Login
Bugs Majo 4 3682
Niečo sa pokazilo! Steam má problémy. Market je offline? Čo sa deje? Store Steam ukazuje užívateľom súkromné informácie z iných účtov, vrátane čísiel kreditných kariet, čiastočné e-mailové adresy, bilanciu a históriu nákupov. Nie je preto prekvapením, že Steam Store je Offline.

steam-bug

Steam DB špekuluje o probléme, ktorý bol spôsobený s cache, a odporúča, aby nikto používal Store Steam, kým to nie je vyriešené. Odporúčame sa vyhnúť úplne Store, kým Valve spraví oficiálne vyhlásenie. Oficiálna podpora Steam Twitter účet nepovedal ešte nič, ale ako sa tak stane, budeme aktualizovať novinku.

Aktualizácia # 1:
Stále žiadna oficiálna odpoveď od Valve, ale máme to z komunitárneho Steam Moderátor KillahInstinct:

"Dostali sme správy, že ľudia niekedy vidia informácie o účtoch iných ľudí na stránke účtu. Valve bolo dosiahnuté tohto vedomia a pracujeme na oprave.

Niektoré často kladené otázky:
- Nie, Steam nie je hacknutý

- Kreditné info a telefónne čísla, sú v súlade so zákonom, cenzurované a nie sú viditeľné pre užívateľa
"

Aktualizácia # 2:
Pokiaľ používáte PayPal ako platobnú metódu pre Steam, čo najskôr odstráňte prepojenie. Prihláste sa do PayPalu a v nastaveniach otvorte prednastavené platby. Tu v zozname nájdete "Valve Corp" či "www.steampowered.com." a zrušte možnosť stránky uskutočniť platby z vašeho účtu.

Aktualizácia # 3:
Steam Database ‏@SteamDB

.@Totalbiscuit Now that the issue is resolved, we have even more proof indicating that this was a read-only caching issue.
Teraz, keď je problém vyriešený, máme ešte ďalší dôkaz o tom, že sa jedná o read-only caching problém.

Aktualizácia # 4:
"Steam is back up and running without any known issues," a Valve spokesperson told GameSpot. "As a result of a configuration change earlier today, a caching issue allowed some users to randomly see pages generated for other users for a period of less than an hour. This issue has since been resolved. We believe no unauthorized actions were allowed on accounts beyond the viewing of cached page information and no additional action is required by users."

"Steam je po back-upe a beží bez akýchkoľvek známych problémov," povedal hovorca Valve GameSpot. "V dôsledku zmeny konfigurácie z dneška, caching problém dovoľoval niektorým užívateľom náhodne vidieť strany generované pre ostatných užívateľov po dobu kratšiu ako jednu hodinu. Tento problém bol odvtedy vyriešený. Veríme, že žiadne neoprávnené akcie neboli povolené na účtoch mimo prezeranie medzi-pamäte informácií stránky a žiadne ďalšie akcie neboli vyžadované užívateľmi.


Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37