Hardware Majo 0 2690
Spoločnosť Logitech, popredný inovátor v oblasti herných periférií, predstavila Logitech® G29 Driving Force, pretekársky volant so spätnou väzbou licencovaný pre herné konzoly PlayStation®4 (PS4™) a PlayStation®3 (PS3). Pre volant Logitech G29 Driving Force, ktorý je vytvorený na precízne pretekárske jazdy a má dlhú spoľahlivosť, je charakteristická odozva s dvoma motormi, prevodovka so skrutkovitým mechanizmom potlačujúcim vôľu riadenia, ručne obšívaný a kožou obalený poťah volantu a pedále plynu, brzdy a spojky vyrobené z nerezovej ocele.

Fanúšikovia od nás chceli volant pre PS4 už od chvíle, kedy bola konzola uvedená,“ povedal Ujesh Desai, viceprezident a generálny riaditeľ hernej divízie spoločnosti Logitech. „Posledných 18 mesiacov sme spolupracovali s firmou Sony, aby sme mohli predstaviť plne licencovaný pretekársky volant, a som hrdý, že dnes môžem ohlásiť jeho uvedenia.

Logitech_G29_1

Realistická spätná väzba
Volant Logitech G29 Driving Force vďaka spätnej väzbe, ktorú zabezpečujú dva motory, verne simuluje pocity pri presune ťažiska vášho auta, reálne podmienky na trati alebo opotrebenie pneumatík, takže môžete vycítiť pretáčanie alebo nedotáčavosť vozidla, stratu záberu kolies a mnohé ďalšie aspekty. Využitie skrutkovitého mechanizmu radenia rýchlostí, ktorý je vytvorený podľa mechanizmov používaných v prevodovkách skutočných áut, vám poskytne výnimočne hladké, tiché a precízne radenie. Hardvér je navyše skonštruovaný tak, aby eliminoval vôľu riadenia, takže zásahy volantu a pedálov budete mať pod maximálnou kontrolou.

Odolná konštrukcia
Volant Logitech G29 Driving Force je vytvorený tak, aby vydržal dlho - v hriadeli má pevné oceľové ložiská a páčky radenia aj pedále sú vyrobené z nerezovej ocele. Poťah z vysoko kvalitnej ručne prešívanej kože dáva volantu Logitech G29 Driving Force vzhľad a pocit ako by ste mali v ruke skutočný volant pretekárskeho vozidla a používateľom zaručuje pohodlnejšie a trvácnejšie používanie. V neposlednom rade, vstavané úchytky a skrutky vám umožnia volant bezpečne prichytiť k stolu alebo závodnému sedadlu, aby boli posunutie, či výkyvy volantu minimálne aj počas agresívnych manévrov.

Ľahký prístup k ovládaniu hier
Bezproblémový prístup k herným ovládačom zaisťuje takzvaný D-Pad, tlačidlá pre konzolu a páčky poloautomatického radenia, ktoré sú prakticky umiestnené na volante Logitech G29 Driving Force. LED kontrolky vám povedia, kedy presne preradiť, aby ste využili maximálnu akceleráciu a nemuseli pritom spustiť oči z trate. Nastavenia svojich vodičských preferencií si môžete jemne vyladiť pomocou kolieska s 24 polohami a tlačidiel plus/mínus.

Logitech_G29_2

Pedálová jednotka s citlivou odozvou
Pretekársky volant Logitech G29 Driving Force sa dodáva so samostatnou podlahovou jednotkou s pedálmi, aby ste mohli pohodlne brzdiť, akcelerovať a opätovne pridávať rovnako, ako v skutočnom aute. Navyše vám pri riadení umožňuje udržiavať prirodzenejšiu polohu tela. Odozva brzdového pedálu je nelineárna, čím napodobňuje činnosť brzdových systémov citlivých na tlak zošliapnutia, vďaka čomu máte citlivejšiu odozvu a je presnejší pri brzdení. Navyše má volant G29 samostatnú spojku, aby sa hráči, ktorí si chcú vyskúšať svoje schopnosti, mohli plne vnoriť do možností skutočného pretekania.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že volant Logitech G29 Driving Force bude k dispozícii v júli 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 399,99 €. Podrobnejšie informácie môžete získať na našom webe alebo blogu.

Zdroj: logitech.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 9/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 9
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK