Login
Hardware Majo 0 1692
D-Link uvádza na trh Wi-Fi AC router, ktorý umožňuje prístup cez vysokorýchlostné pevné i mobilné pripojenie. Kombináciou viacerých typov pripojenia k internetu ponúka väčšiu celkovú šírku prenosového pásma a spojenie bez výpadkov.

Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router (DWR-118) je ideálny pre tých, čo potrebujú nepretržité pripojenie, ako sú rodiny využívajúce technológiu chytrých domácností, ľudia pracujúci z domu alebo hráči on-line hier. Týka sa to tiež používateľov v miestach, kde nie je pevné káblové pripojenie vždy najspoľahlivejšie.

DWR_118_A1_Image_L_Front

V domácnostiach, kde majú používatelia veľké nároky na prenos dát, môže router vďaka funkcii vyvažovanie prevádzkovej záťaže využívať súčasne pevné i mobilné pripojenie k internetu - to umožňuje rýchlejšie sťahovanie objemných súborov alebo kvalitnejší streaming. Domácnosti si tiež môžu vytvárať súkromné Wi-Fi hotspoty, ktoré umožňujú súbežné pripojenie niekoľkých zariadení k internetu vďaka kombinovanému dvojpásmovému bezdrôtovému prenosu s rýchlosťou až 750 Mb/s.

DWR_118_A1_Image_L_Back

Router je možné využívať na vytváranie súkromných Wi-Fi hotspotov aj mimo domova, napríklad na chate alebo počas dovolenky v hoteli. Keď do USB portu routera pripojíte 4G alebo 3G adaptér s vhodnou SIM kartou, môže byť kdekoľvek celá rodina on-line.

Wi-Fi AC750 Dual-Band Multi-WAN router je vhodný aj pre malé kancelárie ako prostriedok na alternatívny prístup k internetu, aby bola neustále k dispozícii možnosť záložného pripojenia.

Parametre produktu:
• Dual-band Wi-Fi 802.11ac
• Zdieľané mobilné širokopásmové pripojenie rýchlosťou až 433 Mb/s
• Podporuje 4G LTE/EV-DO/CDMA/HSPA+/HSUPA/ HSDPA/UMTS bezdrôtové siete na zaistenie celosvetovej kompatibility pomocou doplnkového USB adaptéru
• Prekonáva výpadky WAN pre nepretržité pripojenie do internetu
• Rozmery 148×113×23 mm
• Na pripojenie k mobilnej sieti si musí používateľ zakúpiť samostatný 4G/3G USB adaptér a SIM kartu od niektorého z mobilných operátorov.

Cena a dostupnosť
DWR-118 je už k dispozícii na Slovensku a v Českej republike za odporúčanú maloobchodnú cenu 68,90 EUR alebo 1 899 Kč vrátane DPH.

Zdroj: dlink.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37