Hardware Majo 0 2182
HyperX, značka vysoko výkonných herných zariadení, oznamuje rozšírenie svojej ponuky periférií pre hráčov, ktorá bude teraz novo obsahovať aj hernú klávesnicu HyperX ALLOY RGB Gaming Keyboard, hernú myš Pulse fire Gaming Mouse a dve nové verzie mechanických herných klávesníc ALLOY FPS s možnosťou voľby spínačov Cherry MX v RED alebo BROWN verzii. Nové periférie navrhnuté spoločnosťou HyperX prešli náročným testovaním profesionálnymi hráčmi z Echo Fox.

alloy-rgb-1

„Vďaka nášmu radu herných periférií sa teraz aj príležitostný hráči môžu cítiť ako profesionáli. Zariadenie HyperX používajú majstri v oblasti eSports, rovnako ako bežní hráči, pretože naše produkty poskytujú výkon a kvalitu potrebnú pre víťazstvá,“ povedal Edward Baily, obchodný riaditeľ HyperX pre EMEA. „Sústredíme sa na to, aby sme vytvárali najlepšie produkty na trhu pre všetkých hráčov - na PC, herných konzolách alebo mobilných zariadeniach - za dostupné ceny.“


Oznámenie HyperX na veľtrhu CES 2017 sa týka týchto produktov:

Herná klávesnica ALLOYTM RGB Gaming Keyboard – Má úplne nový dizajn, tlačidlá môžu byť podsvietené 16 miliónmi farieb pomocou LED, k dispozícii sú aj samostatné tlačidlá pre ovládanie médií. Špičková klávesnica HyperX ALLOY RGB hráčom ponúka dynamické profily podsvietenia a ovládania. U nového modelu ALLOY RGB si môžu hráči prispôsobiť a ovládať nastavenia farieb tlačidiel a odolnosť klávesnice zaisťuje rám z kovovej zliatiny.

Herná myš Pulsefire TM Gaming Mouse – Prvá myš značky HyperX je určená pre profesionálnych hráčov a je vybavená optickým snímačom pohybu s hernými parametrami, kde je možné nastaviťštyri preddefinované úrovne rozlíšení s LED indikátormi (400/800/1600/3200). Nastavenieje možné meniť bez nutnosti inštalácie dodatočného softvéru a myš ponúka funkcie, ktoré hráči vyžadujú – navyše až za prekvapivo dostupnú cenu.

Herné klávesnice ALLOY FPSTM s RED alebo BROWN spínačmi – Pre nové mechanické herné klávesnice HyperX ALLOY FPS so spínačmi Cherry MX RED alebo BROWN je charakteristický rám plnej veľkosti z oceľovej zliatiny, ktorý je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenšiu plochu a hráči tak mali na stole viac miesta pre pohyb myšou pri „strieľačkách“ (FPS). Hráči si teraz môžu vybrať tlačidlá WASD z dvoch farieb, ktoré sú navyše textúrované pre lepšiu hmatovú odozvu a používanie v FPS hrách. Klávesnice taktiež ponúkajú dynamické profily podsvietenia pomocou červených LED bez nutnosti inštalovať obslužný softvér. Kompaktné klávesnice majú odpojiteľný kábel a obal na prenášanie, takže sú ideálne pre hráčov, ktorí za svojím hraním cestujú.

alloy-rgb-2


Ďalšie produkty, ktoré budú predstavené a vystavené na veľtrhu CES:
Headset Cloud Revolver TM S – Doposiaľ najvyspelejší headset značky HyperX Cloud Revolver S ponúka plug-and-play pripojenie a priestorový zvuk Dolby 7.1 Surround Sound. HyperX integrovala technológiu Dolby Headphone priamo do nového USB donglu - táto technológia prináša po jedinom stlačení tlačidla špičkový priestorový zvuk, ktorý vás pohltí. Cloud Revolver S bol navrhnutý s cieľom poskytnúť pohodlie a bezkonkurenčný výkon spolu s ostrým zvukom a širokým zvukovým priestorom pre hry typu CS: GO, strieľačky a hry v 3D prostredí. Plnú verziu tlačovej správy o novom headsete Cloud Revolver S si môžete prečítať na tejto adrese.

Pamäťové moduly HyperX Predator DDR4 LED – HyperX predstaví svoje prvé pamäťové moduly DDR4 s možnosťou RGB podsvietenia. Pamäte HyperX Predator DDR4 LED majú podsvietenie, ktoré je možné spárovať so základnými doskami vybavenými možnosťou ovládať RGB podsvietenie, napríklad Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion alebo MSI Mystic Light Sync. Toto je len predbežné predstavenie produktu, jeho vlastnosti sa môžu ešte zmeniť.

HyperX intenzívne podporuje eSports a hráčsku komunitu a vyvíja produkty určené špeciálne pre herný žáner FPS („strieľačky“) – medzi inými headsety HyperX Cloud Revolvera nový model Cloud Revolver S, ktoré poskytujú zvukový priestor štúdiovej kvality, vďaka ktorému hráči môžu lokalizovať nepriateľa na základe zvuku oveľa skôr. Nové mechanické herné klávesnice HyperX ALLOY FPS sú oficiálne modely pre turnaj Intel Extreme Masters a používajú sa v rámci Intel Showcase počas herných súťaží celej 11. sezóny. A navyše: klávesnice ALLOY FPS odporúčajú popredné herné organizácie, ako sú NaVi Gaming, Echo Fox a SK Gaming.

alloy-rgb-3

Dostupnosť
Herné zariadenia HyperX budú vystavené na veľtrhu spotrebnej elektroniky International CES 2017, ktorý sa uskutočí v Las Vegas od 5. do 8. januára 2017. Ich dostupnosť uvádzame nižšie:
• Herná klávesnica ALLOY RGB–Dostupnosťv 3. štvrťroku 2017, cena bude upresnená.
• Herná myš Pulsefire–Dostupná od apríla2017.
• Mechanické herné klávesnice ALLOY FPS s RED a BROWN spínačmi – Dostupnosť počas roku 2017.
• Herný headset Cloud Revolver S – Dostupný od marca 2017 za 169€ vrátane DPH.
• Pamäťové moduly DDR4 s RGB LED podsvietením – Dostupnosť v 3. štvrťroku 2017, cena bude upresnená.


Zdroj: hyperxgaming.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
83% (96 Hlasy)
12% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
3% (3 Hlasy)
Hlasy: 115
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 2
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,269
  • Nových členov dnes: 2
  • Nových členov včera: 4
  • Najnovší člen: pampaliny