Login

CES 2021: Kingston predstavuje nový rad NVMe SSD diskov

Hardware Majo 1 4263
Spoločnosť Kingston Digital Europe Co LLP, ktorá je výrobcom flash pamäťových zariadení a pobočkou Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, na on-line veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2021 zverejnila svoj plán uvedenia nových produktov NVMe SSD. Aj napriek nutnosti prispôsobiť sa novému formátu tejto akcie tu Kingston predstavil svoje špičkové SSD disky tak, aby si ich návštevníci mohli prezrieť aspoň virtuálne.

Spoločnosť Kingston je s novými diskami U.2 NVMe pre klientske zariadenia i dátové centrá pripravená obhájiť aj v tomto roku svoju vedúcu pozíciu na trhu SSD. Nová ponuka zahŕňa ich prvé disky PCIe NVMe Gen 4.0 SSD a tiež externý disk USB 3.2 SSD:

  • Ghost Tree: pripravovaný vysoko výkonný PCIe Gen 4.0 SSD disk s 8-kanálovým radičom je ideálny pre tvorcov obsahu a náročných používateľov. Pod kódovým označením Ghost Tree bude ponúkať kapacitu 1 až 4 TB a pri maximálnom využití rozhrania PCIe Gen 4.0 ×4 dosahovať rýchlosťou čítania a zápisu až 7 000 MB/s.

  • Rad NV: najnovší PCIe Gen 3.0 ×4 SSD disk s kapacitou až 2 TB je ideálnou základnou jednotkou pre používateľov, ktorí chcú začať využívať výhody rozhrania NVMe.

  • XS2000: úplne nový externý disk USB 3.2 Gen 2 ×2 s kapacitou 500 GB až 2 TB je perfektné prídavné úložisko fotografií, videí a ďalších súborov. Rozhranie USB Type-C umožňuje super rýchle dátové prenosy až 2 500 MB/s.

  • DC1500M: Data Center 1500M je vylepšením modelu DC1000M, ktorý pridáva podporu používania viacerých menných priestorov. Tento disk U.2 NVMe SSD je určený pre širokú škálu dátovo náročných úloh, vrátane cloud computingu, webhostingu a virtuálnych infraštruktúr.

tony-hollingsbee

„Prechod veľtrhu CES do on-line prostredia nám teraz dáva väčšiu príležitosť spojiť sa s novými aj existujúcimi technologickými komunitami na celom svete,“ povedal Tony Hollingsbee, obchodný riaditeľ pre SSD, Kingston EMEA. „CES je najlepšia príležitosť podeliť sa o novinky od spoločnosti Kingston, a sme veľmi radi, že môžeme tento rok uviesť na trh naše prvé disky NVMe Gen 4.0 SSD a tiež externý disk. Pokiaľ ide o disky NVMe, budeme mať pokryté všetky zákaznícke segmenty od bežných používateľov, cez firmy, až po dátové centrá.“

Zdroj: TS kingston.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37