Login
Hardware bubostyle 8 2276
Predpokladám, že každému je známy názov spoločnosti, ktorá sa rozhodla vyrábať nielen progamingové príslušenstvo. Tentokrát však spoločnosť ROCCAT nevytvorila nič nové, rozhodla sa len zlepšiť kvalitu a design veľmi dobre predávanej myšky ROCCAT Kone.

Rozhodla sa uviesť túto myšku do predaja aj z dôvodu piateho výročia ROCCAT Kone. Špeciálna edícia je vyrobená hlavne tak, aby sa pozdávala tým najlepším a najnáročnejším hráčom - čas, ktorý bola myška v predaji výrobca sledoval, čo sa hráčom páči a čo nie. Je to vlastne výrobok, určený pre tých, ktorým sa niečo nepozdávalo - väčšinou sa hráči sťažovali na monotónne farebné prevedenie, v čom im spoločnosť ROCCAT vyhovela a začala vyrábať myšky hneď v niekoľkých rôznych štýloch: Hellfire Red, Polar Blue, Inferno Orange a Phantom White.

roccat-kone-pure-1

Samozrejme, zmeny nie sú prevedené len v dizajne - výrobcovia do myšky zabudovali 8200 DPI Pro-Aim senzor, nezabudli ani na obľúbenú funkciu Easy-Shift [+]. Počas navrhovania tejto myši, ktorej názov je Pure spoločnosť ROCCAT kontaktovala viac ako sto ľudí, aby vedeli prispôsobiť jej veľkosť tak, aby vyhovovala každému.

roccat-kone-pure-2

ROCCAT Kone bola jedna z najúspešnejších herných myšiek na svete, možno aj preto, že sa na jej vývoji podieľal hráč s obrovskými skúsenosťami, ktoré nazbieral dlhodobým pôsobením na hernej scéne.

roccat-kone-pure-3

Zdroj: guru3d.com

editoval a publikoval: Majo
Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (367 Hlasy)
13% (54 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
Hlasy: 431
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online