Login
Games Unli 9 7922
Spoločnosť Valve, na čele ktorej sedí Gabe Newell, sa rozhodol zaviesť dve zmeny, ktoré Vás určite potešia. Prvou zmenou bude to, že budete mať možnosť vrátenia peňazí do 12 hodín od zakúpenia titulu a tou druhou zmenou je, že budete môcť tvz. „recyklovať“ aktivované tituly.

Gabe Newell uviedol oficiálnu správu:
„Sme radi, že všetkým užívateľom platformy Steam, ktorí si zakúpili aspoň jednu hru, budeme čoskoro môcť (už 1. mája) sprístupniť možnosť predať alebo darovať svoje hry kamarátom. Všetky finančné prostriedky získané takýmto spôsobom budú buď ihneď prevedené na účet, alebo na konto Steam Walletu, takže sa nemusíte obávať kúpy „nezáživnej“ hry, keďže ju jednoducho môžete predať niekomu inému.“

STEAM

Táto správa určite poteší tých hráčov, ktorý keď si zakúpia hru, ktorá ich skôr či neskôr omrzí, tak môžu z nej mať aspoň nejaký úžitok a to už buď formou, že ju niekomu darujú alebo predajú. Ako určite aj Vy viete, tak Steam každý deň dáva na nejaký z titulov zľavy, ktoré môžu byť zlacnené až do ¼ ceny. Takže nakoniec môžete niečo málo aj zarobiť, keďže tú hru si zakúpite, ale postupom času sa cena opäť vráti na pôvodnú. Samozrejme je to všetko len predbežné, určite STEAM sa bude snažiť takéto veci ošetriť, aby si sami nenarobili problémy. Takže tešíme sa na nové zmeny, ktoré by sa mali realizovať už 1.5.2012.

Zdroj: pc.sk

Hodnotenia
4.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (329 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 389
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 8
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 9,199
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 1
  • Najnovší člen: tomiik