zážitky do posledného detailu.

kingston-fury-ddr5-03.jpeg


Pamäť Kingston FURY Beast DDR5 je navyše pripravená a certifikovaná pre Intel XMP 3.0, takže používatelia môžu očakávať ľahké, stabilné a certifikované pretaktovanie s dvoma prispôsobiteľnými profilmi rýchlostí a časovania.


Kingston FURY Beast DDR5 s konkrétnou rýchlosťou 4800 alebo 5200 MHz je možné zakúpiť ako samostatné 16 GB moduly alebo v setoch po 2 kusoch. Ponúkajú obmedzenú doživotnú záruku a povestnú spoľahlivosť produktov spoločnosti Kingston.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37