Login
Community Majo 17 7966
PsychoStats bannerPrišiel deň, kedy dlhoočakávané štatistiky hráčov zo serverov, môžete prezerať priamo online na webe www.csportal.sk. PsychoStats je open source softvér, ktorý vytvára komplexné herné štatistiky pre hráčov a klany pre Half-Life a Half-Life 2. Zahŕňa hry ako Counter-Strike, Team Fortress 2, Day of Defeat. Ďalšie hry ako Call of Duty 4 a Soldat sú tiež podporované. Ale nás bude zaujímať len mód pre Counter Strike.


Stále si nie ste istí, čo je PsychoStats alebo kde začať?

Keď sa snažíte "killovať a killovať" , ihneď pozeráte na serveri svoj rank - umiestnenie voči ostatným hráčom. Na serveri sa to dá pomocou príkazu : /rank, /rankstats alebo /top15. Ale servery majú aj svoje chyby. Občas sa vyskytne chyba na serveri, ktorá zapríčini pád servera a vymazanie štatistík. Najčastejšie je to zapríčinené dual protokolom. Tento plugin umožňuje pripojenie hráčov s protokolom 47 a 48. Občas pridelí nesprávne ID hráčovi a vyskytne sa chyba, ktorá ma za následok spomínaný pád servera.

PsychoStat je nezávislý softvér bežiaci samostatne. Zo serverov si v pravidelnom intervale 60 minút sťahuje logy zo serverov, kde sú zaznamenávané všetky informácie z hry. Získané dáta sa ukladajú do databázy, ktoré sa ďalej spracuvávajú systémom PsychoStats. Následne sú zobrazené online prostredníctvom webovej stránky.

PsychoStats

Prečo sme zaviedli PsychoStats ?

Hlavnou príčinou bola zvedavosť po informáciách. Každý je zvedavý nato, aký je veľký skiller a nie len on ale aj ostaní hráči zo serverov. Na našom webe už bolo veľa ohlasov ohľadom celkového rankstats zo serverov. Prednedávnom jeden člen dostal nápad o vytvorení rebríčka z 3 serverov. Zaviedol systém v programe Excel, kde všetky štatistiky a mená musí zapisovať ručne. Čo je veľmi pracné.
PsychoStats je automatický. Čo je veľkou výhodou.

Čím je odlišný PS od príkazu napr. /top15 ?

V /top15 si môžete maximálne prezrieť umiestnenia najlepších 15 hráčov na serveri, fragy, úmrtia, presnosť, počet hitov... ale to je málo :).

Systém má veľa ďalších vymožeností ako:
- Online Time (čas ktorý strávite pri CS-ku)
- Kills per Death
- Kills per Minute
- Suicides (samovraždy)
- Bombs Exploded
- Bombs Defused % (počet % ako ste úspešný pri odisťovaní bomby)
- Total Connections (celkový počet pripojení)
- Total Kicks
- Total Bans
- ... atď

Zaznamenáva aj vaše IP adresy a STEAM ID z ktorých sa pripájate na server. Zhromaždenie všetkých údajov vám dava informácie či sa na daný nick pripájate len vy alebo aj niekto iný.

Dokonca zaujímavým je aj Player Hitbox, kde máte obrázok modelu postavy. Na výber sú zbrane s ktorými hrávate. Na modely postavy sa vám graficky a aj percentuálne znázorní časť tela, ktorú najviac tráfate s príslušnou zbraňou.

Hitbox statsHodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (454 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 530
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37