Login
Hardware Majo 0 1882
ADATA® Technology, popredný výrobca vysoko výkonných modulov DRAM a produktov na báze NAND flash, predstavila XPG Dazzle, jej prvú líniu pamäťových modulov LED DDR4 SDRAM.Ide o pamäťové moduly, ktoré s osvetlením LED pásikom a špecifikáciou DDR4,v sebe spájajú vzrušujúci vzhľad s vysokým výkonom a energetickou efektivitou. Vďaka patentovanej LED technológiiod AVEXIR sú moduly XPG Dazzle určené pre rastúci trh PC modderov, počítačových nadšencov a hráčov, ktorý majú radi jedinečný, farebný a živý vzhľad svojich počítačov.

Žiariaci LED pásik ihneď púta pozornosť
Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 dopĺňajú agresívny, no zároveň elegantný imidž produktov XPG, pre ktorý sú charakteristické ostré línie aštýlové farebné kombinácie,o jedinečný skvost v podobe žiariaceho LED pásiku, ktorý je zabudovaný do chladiča. So špeciálnym dizajnom a zvodným červeným LED svetlom zvýrazňujú XPG Dazzle vzhľad komponentov a revitalizujú výkon počítačov pre pretaktovanie, hranie hier, alebo ukážkový modding PC. Pamäťové moduly XPG Dazzle sú k dispozícii v rôznych baleniach (2×8GB, 4×8GB, 2×16GB alebo 4×16GB), čo umožňuje používateľom pri zostavovaní high-end zostáv väčšiu flexibilitu.

ADATA-XPG-Dazzle-DDR4-LED-Memory_1

Perfektná kombinácia výkonu a stability
Pamäte DDR4 predstihujú staršie DDR3 vo výkone a spotrebe energie. Pracovné napätie sa znížilo z 1.5V na 1.2V, čo predstavuje 20% úsporu vďaka ktorej môžu byť systémy chladnejšie a stabilnejšie aj pri úlohách zameraných na extrémny výkon ako sú napr. hry alebo pretaktovanie. Okrem toho implementácie Intel XMP 2.0 umožňujú pretaktovanie a ladenie priamo z OS bez nutnosti zmien v systéme BIOS, čo uľahčuje používanie a zvyšuje stabilitu systému. Pre pokročilých používateľov zostáva hlavnou prioritou chladenie a preto využívajú XPG Dazzle jedinečnú technológiu Thermal Conductive s lepším odvodom tepla pre stabilnú prevádzku. Moduly sú postavené na 10-vrstvovej PCB pre zlepšenie kvality prenosu signálu a celkovej spoľahlivosti systému.

ADATA-XPG-Dazzle-DDR4-LED-Memory_2

Záruka najvyššej kvality a spoľahlivosti
Pamäťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 sú zostavené z vysoko kvalitných čipov vyberaných procesom prísneho filtrovania. Používajú PCB najlepšej kvality a prechádzajú prísnymi testami spoľahlivosti a kompatibility, ktoré ďaleko prekračujú bežné štandardy, aby sa zabezpečila špičková životnosť a trvácnosť. Rovnako ako u všetkých pamäťových modulov poskytuje ADATA aj pre XPG Dazzle zákazníkom doživotnú záruku.


Pre viac informácií navštívte stránky: www.adata.com/en/xpg/

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37