Login

Medzinárodná CS:GO liga Y-Games PRO Series priniesla finále

Tournament Majo 0 1323
Medzinárodná CS:GO liga z dielne organizátorov najväčšieho slovenského herného festivalu Y-Games vrcholí svojou záverečnou vyraďovacou časťou. 12 SK/CZ a zahraničných tímov súperilo v kolách ligy o postup do play-off a finále, ktoré prináša skvelý finančný prizepool a postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021.

Veľkolepý záver ligy sa uskutočnil piatok 24.9.2021 v podobe 2 finálových zápasov. TOP 4 tímy zabojovali o konečné poradie CS:GO ligy. Obidva finálové zápasy ligy vám ste mohli sledovať priamo vďaka live vysielaniu prostredníctvom streamovacej platformy Twitch – twitch.tv/yzonesk a aj priamo na obrazovkách vašich televízorov vďaka ChuckTV – www.chucktv.eu.

V záverečných zápasoch ligy sme videli 4 top tímy – Budapest 5, Dynamo Eclot, Sissi State Punks a Enterprise, ktoré si miestenky vo finále rozdelili po napínavých semifinálových zápasoch.

y-games-pro-jesen-2021-01.jpg

y-games-pro-jesen-2021-03.jpg


Finálovými zápasmi ligy vás sprevádzali – moderátor Slovakia.png flag Ivan „Dev1“ Lazarov, komentátori Ray & Papo a špeciálny hosť – CS:GO komentátor a analytik Czech Republic.png flag Straty. Okrem divácky atraktívnych titulov ste sa mohli zapájať do Legion by Lenovo CS:GO kvízu o herné periférie, rozhovormi s hráčmi, analýzy zápasov a súťaže o Budiš TOP highlight jesennej časti a najvýkonnejšieho hráča ligy. Navyše sa rozdávali aj hodnotné CS:GO skiny, kľúč na 3-mesačnú verziu antivírusu ESET Smart Security alebo Logitech hernú výbavu od MALL.SK.

y-games-pro-jesen-2021-05.jpg


Okrem celkového umiestnenia, titulu 1. víťaza PRO Series a finančného prizepoolu súperili SK/CZ zostavy taktiež o priamy postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021, ktoré sa tento rok uskutočnia offline stage formou ale bez účasti divákov na mieste. Najlepšie 4 tímy v tabuľke ligy získali tak šancu zabojovať o titul majstra SR a postup do offline CS:GO finále V4 Future Sports Festival v Budapešti s prizepoolom 300 000€.

y-games-pro-jesen-2021-04.jpg
Y-Games PRO Series podporujú hlavní partneri Legion by Lenovo a Budiš spolu s partnermi ESET, MALL.SK a Logitech.

Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (418 Hlasy)
12% (58 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 490
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online