Login
Hardware Majo 2 3469
Spoločnosť D-Link, expert na sieťové riešenia pre digitálne domácnosti, prispôsobuje obyčajné stereo systémy a reproduktory požiadavkám nového streamovacieho veku. Wi-Fi audio extender DCH-M225 "Music Everywhere" totiž dokáže streamovať hudbu priamo zo smartfónov a tabletov so systémom Android alebo iOS, a taktiež z počítačov alebo ľubovoľných prehrávačov médií pripojených k sieti, do každého aktívneho reproduktoru so štandardným 3,5 mm vstupným stereo konektorom. Po pripojení k sieti môže Music Everywhere streamovať hudbu dostupnú aj on-line napríklad z YouTube, či Spotify, alebo napríklad hudbu z vášho sieťového dátového úložiska. Toto malé zariadenie tak ponúka jednoduchý a cenovo výhodný spôsob, ako si užívať piesne, filmové soundtracky alebo zvuky z hier v naozaj špičkovej kvalite. S Music Everywhere môžu používatelia ľahko a rýchlo prispôsobiť svoje domovy na streamovanie zvukov.
D_Link_Music Everywere_images_1

Šetrí miesto a dá sa použiť kdekoľvek

Vďaka svojmu tvaru kompaktného zástrčkového adaptéru nezaberie zariadenie v domácnosti prakticky žiadne miesto. Môžete ho jednoducho zapojiť priamo do elektrickej zásuvky. Wi-Fi prenos cez router ponúka výrazne väčší dosah než napríklad reproduktory s Bluetooth, ktoré je zvyčajne nutné umiestniť do vzdialenosti maximálne tak 5 metrov od vysielacieho zariadenia. Ak chcete používať viac Wi-Fi audio extenderov, pripojených do Hi-Fi systémov v rôznych miestnostiach, môžete ich pomenovať napr. podľa miestností, v ktorých sú umiestnené, a pomocou smartfónu prepínať reprodukciu hudby z obývačky do kuchyne.
D_Link_Music Everywere_images_2

Bonus: Lepší Wi-Fi signál

Wi-Fi audio extender prináša nielen hudbu do každej miestnosti, ale zlepšuje aj pokrytie vášho domova bezdrôtovým Wi-Fi signálom. Vstavaný bezdrôtový repeater pre siete 802.11 n/g/b zosilňuje signál a zaručuje tak lepší prenos vďaka vysokej dátovej priepustnosti až 300 Mb/s. Zariadenie sa dá ľahko a rýchlo nastaviť buď pomocou WPS tlačidla alebo pomocou aplikácie QRS Mobile od spoločnosti D-Link pre Apple iOS a Android.
D_Link_Music Everywere_images_3

Prehľad hlavných parametrov Wi-Fi audio extender D-Link DCH-M225 „Music Everywhere“
• Wi-Fi audio extender pre 802.11 b/g/n prenos rýchlosťou až 300 Mb/s
• Mení stereo systémy a aktívne reproduktory na streamovacie platformy
• Technológia Wi-Fi zaručuje väčší dosah než porovnateľné Bluetooth zariadenia
• Prehráva hudbu zo smartfónov a tabletov so systémom Android a iOS, aj z počítačov (kompatibilné s DLNA a AirPlay)
• Audio výstup cez univerzálny 3,5 mm stereo konektor
• Obsahuje vstavanú funkciu Wi-Fi repeateru
• Jednoduchá konfigurácia pomocou WPS alebo aplikácie QRS

D_Link_Music Everywere_images_4

Cena a dostupnosť v ČR a na Slovensku

Wi-Fi audio extender DCH-M225, súčasť novej rodiny produktov D-Link pre domáce siete, je od decembra 2014 dostupný na Slovensku za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,90 EUR.

Pre viac informácií o spoločnosti D-Link navštívte www.dlink.cz alebo www.facebook.com/dlinkcz.

Čo si myslíte o novinke od D-Link? Zakúpili by ste si tento produkt? Podeľte sa o svoj názor v komentároch.

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37