Logitech G prichádza s G502 LIGHTSPEED bezdrôtovou verziou + VIDEO

Hardware Majo 0 972
Logitech G predstavila výsledok najnovšieho vývoja svojej najpredávanejšej myši – bezdrôtovú hráčsku myš Logitech® G502 LIGHTSPEED. Vznikla kombináciou osvedčeného dizajnu, ktorý si získal množstvo priaznivcov, s rýchlou a spoľahlivou technológiou bezdrôtového pripojenia.

„Žiadna iná myš nesymbolizuje lepšie vrelý vzťah, ktorý máme k hráčom a ktorý majú hráči k svojej hernej výbave, než práve naša G502,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming. „Už od uvedenia našej prvej hernej myši s technológiou LIGHTSPEED sa nás fanúšikovia neustále pýtali, kedy pripravíme bezdrôtovú verziu G502. Dnes sme im splnili nielen toto želanie, ale pridali sme aj niečo navyše.“

logitech-G502-01

Pôvodný model bol od základov starostlivo prepracovaný tak, aby si Logitech G502 LIGHTSPEED zachovala tvar aj funkcie originálu a zároveň bola o sedem gramov ľahšia a podporovala bezdrôtové technológie LIGHTSPEED a POWER PLAY. Na dosiahnutie tohto cieľa prehodnotili inžinierske a dizajnérske tímy spoločnosti Logitech G každý prvok G502 a využili prelomové inovácie z bezdrôtovej hernej myši Logitech G PRO, vrátane konštrukcie s tenkými stenami a vnútorným vystužením.

logitech-G502-02

Nová myš Logitech G502 LIGHTSPEED spája moderné technológie s nadčasovým dizajnom. Inovovaná je mechanickáaj elektrická konštrukcia, čím vznikol komplexný systém obsahujúci oceňovanú technológiu bezdrôtového prenosu LIGHTSPEED, bezdrôtového nabíjania POWERPLAY a aj špičkového optického senzoru HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Výsledkom je perfektná herná myš, ktorá sa stane prirodzeným predĺžením vašej ruky a umožní vám dokonale splynúť s herným svetom.


logitech-G502-03

Evolúcia navonok, revolúciavo vnútri
Nová myš G502 LIGHTSPEED má navonok dobre známy vzhľad, je však ľahšia, rýchlejšia a dokonalejšia. Bola navrhnutá s dôrazom na vysokú presnosť a ovládateľnosť. Jej vylepšená konštrukcia s tenkými stenami poskytuje väčší priestor pre zabudovanie najmodernejších technológií bez straty odolnosti, životnosti, či kvalite zariadenia. Myš má 11 programovateľných tlačidiel, ktoré možno nastaviť pomocou softvéru Logitech G HUB pre jednotlivé akcie alebo priradenie makier. Vybavená je tiež kolieskom s prepínateľným režimom na presné alebo rýchle scrolovanie a vyvažovacím systémom so šiestimi závažiami (4 dvojgramové a 2 štvorgramové) kvôli úprave hmotnosti a ťažiska myši podľa určitého herného štýlu.

logitech-G502-04

Logitech G502 LIGHTSPEED ponúka dokonalý komfort, ktorý už ocenili milióny hráčov. Prispievajú k tomu aj textúrované gumové bočné úchyty a tvar na ovládanie pravou rukou.

Nezabudlo sa ani na ekologické požiadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikáciu Plastic Neutral. To znamená, že spoločnosť Logitech pri každom nákupe prispieva na programy Plastic Bank, ktorý podporujú recykláciu plastov, aby sa zabránilo znečisťovaniu morí.

logitech-G502-05

Svetové parametre
Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponujenajmodernejšími technológiami a funkciami, ktoré možno získať jedine u spoločnosti Logitech G. Patria medzi ne:
● Ultra rýchla bezdrôtová technológia LIGHTSPEED, ktorá umožňuje hráčomreagovať rýchlejšie než s káblovou myšoua to vďaka plne optimalizovanému bezdrôtovému pripojeniu, ktoré ponúka neuveriteľnúpresnosť a spoľahlivosťpri hernýchsúbojoch na špičkovej úrovni.
● Bezdrôtový dobíjací systém Logitech G POWERPLAY nanepretržité dobíjanieaj počas hrania hier. Nová herná myš saviebezdrôtovo spárovaťcez POWERPLAY, aby sa mohlapohodlne dobíjaťajprenášaťdátacez jediný USB kábel.
● Najpresnejší a najvýkonnejší senzor Logitech HERO 16Kmávýnimočnú presnosťs citlivosťou až 16 000 DPI a zvládatrasovanie pri rýchlosti vyše 400 IPS bez akcelerácie, filtrovaniaalebo vyhladzovania.
● Program Logitech G HUB automaticky rozpozná myš Logitech G502 LIGHTSPEED a sprostredkuje plný prístup kuvšetkým jej nastaveniam. Umožňuje vyberať funkcie, priraďovať jednotlivým tlačidlám makráalebomeniťfarebné podsvietenie myši pomocoujednoduchého intuitívneho rozhrania. Hráči si tiež môžu uložiťniekoľko profilovherných postáv a prepínaťmedzi nimi počas hry.


Cena a dostupnosť
Bezdrôtová herná myš Logitech G502 LIGHTSPEED by mala byť k dispozícii odmája 2019 na LogitechG.com a u predajcov na celom svete za odporúčanú maloobchodnú cenu 149.99€ (4 129 Kč). Pre viac informácií prosím navštívte Logitech na webe a blogu.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 1/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
82% (73 Hlasy)
15% (13 Hlasy)
1% (1 Hlas)
2% (2 Hlasy)
Hlasy: 89
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,183
  • Nových členov dnes: 3
  • Nových členov včera: 4
  • Najnovší člen: J4kubcee