Login
Games BarbCRaine 4 6687
Bethesda predstavila novú Wolfenstein sériu s podtitulom The New Order. Ide o ďaľšie pokračovanie, ktoré skutočne prekvapuje a vyzerá, že štartuje novú éru série. A to ako autormi, tak aj umiestnením. Hru nevyvíja Id soft, ale dostal ho MachineGames, štúdio vytvorené z ľudí zo Starbreeze studios, autorov Riddicka a Darkness hier. Tí sa rozhodli neoživovať druhú svetovú vojnu, ale posunúť hru vpred a vytvoriť jej vlastný svet neobmedzovaný históriou druhej svetovej vojny. Presnejšie dej posunú do 60-tych rokov.

wf1.jpg

Ale nebudú to 60-te roky, ktoré poznáme, ale ocitnete sa v alternatívnom svete, ktorý Vám ukáže situáciu v prípade víťazstva nacistov v druhej svetovej vojne. Hra nám dá pocítiť čo by možno zo svetom Nacisti spravili a v postave B.J. Blazkowicza, ktorý je hrdina Wolfenstein série, sa budeme snažiť situáciu otočiť v prospech sveta aký poznáme. Odboj je ale takmer zničený, Nacisti sú všade a postupne svet menia na svoj obraz. Pamiatky ako Eifellova veža a Big Ben osviežili svojimi symbolmi a historické časti miest vylepšili o svoju víziu architektúry budúcnosti.

Európa, 1946. Druhá svetová vojna zúri po celej Európe. Tam, kde kedysi spojenci mali výhodu rázom rýchlo končí. Na nacistickú armádu prišiel príliv v dramatickej móde za ktorú môže technologicky vyspelé vojnové mašinérium generála Wilhelma Strasse - Deathshead. Pri konečnom spojeneckom útoku zlyhá aj najväčšia nádej spojencov.

Európa, 1960. Vojna je u konca. A nacisti sú triumfálni víťazi. Použitím neúprosnou silou a brutálnym zastrašovaním, nacisti položili aj tie najmocnejšie národy na kolená. Nacistický režim teraz vládne po celom svete so železnou päsťou.

wf3.jpg
Nacisti v Rusku pred Kremľom

wf5.jpg
V strede Londýna vyrástla nová nacistická budova

Ste kapitán BJ Blazkowicz, americký vojnový hrdina. Pri rozvíjajúcej sa temnote do tohto sveta sa musíte pustiť do nemožnej protiofenzíve proti monštruóznemu nacistickému režimu. Len vy máte odvahu postaviť sa proti nezastaviteľnej armáde nacistických robotov a mohutných Super Soldiers. Iba vy môžete zastaviť Deathshead. Iba vy môžete prepísať históriu.

wf2.jpg
wf4.jpg
wf6.jpg

Kľúčové vlastnosti hry

Assault - Zažite intenzívny first - person boj , zatiaľ čo vy idete proti nadrozmerným nacistickým robotom, mohutný vojakov a elitným úderným jednotkám - všetko poskytované v ohromujúcich detailoch s Tech 5.engine.

Akcia - dych berúce automobilové naháňačky, podvodné prieskumy, nacistické vojnové stroje ovládané hráčom, a mnoho ďalšieho - to všetko môžete vytvoriť v kombinácii vzrušujúceho akčného dobrodružstva.

Arsenal - Zbierajte ultra-moderné nacistické tech ! Preniknite do tajných výskumných zariadení a ťažko strážených budov, v ktorých môžete upgradovať svoje nástroje ničenia.

Adventure - akcie a napínavé dobrodružstvo, ktoré sa pevne uchopí do deja, veľmi pôsobivé spracovanie filmových spotov a ohromujúce detaily s id ® Softvér id Tech ® 5 Engine, Wolfenstein pošle hráčov z celej Európy na misiu, aby zničili nacistický vojnový stroj. Infiltrovať sa do čo najviac ich strážených zariadení, bitka high - tech nacistickej légie a prevziať kontrolu nad superzbraňmi, za pomoci ktorých si podmanili Zem a dokonca aj mimo nej.
wf7.jpg
wf8.jpg
Nacisti sú už aj na Mesiaci


Video:

E3 trialer


Announcement Trailer


Boom Boom Trailer


Predpokladaný dátum vydania: 26.9.2014

Dostupné platformy: XBOX One, Xbox 360, PS3, PS4, PC

Systémové požiadavky:

Minimálne požiadavky:
CPU: Core 2 Duo E4400 2.0GHz alebo Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
RAM: 2 GB
VGA: GeForce GT 220 alebo Radeon HD 5450 256MB
OS: Windows XP 32bit
DX: DirectX 9
HDD: 25 GB free space

Odporúčané požiadavky:
CPU:Core i5-660 3.33GHz alebo Athlon II X4 620
RAM: 4 GB
VGA: GeForce GT 330 alebo Radeon HD 6550D
OS: Windows 7 32 bit
DX: DirectX 11
HDD: 25 GB free space

*Požiadavky sú odhadované na základe Beta testu.

Zdroj: wolfenstein.com, youtube.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (229 Hlasy)
13% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 272
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,890
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: scoobydoo123