Login
Music Majo 4 3472
Značka Ultimate Ears vás opäť vyzýva, aby ste si urobili svoju párty kdekoľvek: nový bezdrôtový reproduktor UE BOOM 2 rozširuje produktový rad rôznofarebných mobilných reproduktorov, ktoré vydržia pobyt na pláži i na snehu – prosto kamkoľvek sa vydáte. Prvým modelom bol reproduktor UE BOOM a teraz vďaka uvedeniu jeho nástupcu UE BOOM 2, pokračuje značka Ultimate Ears v zmene spôsobu, ako si ľudia na celom svete užívajú hudbu - spoločne a kdekoľvek. Ide tak o úplne novú definíciu kategórie reproduktorov pripájaných cez rozhranie Bluetooth®.

UE_BOOM2_1

Mobilný bezdrôtový reproduktor UE BOOM 2 je konštruovaný tak, aby zniesol keď ho pofŕkame, zablatíte a nebudete k nemu šetrní, no súčasne vás obdarí v každom smere neuveriteľne skvelým zvukom. Reproduktor UE BOOM 2 je vyrobený z rovnakých vysoko kvalitných materiálov, na aké ste už zvyknutí a očakávate ich u značky Ultimate Ears. Je odolný voči vode (IPX 7), pádu (z výšky až 1,5 metra), má neopozeraný smelý vzhľad a poskytne vám veľa zábavy. Veľký je ako fľaša s vodou, takže ho môžete zasunúť do držiaku na pitie na bicykli alebo ho pripnúť k batohu, a môžete oživiť každú vašu chvíľu o nový rozmer.

UE_BOOM2_3

Koncepčne vychádza z konštrukcie oceňovaného reproduktoru UE BOOM s vyžarovaním zvuku v 360 stupňovom uhle, ktorý uviedla značka Ultimate Ears v roku 2013, ale nový UE BOOM 2 je o 25 percent výkonnejší (hlasnejší), má dlhší bezdrôtový dosah až 30 metrov a kompletne vodovzdornú konštrukciu, takže svoju hudbu môžete zdieľať s priateľmi kdekoľvek aj bez ohľadu na druh vašej činnosti. Batéria vydrží 15 hodín, čiže vám reproduktor bude hrať celý deň alebo celú noc a jeho inovatívne dotykové ovládanie vám umožní preskakovať skladby bez toho, aby ste museli brať do ruky mobilný telefón.

UEBOOM2_lifestyle_1

Hudba dokáže z dobrých chvíľ urobiť chvíle úžasné,“ povedal Rory Dooley, generálny riaditeľ Ultimate Ears. „A keď si svoju hudbu vezmete so sebou, môžete tieto úžasné chvíle kdekoľvek zdieľať. Preto je každý reproduktor, ktorý Ultimate Ears vytvára, odolný a znesie rôzne dobrodružstvá, pričom vám poskytne zvuk v 360 stupňovom poli - vrátane nového modelu UE BOOM 2. Už skôr sme boli hybnou silou v tejto kategórii a teraz ju posúvame ešte ďalej v podobe reproduktoru UE BOOM 2.“

UEBOOM2_lifestyle_2

Navyše sa vie reproduktor UE BOOM 2 časom ešte vylepšovať. Ak použijete aplikáciu UE BOOM 2 pre operačné systémy iOS® a Android™, môžete zdvojnásobiť zvuk, keď spárujete UE BOOM 2 s akýmkoľvek iným reproduktorom značky Ultimate Ears, zapínať reproduktor na diaľku z mobilného telefónu a dokonca sa prebúdzať pomocou vašej obľúbenej hudby. Nové aktualizácie softvéru sa do reproduktorov UE posielajú bezdrôtovo prostredníctvom aplikácie, takže môžete priebežne ľahko využívať nové funkcie a všetky reproduktory UE tak dokážu odolávať budúcim nárokom a budú časom ešte úžasnejšie.

UEBOOM2_lifestyle_3

Reproduktor UE BOOM 2 bude k dispozícii v šiestich atraktívnych farebných variáciách: Cherrybomb, Yeti, Phantom, GreenMachine, Tropical a BrainFreeze.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že reproduktor UE BOOM 2 bude k dispozícii v Czech Republic flag ČR a na Slovakia flag Slovensku u vybraných distribútorov v októbri 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 199€. Pre podrobnejšie informácie navštívte stránky na adrese www.ultimateears.com.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (468 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 545
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37