Login

Logitech uvádza novinku na streamovanie videa z vášho domáceho štúdia

Tech news Majo 0 2366
Spoločnosť Logitech predstavila novú webovú kameru Logitech® StreamCam určenú špeciálne pre streamerov a tvorcov video obsahu. StreamCam ponúka video s rozlíšením 1080p pri rýchlosti 60 fps, rozhranie USB-C a flexibilnú inštaláciu. Prednosti StreamCam vyniknú najmä pri použití s programom Logitech Capture. Capture umožňuje využívať funkcie StreamCam, ktoré automatizujú expozíciu, orámovanie a stabilizáciu obrazu, takže sa používatelia môžu naplno sústrediť na vytváranie čo najlepšieho obsahu.

stream-cam-02.jpg


„Kamera StreamCam vychádza v ústrety potrebám dnešných tvorcov obsahu a uľahčuje ľuďom zdieľanie ich záujmov a zážitkov s celým svetom,“ povedala Delphine Donne-Crock, generálna riaditeľka spoločnosti Logitech pre oblasť kreativity a produktivity. „Video sa stalo hlavným spôsobom seba prezentácie, a preto aj my vyvíjame produkty, ktoré ľuďom pomáhajú vytvárať atraktívny obsah.“ Kamera StreamCam používaná s programom Logitech Capture je ideálnou na streamovanie na YouTube, Facebook, Twitch, Instagram a ďalšie siete. Táto výkonná kombinácia ponúka množstvo zaujímavých funkcií ako napríklad:

- Rozpoznanie tváre a automatické zaostrovanie a expozíciu, aby ste stále vyzerali čo najlepšie.
- Inteligentné orámovanie s podporou AI, aby ste zostali vždy v obraze.
- Stabilizácia obrazu, aby vaše zábery neboli roztrasené.
- Zvislé Full HD video, ideálne na príspevky na Instagrame a Facebooku pre mobilný telefón.
- Nastavenie stereo/dual-mono zvuku pre nahrávanie podľa vašich preferencií.
StreamCam je podporovaná aj v aplikáciách XSplit a Open Broadcaster Software (OBS).

stream-cam-03.jpg

stream-cam-04.jpg


Cena a dostupnosť
Kamera Logitech StreamCam v bielom alebo tmavošedom prevedení bude k dispozícii v Českej republike a na Slovensku od apríla tohto roku za odporúčanú maloobchodnú cenu 159 €. Pre viac informácií navštívte blog.

Aktualizácia programu Logitech Capture
Spolu s uvedením StreamCam na trh bude vydaná aktualizovaná verzia programu Logitech Capture pre súčasných zákazníkov s pridanou podporou beta verzie pre MacOS. Nová verzia ponúkne tmavý režim, vylepšené scénické efekty, živé prekrytie obrazu textom a ďalšie zaujímavé funkcie. Program Logitech Capture je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na Logitech.com cez tento odkaz.

stream-cam-05.jpg


Najlepšie produkty pre vaše streamovacie štúdio
Logitech a jeho rodina značiek ponúkajú rozmanité riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky začínajúcich aj skúsených tvorcov. StreamCam patrí do skupiny produktov na vytváranie obsahu, kam patrí aj nedávno predstavený USB mikrofón Yeti X od Blue Microphones. Ďalšie informácie o streamovacích riešeniach spoločnosti Logitech, užitočné rady pre streamovanie/nahrávanie a tiež inšpirácie pre zlepšenie kvality vášho obsahu nájdete na logitech.com/streaming.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (477 Hlasy)
11% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 554
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37