Hardware Majo 0 1446
Spoločnosť D-Link dnes uvádza na český a slovenský trh svoj doteraz najvýkonnejší Wi-Fi AC router, ideálne zariadenie pre hráčov, ktorí potrebujú ultra rýchlu domácu sieť. AC3200 Ultra Wi-Fi router (DIR-890L) poskytuje rýchlosť, pokrytie a výkon pre aplikácie a zariadenia s najvyššími nárokmi na šírku pásma.

Dlink_DIR-890L1

Vďaka špičkovej celkovej rýchlosti bezdrôtového prenosu až 3,2 Gb/s1 s využitím troch špeciálne navrhnutých Wi-Fi vysielačov, veľkému pokrytiu, prepracovanému a intuitívnemu používateľskému rozhraniu a funkcii SmartConnect poskytuje tento router používateľom lepšiu kontrolu nad ich sieťou, než kedykoľvek predtým.
Dlink_DIR-890L1

Cloudový router má futuristický dizajn, ktorý evokuje jeho mimoriadny výkon a hodí sa do dnešných moderných domácností. Široká základňa nesie lesklý červený kryt s hranatými tvarmi a šesticu antén, ktoré ponúkajú extrémny výkon s veľkým dosahom a optimalizovaným pokrytím.

Dlink_DIR-890L1

„Vytvorili sme nový vzor, ako by mal Wi-Fi router vyzerať a fungovať,“ povedal Kevin Wen, prezident D-Link Europe Ltd. „Náš AC3200 Ultra Wi-Fi router má všetko, po čom nároční používatelia túžia - trojpásmovú Wi-Fi, vysokú rýchlosť, inteligentné smerovanie signálu (beamforming) a riadenie kvality prenosu (QoS) - a ako bonus aj atraktívny dizajn, ktorý určite upúta pozornosť. Vďaka jeho výkonu si ho určite obľúbia predovšetkým hráči online hier, ktorí si chcú vylepšiť konfiguráciu svojej domácej siete.“

Dlink_DIR-890L1

Router je vybavený množstvom pokročilých funkcií, ktoré zahŕňajú Wi-Fi AC beamforming pre zosilnenie signálu a zvýšenie dosahu siete, SmartConnect pre automatické zaraďovanie zariadení do Wi-Fi pásma a optimálne využitie šírky pásma, a pokročilý QoS mechanizmus s grafickým používateľským rozhraním. To umožňuje ľahko nastavovať prioritu aplikácií a zariadení.
Router je vybavený aj gigabitovými ethernetovými WAN/LAN portami pre vysokorýchlostné káblové pripojenie. Integritu a ľahkú bezpečnosť siete zaisťujú šifrovanie WPA/WPA2 a funkcia Wi-Fi Protected Setup (WPS).

Wi-Fi AC router má nielen mimoriadne vysoký výkon, ale tiež najnovšie používateľské rozhranie D-Link, ktoré umožňuje ovládať konfiguráciu siete jednoduchým dotykom priamo prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Nastavenie rodičovskej kontroly, blokovanie nežiaducich zariadení, monitorovanie internetovej aktivity a vytváranie Wi-Fi hosťovských sietí nebolo nikdy jednoduchšie. Podporované je tiež jednoduché nastavenie cez mobilný telefón alebo tablet pomocou bezplatnej aplikácie Quick Router Setup (QRS).Prehľad vlastností D-Link AC3200 Ultra Wi-Fi routeru (DIR-890L):
• Špičková rýchlosť bezdrôtového prenosu: až 1300 Mb/s v oboch 5GHz pásmach a 600 Mb/s v 2,4GHz pásme pre maximálnu dátovú priepustnosť s minimálnym rušením
• Šesť výkonných antén pre pokrytie celého priestoru
• WPS Setup – naviazanie spojenia so zariadeniami s funkciou WPS len stlačením tlačidla
• Spätná kompatibilita – spolupracuje s doterajšími Wi-Fi zariadeniami (802.11n/g)

Cena a dostupnosť
DIR-890L je v predaji v Slovenskej a Českej republike od mája 2015. Odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH je 321,90 € alebo 8 999 Kč.

Zdroj: dlink.cz

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 5/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 9
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall