Servers Majo 13 4901
CSPre jumperov a obľúbencov DeathRun servera tu máme jednu novinku, ktorá sa bude týkať priamo servera. Doterajším cieľom hry na DeathRune serveri bolo prejsť celú mapu až do konca a vyhnúť sa všetkým nástrahám, ktoré ponúka každá mapa. Ak ste dosiahli koniec mapy, mohli ste byť radi, že ste ju úspešne zdolali. Následne vás ešte čaká boj so súperom. Či už knife pri freerounde alebo so braňou v ruke pri štandardnom priebehu kola. Ďalšia méta pre hráčov bude spočívať v rýchlosti zdolania celej mapy, teda jej prejdenie až do konca. K dispozícii bude informácia na serveri a tak isto aj podrobné informácie na webovej stránke portálu.

Na začiatku a konci každej mapy budú umiestnené štart a stop stanice (buttony). Tieto stanice budú slúžiť pre hráčov, ktorí si chcú zmerať svoje jumpérske schopnosti s ostanými hráčmi. Na začiatku mapy hráč tlačidlom E spustí počitadlo času prejdenia mapy. Rovnakým tlačidlom ukončí na konci počitanie celkového času. Čas sa bude zobrazovať pre hráča v ľavom dolnom rohu a pre spectatora v strede obrazovky. Najlepší čas sa zapíše do databázy pre každú mapu. Informácia bude pozostávať z nicku hráča a času prejdenia mapy. Najlepší čas si budete môcť pozrieť po zadaní do say príkazom /best. Štatistiky budete môcť nájsť aj na našom webovom portáli www.csportal.sk.

deathrun_dust.
Klikni pre zväčšenie.

Ďalšou novinkou je počúvanie online rádií vysielajúce cez internet. Hráči, ktorí mali radi spúšťanie zvučiek sa nemusia báť. Tieto zvučky sú naďalej na serveri.
Pre spustenie menu rádia stačí napísať do say /radio a cez menu sa preklikať na jedno z ponuky. Ponuka rádií sa bude riešiť cez fórum, kde budete môcť postovať vaše oblúbené rádiá. Aby hráčov počúvajúcich rádio neotravovali zvučky - /sounds, ktoré môže každý hráč zadaním do say spustiť, tak si môžu zadaním príkazu do say zakázať alebo povoliť ich prehrávanie. Pre vypnutie zvučiek použijete príkaz cez say /soundsoff a pre opätovné zapnutie použijete príkaz /soundson.

Dúfame a veríme, že sa vám tieto novinky budú na serveri páčiť a prejavíte to väčšou účasťou na ňomCSPORTAL.SK #5 DeathRun - cs.csportal.sk:27021.

V prípade vašich otázok, postrehov , nápadov alebo kritík, zanechajte komentár nižšie.

...csportal.sk team

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 7/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
83% (95 Hlasy)
12% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
3% (3 Hlasy)
Hlasy: 114
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,259
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Lakomey