Login

Operácia Shattered Web

Games Un1Ty 4 4041
Za posledný rok sme si mohli viacero hráčov CS:GO povšimnúť jednu vec a tou je, že spoločnosť Valve začala pridávať častejšie updaty práve pre CS:GO a celkovo sa začali starať o hru, či už s príchodom vylepšenia optimalizácie a vzhľadu (Panorama UI), alebo umelou inteligenciou v boji proti cheaterom (VACNET), včera (18.11.2019) tomu nebolo inak, vyšiel jeden z najväčších updatov. Valve vydalo novú operáciu s názvom Shattered Web a spoločne s tým aj pár bežných úprav bugov a podobne.

S príchodom novej operácie prišla aj jedna ďalšia vec, ktorá tu zatiaľ nebola, no všetci ju veľmi dobre poznáme a tou je systém Battle Pass, akurát s trochu iným názvom a to Premium Pass, ten si môžete kúpiť teraz za 13,25€, alebo môžete hrať misie aj bez neho, žiadna odmena vás však čakať nebude.

Tou najväčšou novinkou je však to, že môžete mať skiny postáv, ktoré môžete odomknúť spolu s kolekciami skinov na zbrane, nálepky, grafity. debničky a samozrejme mincu z operácie. Premium Pass má 100 levelov, avšak keď dosiahnete level 100, môžete pokračovať ďalej, až kým sa operácia neskončí, samotná operácia má trvať viac ako 16 týždňov.

5c2ef086c4335b8a0f69be1f7e8968f3.jpg

Samozrejmosťou je to, že ako každá operácia, aj táto má svoje misie, každý týždeň dostanete 1 kartičku ktorá obsahuje 6 misií, žiadna z misií sa neopakuje a môžu byť splnené v akomkoľvek poradí, za každú splnenú misiu dostanete hviezdičky v módoch: Casual, Competitive, Danger Zone, Guardian a ďalších...
Taktiež môžete hrať kooperatívne misie s kamarátom vo dvoch, plnením týchto misií dostávate XP bonus a za ten dostanete hviezdičky do Premium Passu, taktiež plnením misií vylepšujete svoju mincu z bronzovej až na najvyššiu možnú diamantovú.

2fdf61ee2ecae393a4bf0e5ce60ba10d.png

Taktiež sme dostali nové mapy pre mód Flying Scoutsman a Danger Zone, ktoré sa dajú hrať aj na obyčajnom matchmakingu a tiež ďalšie 4 nové modely nožov: Paracord, Survival, Nomad a Skeleton Knife.

A nakoniec taká maličkosť ktorá je ako stvorená pre Panorámu a tou je, že na konci hry sa zobrazia pre výherný tím štatistiky ktoré budú zobrazovať:

- Kto má najviac assistov.
- Kto má najviac MVP.
- Kto má najlepšie ADR.
- Kto dal najviac dinkov.
- Kto zabil najviac sliepok.


dfe3a09bc81d201712d174f2db1be12d.jpg

Ako som už spomínal, okrem novej operácie máme aj pár bežných zmien a opráv bugov.

- Bola zvýšená cena pre SG553 na 3000$.
- Bola znížená cena pre FAMAS a Galil o 200$ (na 2050$ a 1800$).
- Zlepšená presnosť pre FAMAS a Galil pri fulloute.
- Mapa Cache bola zaradená naspäť do kompetitívneho matchmakingu.
- Úpravy pre mód Danger Zone.
- Úpravy na mape Vertigo.
- Mapa Zoo a Seaside boli odobrané.
- Podpora perleťového vyhotovenia pre nové skiny.
- Opravené opotrebenie pre niektoré Factory New skiny.


Zdroj: counter-strike.net, blog.counter-strike.net

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky
Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37