Hardware Majo 0 2015
HyperX™, divízia spoločnosti Kingston® Technology Company, Inc., najväčšieho nezávislého výrobcu pamäťových produktov na svete, dnes oznámila dohodu so spoločnosťou Microsoft, podľa ktorej bude HyperX oficiálne licencovaným partnerom v oblasti headsetov pre hernú konzolu Xbox One. Headset HyperX CloudX Xbox One bude k dispozícii koncom 2. štvrťroku 2016. Pri svojom predstavení v roku 2014 bol rad HyperX Cloud zameraný na hráčov počítačových hier na PC. Model HyperX CloudX je teraz prelomovo prvým produktom tejto spoločnosti na trhu herných konzol, pretože sa pripája priamo k ovládaču Xbox One Elite pomocou konektoru jack 3,5 mm.

HyperX-Cloud-II

Headset HyperX CloudX vychádza z konceptu modelu HyperX Cloud II, ktorý získal mnohé ocenenia a teraz prináša novú úroveň zvukového zážitku aj pre hráčov na herných konzolách. Sprostredkuje každý výstrel, výbuch alebo dialóg s krištáľovo čistým zvukom vďaka veľkým driverom s priemerom 53 mm. Headset HyperX CloudX má praktické ovládanie hlasitosti na kábli, používa náušníky z penovej gumy a má hlavový mostík vyložený kožou so špeciálnym stehom pre vyššie pohodlie. Konštrukcia s uzavretými mušľami prekrývajúcimi uši pomáha potlačiť hluky okolia, aby vás hra mohla ešte viac pohltiť. Headset HyperX CloudX má oddeliteľný mikrofón a dodáva sa s pevným puzdrom, ktoré ho bude chrániť pri prenášaní alebo keď ho práve nebudete používať.

Na našu spoluprácu so spoločnosťou Microsoft v rámci hernej platformy Xbox One sme hrdí, pretože takto môžeme naše skúsenosti z oblasti headsetov odovzdať aj do konzolového sveta,“ povedal Anders Willumsen, generálny riaditeľ divízie HyperX. „Od uvedenia nášho prvého headsetu pre PC hráčov takmer pred dvoma rokmi nám bolo jasné, že vstúpime aj na trh herných konzolí. Medzi našimi spoločnosťami existuje prirodzená synergia daná tým, že značka HyperX je veľmi silne vnímaná v segmente PC a konzola Xbox One poskytuje hlbšiu integráciu s hraním na PC prostredníctvom aplikácie Xbox App vo Windows 10.

HyperX je divíziou spoločnosti Kingston Technology zameranej na vysoko výkonné produkty, medzi ktoré patria vysoko rýchlostné pamäte DDR4 SDRAM a DDR3, SSD disky, USB flash disky, headsety a podložky pre myši. Značka HyperX sa zameriava na hráčov, nadšencov a tých, ktorí svoje počítače pretaktovávajú, a je na celom svete známa svojou kvalitou, výkonom a úrovňou inovácií. Divízia HyperX sa venuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje viac ako 25 teamov na celom svete a je hlavným sponzorom súťaže Intel Extreme Masters. HyperX sa účastní mnohých výstav, medzi ktoré patria napríklad Brasil Game Show, ChinaJoy, DreamHack, gamescom alebo PAX.
Podrobnejšie informácie môžete získať na webových stránkach divízie HyperX.

Zdroj: hyperxgaming.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 4/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (105 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 124
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 8
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,303
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: adam11bednar