Hardware Majo 4 1338
Spoločnosť ADATA® Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, uvádza SSD disk Premier SP550, s architektúrou triple-level cell (TLC) pre cenovo dostupné riešenie SSD bez obmedzenia výkonu. Premier SP550 je prvým diskom ADATA s kontrolérom Silicon Motion (SMI) SM2256, ktorý využíva technológiu NANDXtend™, čo pomáha ADATA implementovať do SSD technológie ako je data shaping, LDPC ECC a RAID engine pre vyššiu ochranu dát, zlepšenie stability a spoľahlivosti. Implementovaná bola tiež technológia SLC caching pre zvýšenie výkonnosti.

SP550

Uvedenie SSD ADATA Premier SP550 s radičom SM2256 predstavuje míľnik v adaptácii SSD,” ako povedal Nelson Duann, vicepretident produktového marketingu Silicon Motion. “SSD postavené na TLC výrazne zlepšujú dostupnosť vysokého výkonu pri nízkej spotrebe SSD.”

Náš SSD Premier SP550 integruje starostlivo vyberané TLC NAND s overenou kvalitou ADATA a prináša špičkovo vyladený výkon, spoľahlivosť pre dáta a vysokú životnosť. To predstavuje pre našich zákazníkov jasnú voľbu pre najlepšie úložisko”, povedal Kevin Chen, viceprezident spoločnosti ADATA.

Ideál z pohľadu cenovej efektívnosti, aj vysokého výkonu
Premier SP550 používa TLC flash a najnovší kontrolér SMI pre najlepší možný upgrade z pohľadu výhodnosti pomeru ceny voči výkonu. V porovnaní s ostatnými SSD to predstavuje mimoriadnu životnosť, indikovanú aj vyššou hodnotou celkovo zapísaných bajtov (TBW) - údaj reprezentujúci koľkokrát dokáže disk zapísať stanovenú kapacitu počas svojej životnosti. SSD Premier SP550 využíva na zvýšenie výkonu v prípade potreby SLC caching pre rýchlejšie čítanie/zápis. Podporuje tiež režim SATA DevSlp (device sleep), čo znižuje spotrebu elektrickej energie, čím znižuje prevádzkové náklady a zároveň poskytuje dlhšiu výdrž batérii pri práci na notebooku.

SP550_package

Zvýšená ochrana dát, Comprehensive Backup a manažment
S opravou chýb low-density parity, alebo LDPC ECC, sa minimalizujú chyby dát a predlžuje sa život SSD. Smart data shaping udržuje konzistentnosť operácii a zabraňuje nadmernému opotrebeniu NAND flash rovnomerným rozdeľovaní záťaže disku, zatiaľ čo RAID engine zvyšuje spoľahlivosť dát. Dodávaný softvér zahŕňa aj Acronis True Image HD pre rýchlu migráciu dát na nový systém (duplikovanie starého disku na nový) a softvér ADATA Toolbox, ktorý obsahuje nástroje na monitorovanie a manažovanie SSD, kontrolu stavu, úrovne opotrebenia a zisťovanie informácií o životnosti disku.

Vlastníte už SSD disk? Ak áno aký a kde ho používate? Napíšte do komentárov.

Zdroj: adata-group.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Drak