Hardware Majo 1 2129
Spoločnosť Logitech dnes ohlásila uvedenie bezdrôtovej klávesnice Logitech® Wireless Touch Keyboard K400 Plus, čo je klávesnica určená pre použitie v obývačkách, pomocou ktorej môžete pohodlne ovládať obrazovku vášho počítača na televízore. Klávesnica K400 Plus má bezdrôtový dosah až 10 metrov a integrovaný touchpad, takže vám umožňuje ľahko streamovať filmy, televízne relácie, hudbu a inú zábavu na počítači z pohodlia vašej pohovky.

Logitech_K400_Plus_1

Obývačka je miestom, kam prichádzame odpočívať, zabávať sa a zdieľať spoločnosť s priateľmi a rodinou,“ povedala Charlotte Johs, globálna viceprezidentka divízie počítačových periférií spoločnosti Logitech. „Vďaka bezdrôtovej klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ľahko prepojíte svoj počítač s televízorom a môžete jednoducho vyhľadávať na Internete čokoľvek vás bude zaujímať.“

Logitech_K400_Plus_2

Nová klávesnica K400 Plus stavia na úspechoch obľúbeného modelu Logitech Wireless Touch Keyboard K400, má integrovaný touchpad s citlivou odozvou a nastaviteľným ovládaním kurzoru, vďaka ktorému tvorí kompaktnú kombináciu klávesnice a myši v štýle „všetko v jednom“. Tlačidlá s klávesovými skratkami vám umožňujú jednoduchý prístup k ovládaniu hlasitosti a navigáciu v ponukách menu. Intuitívne tlačidlá so šípkami vám pomôžu rýchlo nájsť cestu k akémukoľvek digitálnemu obsahu.

Logitech_K400_Plus_3

Neutrálne sivé prevedenie klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus ladí s dizajnom moderných obývačiek a vďaka štíhlej konštrukcii je ľahké ju kdekoľvek odložiť. Má navyše zaoblené boky pre väčšie pohodlie - dokonalá klávesnica pre každého. Dodávané batérie majú výdrž až 18 mesiacov, ktorá zaručí nekonečné hodiny zábavy bez prerušovania.

Logitech_K400_Plus_4

Hlavné vlastnosti
• Nie je potrebné sa nič dlho učiť: Vďaka obvyklému rozloženiu všetkých kláves, na ktoré ste zvyknutí, a integrovanému touchpadu máte k dispozícii bezproblémové ovládanie všetkého obsahu v PC, ktorý chcete prehrávať na obrazovke televízora. Navyše vám táto klávesnica umožní eliminovať nutnosť používať toľko obťažujúcich a neprehľadných diaľkových ovládačov.
• Rýchly prístup k multimediám: Svoju domácu zábavu môžete ovládať pomocou tlačidiel s klávesovými skratkami, ktoré vám poskytnú rýchly prístup k ovládaniu hlasitosti, umožnia ľahkú navigáciu v zobrazovaných stránkach, prepínanie medzi aplikáciami alebo vyhľadávanie textu.
• Dlhý a spoľahlivý bezdrôtový dosah: S bezdrôtovým dosahom až 10 metrov máte k dispozícii neprerušované spojenie s citlivou odozvou, a to aj v najväčších miestnostiach.
• Ohromujúca výdrž batérií: Vďaka batériám, ktoré vydržia klávesnicu napájať až 18 mesiacov** si môžete užívať nekonečné hodiny zábavy a oddychu bez prerušovania.
• Navrhnuté pre uvoľnenú a pohodlnú navigáciu: Toto kompaktné riešenie klávesnica spojené s myšou v štýle "všetko v jednom" je navrhnuté tak, aby ste klávesnicu mohli mať pohodlne na kolenách keď budete odpočívať a aby ste kontrolu nad svojou domácu zábavou mali doslova na dosah končekov prstov.

Požiadavky na systém
• Kompatibilná s operačným systémom Windows® 7, 8 a 10, Android™ 5.0 alebo novším a s Google Chrome™
• Konektivita: Miniatúrny bezdrôtový USB prijímač Unifying v pásme 2,4 GHz – bez prepojovacieho USB káblu vďaka vylepšenej konštrukcii antény.

Technické údaje produktu
• Rozmer klávesnice (DxŠxV): 354,3 × 139,9 × 23,5 mm
• Rozmer touchpadu (DxŠ): 47 × 76 mm
• Hmotnosť (s batériami): 390 gramov
• Životnosť klávesnice: až 5 miliónov úderov
• Hlučnosť písania: do 55 dBA pre všetky klávesy
• Bezdrôtový dosah: 10 metrov

Záruka
• Obmedzená záruka na hardvér 2 roky (EMEA)

Zahájenie dodávok: jún 2015
Cena: 44.99 €

* Bezdrôtový dosah sa môže líšiť u jednotlivých používateľov a pri rôznych spôsoboch používania.
** Výdrž batérií sa môže líšiť u jednotlivých používateľov a pri rôznych spôsoboch používania.


Zdroj: logitech.com

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 4/20
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -

V reale ked si zoberies, tak ak si v hmle a za osobou je nejake svetlo, tak vidis, ze tam nejaka postava je.

Majo
bleskovka

Videli by trackovanie postavy cez smoke alebo by videli to, že je vidno cez smoke? :D

Malchus
bleskovka

vostyy - ahoj, bud hod sem link na trade offer alebo ma potvrd na steame

Majo
lotéria

Keby si sa kvoli tomu dostal na overwatch, tak by to tam kazdy videl. Ale kvoli tomuto len by si sa tam istotne nedostal.

Majo
bleskovka

Nefixli to, každé kolo viem tak hodiť smoke+molotov.

Malchus
bleskovka

Tento bug je už staršieho dátumu. Otázne je, či to už nefixli. Ak nie, tak nie je tam podľa mňa moc šanca dostať za toto ban.

Majo
bleskovka

Rozpis Trading Cards podla hier: CS:GO 🔴 The Steam Awards - 2020 Badge 🔴 Redout: Enhanced Edition 🟢 Titanfall® 2 🟢 A Story About My Uncle 🟢 Company of Heroes 2 🟢 DiRT 3 Complete Edition 🟢 GRID 2 🟢 Insurgency 🟢 PAYDAY 2 🟢 Sniper Elite V2 🟢 Warhammer 40,000: Space Marine 🟢

Majo
bleskovka

https://steamcdn-a.akamaihd.net/apps/730/icons/econ/stickers/skillgroup_capsule/master_guardian.91c8dddd93282c7beccfa1896a3a80da7ca24541.png Sticker: Master Guardian

Majo
lotéria

A pochybujem, že ste spravili Status a GG screen.

Majo
výzva

Vy ste si nespustili daný zápas, len ste počkali na skončenie warm up ale treba cez say !menu spustiť 1v1 zápas

Majo
výzva
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
82% (40 Hlasy)
16% (8 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 49
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 16
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,063
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: lavatei