Login
Games JayKay 4 2719
V piatok sa na YouTube objavilo video s informáciami o ďaľšom diely Call of Duty, avšak Modern Warfare 4 to vraj nebude aj keď v hre možno natrafíme na nejakú spojitosť.

Nový diel hry Call Of Duty má niest názov "Ghosts", teda duchovia, pričom hra sa pôvodne mala volať "Phanthoms". Ak ste si názov hry pojili s postavou známou ako Ghost zo starších dielov MW máte smolu. O tejto postave zatiaľ nebola žiadna zmienka.

call-of-duty-4

Dej hry by mal byť zasadený do budúcnosti opäť v časoch modernej vojny, ale nemusíme sa báť ničoho viac futuristického ako v Black Ops 2, kedže hlavnú úlohu tu majú zohrať zbrane, ktoré poznáme už dnes. Prostredie v singleplayeri by malo mať určitú mieru ničiteľnosti ako v Battlefielde. V multiplayeri sa zmení načítavanie máp, kde namiesto nudného načítavania bude akási minihra alebo cutscene, v ktorom sa budeme blížiť do mapy alebo zlaníme z vrtuľníka.
Bude zmena aj v co-op režime, kde režim Spec Ops známy z MW2 a MW3 nahradí niečo úplne nové. Pribudnúť by mali aj nové možnosi pohybu ako kotúľanie, šmýkanie sa a pod.

Toto nové Call Of Duty má byť odhalené 1. mája aj s Reveal Trailerom. Prekvapujúcou správou však je, že toto Call Of Duty má vyjsť len na next-gen konzoly a PC. Staršie konzoly sa však možno dočkajú skloňovaného Modern Warfare 4. Tieto informácie berte s rezervou keďže prvé zmienky o potvrdení MW4 už boli, a keďže sa jedná o leaknuté informácie od "dôveryhodného insidera" (pracovníka Activision), ako bolo povedané aj vo videu. Jediné čo nám zostáva je čakať do 1. mája. Pondelok 25.03.2013 Activision predstavilo nový engine. Možno sa dozvieme niečo aj o ďalšej hre.

Video:

Zdroj: Youtube

editoval a publikoval: Majo
Hodnotenia
3.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (245 Hlasy)
13% (38 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 292
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 10
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,948
  • Nových členov dnes: 2
  • Nových členov včera: 11
  • Najnovší člen: Brecho