Games BarbCRaine 2 3261
Blizzard zakladá na svojich slávnych hrách ako je StarCraft, World of WarCraft a Diablo. Spojil svojich všetkých hrdinov do jednej a tak sa môžu proti sebe postaviť Kerrigenova, Jim Raynor, Diablo či Tyrael v bitke na život a na smrť. Títo hrdinovia majú jeden osud a to nekonečný boj o slávu a prežitie. Hra je spravená v duchu Doty od Valve a League of Legends.

hs.jpg

Blizzard vyhlásil: "Nie je to len tak, aby sme vzdali hold tomu, čo naši fanúšikovia vytvorili. Musíme zmeniť žáner a zmeniť spôsob, akým ľudia hrajú". Nuž silné slová zo strany Blizzard, no ako vidno idú dobrým smerom.

hs3.jpg


Dajte si pozor na Battleground
V každej bitke sa môžete stretnúť s unikátnymi problémami. Odomykajte legendárne tajomstvá čím sa vám zvýšia šance na slávne víťazstvo. Čakajú na vás pirátske lode, neunavný Raven Lord či masívny hrob Golema. Dávajte si ale pozor, môžu byť rovnako smrtiace ako súperiaci tím. Upravte svoju stratégiu alebo čeľte zdrvujúcej porážke.

Zmietni svojích súperov zo stola
Dobrí hráči môžu vyhrať. Veľký hrdinovia zas môžu dobre vyzerať. Odlíšte sa v bitke s desiatkami unikátnych hrdinov. Potom si prispôsobte svoje schopnosti vášmu hrdinovi a vyberajte z mnohých hrdinských schopností, čo vám umožní naservírovať skazu v podobe orbitálneho bombardovania.

Blizzard hrdinovia v novom svetle
Heroes predstavuje viac než 20 rokov Blizzardu a jeho hernej histórie. Boj z klasickej Showdowns, ako Tyrael vs Diablo a Arthas vs Uther, alebo tie neskutočné nočné debaty o tom, kto je silnejší, Raynor alebo Thrall? Mohol Zeratul zložiť Illidana v boji? Kto je viac? Kerrigan alebo Demon Hunter z Diabla III? Kombinácia Blizzard hrdinov a vesmírov sú nekonečné.

hs2.jpg


Váš hrdina, vaša cesta
Heroes of the Storm ponúka množstvo spôsobov, ako si prispôsobiť svojho hrdinu boja a vzhľad. Budete si vyberať z radu unikátnych schopnosti a bojových štýlov, ktoré môže radikálne zmeniť spôsob, akým sa váš hrdina cápe. Skiny završujú vzhľad vášho hrdinu. Je to Raynor, ktorý si cvála na tom dúhovom poníku ?

Hra je momentálne v Beta testingu


Zdroj: heroesofthestorm.com, computerandvideogames.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 6/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 4
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK