Login
CS news Majo 10 5210
Operation Wildfire začína dnes predstavovať neobmedzený voľný prístup ku kolekcii siedmich top-hodnotených máp komunity a návrat mapy Nuke!

Operation Wildfire Access pass
Chcete sa dostať čo najviac z OperationWildfire? S Operation Wildfire Access Pass, získate prístup k celej rade funkcií.

Aktivujte si svoj pas a získate prevádzkový denník, ktorý bude sledovať vaše štatistiky v oficiálnych súťažných zápasov, spolu s operáciou Wildfire mince, ktorá je zobrazená všade tam kde je váš avatar zobrazený a rozšíriteľná tým, že dokončíte kampaň Challenge Missions.

wildfire_image

Gemini Campaign
Schmatnite priateľa a prebojujte sa cez kooperatívne kampane Gemini! V Gemini kampani má každý priatelia a môžete hrávať tak často, ako sa vám páči. Pracujete ako tím, ktorý hraje pre vysoké skóre!

Wildfire Campaign
Hľadáte zmes pre Casual, Arms Race, Deathmatch, and Demolition misie? Wildfire kampaň ponúka 30 misií, ktoré vám udelia XP ako by ste pracovali na upgrade Operation Wildfire mince.

Blitz Missions
Po celú dobu operácie Wildfire budete mať možnosť zúčastniť sa Blitz misií, globálnych udalostí, kde môžete získať bonusové XP na vykonávanie konkrétnej akcie. Musíte byť Private Rank 3 alebo vyššií v konkurenčných Blitz misiách.

A viac!
Ak ste si aktivovali Operation Wildfire Access Pass, získate exkluzívny prístup k Operation Wildfire Case, ktorá predstavuje 16 zbraní a úplne nový Bowie nôž.

Okrem toho počas operácie Wildfire získate drops zbraní Operation collections: Cobblestone, Cache, Overpass, Gods a Monsters, Chop Shop, Rising Sun.

návrat Nuke
Najnovší vývoj Nuke je tu, a je v súčasnej dobe k dispozícii v Competitive Matchmakingu a v Operation Wildfire Map Group.

nuke_blog_image

Zdroj: blog.counter-strike.net

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (466 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 543
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37