Login

Akcia s najväčším streamerom strednej Európy

Tournament Majo 3 3873
S najväčším streamerom strednej Európy, … oblasť Slovakia.png flag Slovenska, presnejšie viac severne, v okolí Žiliny, malom meste Martin pri ešte menšej riečke, vysiela m0rkaa pre vás jeho pravidelné streamy, jedine že by nie. Pripravujeme, teda pripravil som, pre vás akciu pre spestrenie vášho živobytia. Táto akcia prebehne mega rýchlo, veď aj tak nemáte na nič čas. Z internetového života vám to uberie 30 minút čistého času ale môže sa to natiahnuť ako mokrá ponožka na radiátore, teda m0rkyna… ponož….

Pravý segedínsky guláš, tradičný recept. Tento jednoduchý a veľmi chutný segedínsky guláš podávame s parenou knedľou, alebo s chlebíkom. Ale to som odbočil… toto budete mať možno na večeru alebo počas mega akcie. Kedy, kde, o čo pôjde? Tak to ani srnka zatiaľ netuší ale istotne nájdeš všetky potrebné informácie nižššie v novinke :]

Ak si to tu našiel, tak ti všetci gratulujeme. Si borec! Prídi teda dňa 14.09.2020 15.09.2020 o 18:00 na stream m0rkaa. Presného vesmírneho času sa stačí napojiť na náš FUN server, áno ak si nevedel, máme server FUN, a odohrať celú mapu. Nie je cieľom odohrať celú mapu, ale na konci mapy mať najväčší počet killov v tabuľke. Ak si členom portálu, tak okrem hlavnej mega ceny získaš ešte ďalšiu. V prípade, že nevieš na tejto stránke nájsť IP FUN servera, tak niet ti pomoci. Pomôže ti už jedine m0rkaa v chate a to tak, že mu napíšeš do chatu !server. Samozrejme mu dáš follow, donate, donut, číslo kreditky atď… ale veď si šikovný a to už poznáš a nevadí, že sa tu nevieš registrovať. Prvou cenou bude CSGO mega truper super Skin, možno Dragon Lore (Factory to produce 4u). Takže ak si niečomu nepochopil alebo hoci nič, tak píš do komentárov do zošita alebo pod novinku tuna.

Winner: andYY


gL & hFHodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (367 Hlasy)
13% (54 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
Hlasy: 431
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online