Games Unli 21 2622
Prinášame Vám informácie o novej hre od Rockstar. Čakali sme dlhých 10 rokov, kým na svet príde pokračovanie úspešnej strieľačky Max Payne 3. Výrobcovia nenechali nič na náhodu a tento ich prístup k tejto hre sa určite vyplatil. Je to dokonale prepracovaná hra, kde sa dokážete vžiť so svojou postavou a príbeh Vás vtiahne do deja. Dokonalá produkcia sa pohrala so zvukmi, ktorá super ladí s prostredím.

Max Payne 3

Ako je už dobre známe, tak určite viete, že Max Payne je dokonalá hra a v tejto časti sa to len potvrdzuje. Je tu prepracovaný navigačný systém pri hre, taktiež nechýba ani veľa ukážok, animácií a pod. Celý príbeh sa odohráva v Brazilskom Brazil flag Sau Paule, vo štvrtiach, kde noha rozumného človeka nikdy nevkročila. V týchto štvrtiach sa pozrieme napríklad na policajnú stanicu, do opusteného hotela, autobusové depo, letisko, cintorín a to je samozrejme len zopár Maxovich „zastávok“.

Max Payne 3

Príbeh naberá na váhe hlavne, keď sa prepracujete v zložitých úlohách ďalej, kde Vaša hľadanosť stúpa a tým samozrejme stúpa aj počet nepriateľov, ktorý po Vás idú. Nemôžeme zabudnúť ani na štýlové oblečenie Maxa, ktorý nosí kožené sako so žltou kravatou. Každá prestrelka je niečím unikátna, nikdy sa to neopakuje a to je taktiež veľké plus. Osobne sa mi páči, ako výrobcovia prepracovali vašich nepriateľov, ktorí pri prestrelkách po sebe kričia, boja sa s svoj holý život, ale neutekajú pred vami a nevyčkávajú na Vás, kým vy zaútočíte. Určite v tejto hre môžete vidieť aj najdokonalejšie pohyby tela v PC hrách a to hlavne na rukách. Max aj keď leží na bruchu či chrbte dokáže páliť. Držanie rúk a práca so zbraňami nemám konkurenciu.

Keď držíte 2 zbrane je tu nádherne vidieť práca ramien, že nechodíte ako robot len s vystretými rukami. Taktiež keď prebíjate napríklad samopal, tak pekne si ho k sebe oprie alebo schová pod pazuchu a prebije. Ďalšou takou odlišnou vecou je, že neodnesie celý arzenál zbraní, ako to bolo v iných hrách. To Vás automaticky núti meniť často zbrane, aby ste nezostali neozbrojený.


Určite uvidíte aj to ako sa výrobcovia pohrali s Maxom a to hlavne s jeho chovaním a výdržou, uvidíte napríklad aj to ako sa potí. Nechýba ani to, že keď strieľate do nepriateľa, ktorý má oblečenú nepriestrelnú vestu, tak ho nezabijete, ale zhodí ho to na zem a automaticky sa snaží dostať do inej palebnej pozície a tomu môžete zabrániť tak, že mu budete strieľať po nohách a tým mu znemožníte akýkoľvek pohyb a stáva sa z neho ľahký cieľ. Tý, ktorí z Vás hrávali aj predošle časti, tak vedeli, že ste narážali na bossov, ale v tejto sérii sa to už zmenilo a to tak, že miesto tradičných bossov budete mať možnosť si viac zastrieľať do väčšieho počtu nepriateľov. Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani nato, že Rockstar pridal aj kompletný multiplayer, ktorý sa Vám môže javiť na začiatok dosť „obyčajný“ a ničím nezaujímavý, ale opak je pravdou.

Max Payne 3

Multiplayer je určený na hrabanie peňazí, aby ste si mohli nakúpiť nové zbrane, schopnosti a rôzne doplnky. Taktiež nám hra ponúka aj iné režimy, kde napríklad musíte celý príbeh prejsť za určitý čas alebo na určitý počet bodov. Určite táto hra si zaslúži úctu, jej prepracovanosť od výrobcu je dokonalá, podľa mnohých odborníkov je to najlepšia strieľačka súčasnosti.

Max Payne 3

Zdroj: sector.sk, youtube.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 5/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 5/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -

V reale ked si zoberies, tak ak si v hmle a za osobou je nejake svetlo, tak vidis, ze tam nejaka postava je.

Majo
bleskovka

Videli by trackovanie postavy cez smoke alebo by videli to, že je vidno cez smoke? :D

Malchus
bleskovka

vostyy - ahoj, bud hod sem link na trade offer alebo ma potvrd na steame

Majo
lotéria

Keby si sa kvoli tomu dostal na overwatch, tak by to tam kazdy videl. Ale kvoli tomuto len by si sa tam istotne nedostal.

Majo
bleskovka

Nefixli to, každé kolo viem tak hodiť smoke+molotov.

Malchus
bleskovka

Tento bug je už staršieho dátumu. Otázne je, či to už nefixli. Ak nie, tak nie je tam podľa mňa moc šanca dostať za toto ban.

Majo
bleskovka

Rozpis Trading Cards podla hier: CS:GO 🔴 The Steam Awards - 2020 Badge 🔴 Redout: Enhanced Edition 🟢 Titanfall® 2 🟢 A Story About My Uncle 🟢 Company of Heroes 2 🟢 DiRT 3 Complete Edition 🟢 GRID 2 🟢 Insurgency 🟢 PAYDAY 2 🟢 Sniper Elite V2 🟢 Warhammer 40,000: Space Marine 🟢

Majo
bleskovka

https://steamcdn-a.akamaihd.net/apps/730/icons/econ/stickers/skillgroup_capsule/master_guardian.91c8dddd93282c7beccfa1896a3a80da7ca24541.png Sticker: Master Guardian

Majo
lotéria

A pochybujem, že ste spravili Status a GG screen.

Majo
výzva

Vy ste si nespustili daný zápas, len ste počkali na skončenie warm up ale treba cez say !menu spustiť 1v1 zápas

Majo
výzva
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
80% (40 Hlasy)
18% (9 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 50
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,068
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 2
  • Najnovší člen: lextrawp