Games BarbCRaine 5 3777
MIRROR 'S EDGE ™ oznámil
Mirrors Edge™ a jej hrdinka Faith boli vždy milý k nám na DICE. To je dôvod, prečo sme veľmi radi a oznamujeme úplne novú generáciu Mirrors Edge, ktorá je vo vývoji. V tomto úvodnom blogu, Senior Producer Sara Jansson zdieľa svoje osobné myšlienky na čele tohto nového projektu.

mr2.jpg

Ahoj , volám sa Sára Jansson , a mám tú česť pracovať ako Senior Producer pre Mirror Edge .

Wow, to je skvelé, že konečne môžeme písať tieto slová. Od chvíle, kedy sme predstavili svetu Mirrors Edge v roku 2008, sme čakali na správny okamih, aby sme priniesli Faith späť - a vieme, že ste čakali rovnako. Berieme Mirrors Edge na novú éru zábavy dodávajúcu unikátnu hratelnosť možné len dnes s naším novo vyvinutým Frostbite engine a príchodom platformy budúcej generácie. Môžete získať pohľad na to, čo hovorím v úradnom Mirrors Edge E3 Teaser Trailer.

mr22.jpg

Rovnako tak aj mnoho fanúšikov som sa zamilovala do originálu Mirrors Edge. Myslím, že je to preto, že robila veci v odvážnej novej ceste z first - person parkour inšpirovaný pohybom vo vertikálnom prostredí na unikátny umelecký smer, to všetko so sídlom v dystopian prostredí, ktoré stále cíti príliš blízko k pohodliu. Ale snáď najsilnejší prvok Mirrors Edge je jeho kultová hrdinka Faith.

Takže tu to máte. Podiel je v krajine, táto nová hra bude first - person akčná adventúra v hlavnej úlohe Faith a som tu, aby som vám povedala, že zostaneme verní Mirrors Edge.

Ako sme sa pustili do tohto nového dobrodružstva, žiadam vás, aby ste boli trpezliví ako my, skúmame najlepší spôsob, ako Faith navrátiť ako pamätný a pôsobivý ako bola pôvodná hra. Sme stále v raných fázach vývoja, a nechceme nič uponáhlať. Chceme sa uistiť, že zážitok, ktorý vytvoríme, žije až k vysokým očakávaním a využíva všetky výhody novej generácie systémov.

Záverom by som chcel rozšíriť úprimné poďakovanie, ktorý patrí všetkým našim fanúšikom. Zakaždým, keď ste nás požiadali o budúcnosť Faith, sme cítili vašu podporu. Bez teba, nový okraj Mirrors by sa nemalo stať.

Nové detaily o Mirrors Edge 2, vyhlásené na minuloročnej E3 , ktoré údajne unikli cez Rocket Chainsaw, na internetových stránkach NeoGAF, ktoré tvrdia, že videli "video a obsah hry, ktorý je stále vo vývoji."

mr21.jpg


Získané informácie:

- Hra je zameraná na rok 2016 a pre verziu cez PlayStation 4 , Xbox One , PC a Mac.
- E3 2013 teaser bol "úplne v reálnom čase a všeobecne improvizovaný", vrátane boja. Build in - vývoj zodpovedá graficky a mechanicky.
-Hra je celkom reštart série. Jadro cieľom je vytvoriť "živé, dýchajúce mesto" v otvorenom svete pre hráčov na preskúmanie.
- Otvorený svet prostredia zahŕňa "trvalé", vždy on-line "zložky", kde otvorený svet je považovaný za "multiplayer ihrisko", kde môžu ostatní hráči hladko a slobodne si zvoliť úroveň ich interakcie s ostatnými hráčmi v hernom svete.
- V multiplayeri nájdete aj časovky.
- Noví nepriatelia, vrátane niektorých protivníkov v oblasti rovnosti k Faith, ktorý sú vyrobený. Navyše najdete aj štandardných ochrancov, boje na blízko odbornej Sentinels, a obrnené zbrane štátu, ktorú tvoria Enforcer.
-Faith nebude mať zbraň.
- Spätná väzba od prvej hry je bojový systém, ktorý pomohol v tvary druhej osoby, čo je aj vidieť. Neexistuje žiadna zbraň alebo zázračne tlačidlo boja, ale kladie sa dôraz na rýchlosť a plynulosť.
- Interakcie prostredia je kľúčovým prvkom pre boj s Faith, ktorá bude môcť tlačiť a kopať nepriateľov z cesty, a cez rímsy, stoly a zábradlia.
- Tieto interakcie fyziky - riadené sú kombinované s 1-2-3 tlačidlom a boj v štýle komba, beh po stene, výskoky a ďalšie bojové umenia sa pohybujú rovnako ako krátke drapáky.
- Z času na čas, sa budú tretie osoby take - down move používať, keď je nepriateľ porazený, a "adaptívne slow motion" sa používa "len veľmi zriedka" pre zvýraznenie určitej sekvencie.

mr23.jpg

Mirror Edge 2 je považovaný za závodnú hru v srdciach, pretože team DICE je zameraný na vytvorenie hry prostredníctvom parkour, rýchlosti, plynulosti a zvládnutie životného prostredia. Bojové zmeny sú vykonané hladko, stretnutia a bojový systém do pocitu rýchlosti a zvládnutia parkouru.

Mirrors Edge E3 Teaser Trailer


Soundtrack k Mirrors Edge 2


Zdroj: mirrorsedge.com, youtube.com, gematsu.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 0/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/9
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (108 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 127
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,322
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 4
  • Najnovší člen: Drak