Games Majo 1 3033
Už tento víkend 16.-17. apríl asi počítačoví hráči zmerajú svoje sily na najväčšom slovenskom hernom turnaji. Brány Y-Games Summer Chalenge 2016 sa otvoria v sobotu o 8.00 ráno vo FIIT STU Bratislava na Ilkovičovej ulici a až do nedele sa návštevníci môžu tešiť na nezabudnuteľné herné zážitky.

ygames-logo

Na Y-Games sa môžete stretnúť so známym streamerom Michalom „Žolík“ Smutným, ženskou streamerkou Rebekou „Delliah“ Tokárikovou, populárnym Facebookovým zabávačom Petrom „PemiK“ Mackom, či s fotografom Matejom Zrebným a Youtuberom Romanom Dragulom. Taktiež na akcií nebudú chýbať známi hráči z populárnych českých a slovenských tímov Extatus, Revital Gaming, Majestic Lions, Fraternitas a eSuba.

Veľkým diváckym lákadlom bude nepochybne aj súťaž herných kostýmov Cosplay, ktorej víťaz bude zastupovať Slovenskú republiku na medzinárodnej súťaži Cosplay World Masters v Portugalsku. Návštevníci si tiež budú môcť zajazdiť na balančných skútroch Future Boards, či zahrať si akčný Laser Tag, ktorý sa v prípade priaznivého počasia presunie aj do exteriéru. Otestovať si budú môcť tiež herné okuliare DEV1Sa v Slovenskej premiére si vyskúšať najnovší herný headset HyperX Revolver, ktorý bude k dispozícii v stánku herného portálu Gamesite.sk, hlavného mediálneho partnera Y-Games. Súčasťou sprievodného programu je aj množstvo zaujímavých prednášok na témy ako Internet of Things od Accenture alebo Warcraftmovie od Adurnathe Fluffy.

ygamesprimage2

Na svoje si prídu aj počítačoví nadšenci a milovníci výkonného hardvéru, ktorí by iste nemali obísť stánok spoločnosti MSI. Najnovšie hry si tú budú môcť zahrať nielen na jednom z najvýkonnejších PC, ale aj na notebookoch. Herné mašiny budú pripravené aj v stánku spoločnosti Dell, kde bude k dispozícií niekoľko herných PC a notebookov značky Alienware.
Poradiť sa o výbere správneho herného príslušenstva budete môcť v stánku spoločnosti E-Blue, kde sa môžete každý deň zapojiť aj do žrebovanie tomboly. A ak vás chodenie unaví, budete si môcť posedieť v niektorej z najnovších hráčskych stoličiek DXRacer alebo zapadnúť do „hernej obývačky“ s konzolami Xbox. Jedným z hlavných partnerov turnaja je spoločnosť Microsoft, takže sa môžete tešiť na množstvo Xboxov aj s milými hosteskami, s ktorými si budete môcť zatancovať populárnu hru Just Dance 4.

ygamesprimage3

Hlavný partner turnaja, e-shop Čierny drak, pripravil pre návštevníkov zľavy na vybrané produkty spoločnosti A4Tech. Akčné cenný získate na podložky, myšky, herné slúchadlá, ovládače, klávesnice...

Program bude naozaj pestrý a to sme ešte nespomenuli vychýrené oddychové zóny kde sa návštevníci môžu tešiť na množstvo hier od Funtastic, oddychovky od Nero Games, turnaj v stolnom futbales TP-LINK Czech alebo Retrohernu s interaktívnym múzeom hernej histórie.
O občerstvenie sa postarajú Pizza Mizza, Regal Burger, MOXXIS BAR, Káva Pán Králiček a Bubbleology Slovensko.
Viac informácií o turnaji nájdete na oficiálnej webovej stránke Y-Games alebo na Facebook stránke www.facebook.com/events/554777648038227.

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 4/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 2/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (109 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 128
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 15
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,327
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: camelyoNN