Login

FernandoAlonso a Logitech G tvoria elitný eSport team FA Racing

News Majo 0 2686
Spain flag Fernando Alonso, dvojnásobný majster sveta Formule 1 a víťaz pretekov 24 hodín LeMans a Rolex 24 Daytona, a Logitech G, popredný inovátor herných technológií a produktov, tento týždeň predstavili eSport tím FA Racing Logitech G pre 2. sezónu ich spolupráce. Tento tím sa zúčastní svetových eSport súťaží na niekoľkých platformách v rôznych hrách vrátane iRacing, Project Cars 2, Gran Turismo, rFactor2 a DiRT 2.0.

Oznámenie druhého ročníka partnerstva FA Racing a Logitech G podčiarkuje spoločnú víziu a snahu zdokonaľovať závodné simulátory, vyvíjať najlepšie vybavenie a technológie pre milovníkov závodných hier a podporovať zručnosť, nadšenie a súperenie špičkových jazdcov. V rámci partnerstva so spoločnosťou Logitech G bude tím FA Racing súťažiť s herným vybavením od Logitech G a zapojí sa do procesu návrhu a vývoja nových produktov a technológií Logitech G.

fernando-alonso-logitech-g-02

„Som rád, že môžem predstaviť skupinu talentovaných jazdcov, ktorí budú reprezentovať môj tím v sezóne 2019,“ povedal majiteľ tímu FernandoAlonso. „Vybral som starostlivo skvelé mladé talenty, ktoré sú pripravené pokračovať v získavaní úspechov pre náš tím. Naším partnerom bude aj naďalej spoločnosť Logitech G, ktorá nám poskytne všetko potrebné herné vybavenie a technológie, aby sme mohli byť plne pripravení na svoju druhú závodnú sezónu aj ďalšie akcie. V tejto sezóne oznámime aj ďalšie zaujímavé partnerstvá a globálne projekty, ktoré rozšíria vplyv nášho tímu po celom svete.“

Prvým významným prírastkom do tímu je JamieChadwicková, britská víťazka pretekov F3 a MRF a tiež jazdkyňa šampionátu W-Series. Chadwicková bude súťažiť s tímom na závodnom simulátore iRacing, aby ku svojim úspechom na pretekárskych tratiach pridala ďalšie i v oblasti eSportu.

„Simracingprekonal rozdiely medzi hrou a skutočnými pretekmi formule, pokiaľ ide o stratégiu, súperenie a zručnosti,“ vysvetlila JamieChadwicková. „Pripojiť sa k Alonsovmu tímu spolu s ďalšími skvelými spoluhráčmi mi umožní využiť skúsenosti a zručnosti z reálnych závodov pri súťažiach v jednej z najrýchlejšie rastúcich kategórií pretekárskych eSportov. S pomocou spoluhráčov sa budeme snažiť vybojovať ďalšie víťazstvá pre tím FA Racing.“

fernando-alonso-logitech-g-03


Okrem Chadwickovej potvrdili svoju účasť v celosvetovom AlonsovomeSport teame FA Racingaj títo pretekári:
Diego Ruiloba – Počas roku 2018 si Ruiloba upevnil svoju pozíciu jedného z najlepších španielskych pretekárov výhrami v niekoľkých kvalifikačných a majstrovských finále. Diego je prirodzený talent a víťaz súťaže FA RacingLiberbankChallenge v roku 2018, čo je vyhľadávacia platforma tímu na španielskom trhu.

XiangGao – 26ročný pretekár z Číny prináša do tímu skúsenosti desiatich rokov zo simulovaných a šiestich rokov zo skutočných automobilových závodov. V roku 2018 bol účastníkom záverečného finále pretekov McLarenShadow.

MattMalone – Jeden z najväčších a najobľúbenejších streamerovpretekov na hernom simulátore iRacing v Severnej Amerike. Jeho videá je možné vidieť na sieťach YouTube, TWITCH a ďalších.

Alexander Dornieden – 24 ročný profesionálny simracer z Nemecka a šampión eSport pretekov WTCC.

Ebrahim Almubarak – Úspešný simracer v mnohých herných tituloch, ktorý si vydobyl postavenie v záverečnom finále McLarenShadow tým, že porazil ostatných účastníkov zo Stredného východu.

KristianKwietniewski – Tento 25ročný hráč zažiaril na hernej scéne v roku 2018, keď prekonal všetkých súperov na Logitech G Challenge v Európe, aby získal miesto v semifinále McLarenShadow v roku 2018.

„Simracing je rýchlo sa rozvíjajúci žáner, kde musíte neustále bojovať, aby ste si udržali svoje postavenie,“ hovorí Vincent Borel, vedúci oddelenia GamingSimulation v Logitech G. „Spolupráca s Fernandom a jeho pretekárskym tímom nám pomôže ukázať, ako sú simracingové závody atraktívne a zároveň vytvoriť najlepšie pretekárske herné vybavenie na trhu.“

fernando-alonso-logitech-g-01

Kto je FernandoAlonso
O FernandoviAlonsovi by sa dalo povedať, že posúva hranice a dosahuje neuveriteľné výkony. Potom, ako ho už v detstve zaujali motokáry, preukázal svoje ambície a schopnosti tým, že sa v roku 1996 stal juniorským majstrom sveta pretekov motokár. Jeho dlhotrvajúci vzťah s pretekmi Formule 1 začal v roku 2005 a 2006 dvoma titulmi majstra sveta Formuly 1. V tej dobe sa stal najmladším držiteľom tohto titulu a dokázal ho dokonca ďalší rok obhájiť. DnesFernando pretekajú za Toyotu vo vytrvalostných pretekoch WorldEnduranceChampionship (WEC) a za McLaren v tohtoročných pretekoch Indy500.


Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37