Login
Community Majo 5 3644
Nadšenci počítačovej a spotrebnej elektroniky si aj tento rok prídu na svoje. Redakcia PC REVUE pripravila už štvrtý ročník predajnej výstavy notebookov a spotrebnej elektroniky na Slovensku, ktorá nesie názov Notebook EXPO.

Na výstave sa predstavia všetci známi výrobcovia notebookov, ultrabookov, tabletov, notebookového príslušenstva, nebudú chýbať ani výrobcovia z oblasti spotrebnej elektroniky, softvéru, telekomunikácií a to všetko obohatia novinky z tohtoročnej výstavy CeBIT a CES. K dispozícii budú aj redaktori magazínu PC REVUE, ktorí radi poskytnú svoju odbornú pomoc a vyriešia technologické problémy návštevníkov v rôznych oblastiach.


Cieľom výstavy je priniesť najnovšie informácie všetkým návštevníkom, nielen čitateľom PC REVUE alebo nadšencom IT, ale aj širokej verejnosti. Notebook Expo chce priniesť do sveta informačných technológií ďalší rozmer a ukázať ich ľudskú tvár, hovoriť o technológiách s ľuďmi v bezprostrednom kontakte.

Veľkým lákadlom pre návštevníkov sú výnimočné akcie a ceny, ktoré mnohí výrobcovia ponúknu pri príležitosti tejto jedinej výstavy svojho druhu na Slovensku. Pripravený je aj bohatý sprievodný program. Výstava je spojená s prednáškami o novinkách, nových technológiách použitých v prenosných počítačoch, bezpečnosti, mobilnej komunikácii či iných populárnych témach. Predstavené budú horúce novinky, ktoré priniesli svetové výstavy počítačov a spotrebnej elektroniky v posledných mesiacoch. Nenechajte si ujsť túto unikátnu výstavu – už v sobotu, 13. apríla 2013 v novej budove fakulty informatiky, Slovenskej technickej univerzity na Ilkovičovej ulici.

Prídte si pozrieť HERNÝ STROJ od SHARKu.

Základom je matičná doska Intel® DZ77GA70K. Srdcom nášho nového herného PC je však revolučný a výkonný štvorjadrový procesor Intel® Core™ i7-3770K s frekvenciou 3,5GHz. Pri použití funkcie TurboBoost sa jeho frekvencia dostane až na úroveň 3,90GHz. O jeho chladenie sa stará vynikajúci chladič NOCTUA NH-D14. Aby ste si poradili aj s tými najnáročnejšími hrami, tak sa môžete spoľahnúť na grafickú kartu ASUS Radeon HD7950 DCII s až 3GB VRAM. Až 16GB RAM poskytuje štvorica výkonných 4GB modulov Beast X Predator.

Zdroj: notebookexpo.s, shark.sk

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (438 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 513
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37