Login

Logitech G prichádza s G502 LIGHTSPEED bezdrôtovou verziou + VIDEO

Hardware Majo 0 1568
Logitech G predstavila výsledok najnovšieho vývoja svojej najpredávanejšej myši – bezdrôtovú hráčsku myš Logitech® G502 LIGHTSPEED. Vznikla kombináciou osvedčeného dizajnu, ktorý si získal množstvo priaznivcov, s rýchlou a spoľahlivou technológiou bezdrôtového pripojenia.

„Žiadna iná myš nesymbolizuje lepšie vrelý vzťah, ktorý máme k hráčom a ktorý majú hráči k svojej hernej výbave, než práve naša G502,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Logitech Gaming. „Už od uvedenia našej prvej hernej myši s technológiou LIGHTSPEED sa nás fanúšikovia neustále pýtali, kedy pripravíme bezdrôtovú verziu G502. Dnes sme im splnili nielen toto želanie, ale pridali sme aj niečo navyše.“

logitech-G502-01

Pôvodný model bol od základov starostlivo prepracovaný tak, aby si Logitech G502 LIGHTSPEED zachovala tvar aj funkcie originálu a zároveň bola o sedem gramov ľahšia a podporovala bezdrôtové technológie LIGHTSPEED a POWER PLAY. Na dosiahnutie tohto cieľa prehodnotili inžinierske a dizajnérske tímy spoločnosti Logitech G každý prvok G502 a využili prelomové inovácie z bezdrôtovej hernej myši Logitech G PRO, vrátane konštrukcie s tenkými stenami a vnútorným vystužením.

logitech-G502-02

Nová myš Logitech G502 LIGHTSPEED spája moderné technológie s nadčasovým dizajnom. Inovovaná je mechanickáaj elektrická konštrukcia, čím vznikol komplexný systém obsahujúci oceňovanú technológiu bezdrôtového prenosu LIGHTSPEED, bezdrôtového nabíjania POWERPLAY a aj špičkového optického senzoru HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Výsledkom je perfektná herná myš, ktorá sa stane prirodzeným predĺžením vašej ruky a umožní vám dokonale splynúť s herným svetom.


logitech-G502-03

Evolúcia navonok, revolúciavo vnútri
Nová myš G502 LIGHTSPEED má navonok dobre známy vzhľad, je však ľahšia, rýchlejšia a dokonalejšia. Bola navrhnutá s dôrazom na vysokú presnosť a ovládateľnosť. Jej vylepšená konštrukcia s tenkými stenami poskytuje väčší priestor pre zabudovanie najmodernejších technológií bez straty odolnosti, životnosti, či kvalite zariadenia. Myš má 11 programovateľných tlačidiel, ktoré možno nastaviť pomocou softvéru Logitech G HUB pre jednotlivé akcie alebo priradenie makier. Vybavená je tiež kolieskom s prepínateľným režimom na presné alebo rýchle scrolovanie a vyvažovacím systémom so šiestimi závažiami (4 dvojgramové a 2 štvorgramové) kvôli úprave hmotnosti a ťažiska myši podľa určitého herného štýlu.

logitech-G502-04

Logitech G502 LIGHTSPEED ponúka dokonalý komfort, ktorý už ocenili milióny hráčov. Prispievajú k tomu aj textúrované gumové bočné úchyty a tvar na ovládanie pravou rukou.

Nezabudlo sa ani na ekologické požiadavky. Nová myš neobsahuje PVC a má certifikáciu Plastic Neutral. To znamená, že spoločnosť Logitech pri každom nákupe prispieva na programy Plastic Bank, ktorý podporujú recykláciu plastov, aby sa zabránilo znečisťovaniu morí.

logitech-G502-05

Svetové parametre
Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponujenajmodernejšími technológiami a funkciami, ktoré možno získať jedine u spoločnosti Logitech G. Patria medzi ne:
● Ultra rýchla bezdrôtová technológia LIGHTSPEED, ktorá umožňuje hráčomreagovať rýchlejšie než s káblovou myšoua to vďaka plne optimalizovanému bezdrôtovému pripojeniu, ktoré ponúka neuveriteľnúpresnosť a spoľahlivosťpri hernýchsúbojoch na špičkovej úrovni.
● Bezdrôtový dobíjací systém Logitech G POWERPLAY nanepretržité dobíjanieaj počas hrania hier. Nová herná myš saviebezdrôtovo spárovaťcez POWERPLAY, aby sa mohlapohodlne dobíjaťajprenášaťdátacez jediný USB kábel.
● Najpresnejší a najvýkonnejší senzor Logitech HERO 16Kmávýnimočnú presnosťs citlivosťou až 16 000 DPI a zvládatrasovanie pri rýchlosti vyše 400 IPS bez akcelerácie, filtrovaniaalebo vyhladzovania.
● Program Logitech G HUB automaticky rozpozná myš Logitech G502 LIGHTSPEED a sprostredkuje plný prístup kuvšetkým jej nastaveniam. Umožňuje vyberať funkcie, priraďovať jednotlivým tlačidlám makráalebomeniťfarebné podsvietenie myši pomocoujednoduchého intuitívneho rozhrania. Hráči si tiež môžu uložiťniekoľko profilovherných postáv a prepínaťmedzi nimi počas hry.


Cena a dostupnosť
Bezdrôtová herná myš Logitech G502 LIGHTSPEED by mala byť k dispozícii odmája 2019 na LogitechG.com a u predajcov na celom svete za odporúčanú maloobchodnú cenu 149.99€ (4 129 Kč). Pre viac informácií prosím navštívte Logitech na webe a blogu.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (438 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 513
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37