CS news zaerius 13 4588
sk-gaming.jpgRok 2010 bol pre SK-Gaming plný zmien a hľadania ideálnej zostavy. Prvých pár súťaží odohrali v základnej zostave Dennis 'walle' Wallenberg, Robert 'RobbaN' Dahlström, Jimmy 'allen' Allen a dvaja mladíci plný ambícií Johan 'face' Klasson a Frej 'kHRYSTAL' Sjöström. Avšak táto zostava nefungovala najlepšie a tak kHRYSTAL bol nahradený Rasmusom 'GuX' Ståhlom. Táto zostava zažila pár krásnych mesiacov a boli uspešní na viacerých turnajoch. Dobrá séria netrvala dlho. GUX sa rozhodol vrátiť tam odkiaľ prišiel, do fnaticu. SK-Gaming zúfalo hľadal náhradu a čoskoro ju aj našiel. Do teamu prišiel Andreas 'moddii' Frid. Tento hráč dopomohol SK k zlatu na Samsung Euro Championship v septembri a k striebru na World Esports Masters v novembri.


sk-gaming team


Vedenie SK-Gamingu sa rozhodlo spraviť pár zmien v zostave a tak vytvoriť stabilnejší a silnejší tím, ale možno ani oni sami neverili tomu, že sa im podarí získať azda dve najzvučnejšie mená z counter strike sveta. Podarilo sa im prilákať naspäť bývalého hráča SK-Gamingu Christophera 'GeT_RiGhT' Alesunda, ktorého nasledoval aj jeho spoluhráč z fnaticu Patrik 'f0rest' Lindberg.

F0rest and GeT_RiGhT
(F0rest a GeT_RiGhT )

Týmito prestupmi neostalo miesto v teame takým hráčom ako Dennis 'walle' Wallenberg, Andreas 'moddii' Frid a Marcus 'Delpan' Larsson.

robban.jpgKapitán teamu RobbaN prezradil že sa veľmi teší na bývalých spoluhráčov. S f0restom hrali spolu ešte v Begrip-Gaming, GeT_RiGhta už pozná z SK-Gamingu. RobbaN považuje túto dvojicu hráčov aktuálne za najlepších hráčov sveta a verí že s nimi SK sa stane nebezpečným tímom. Odchodom walle, RobbaN nestratil len spoluhráča ale aj dobrého kamaráta a kvôli tomu teraz pociťuje aj smútok popri radosti, ale ako sám RobbaN povedal všetko raz skončí.

F0rest a GeT_RiGhT sa najviac tešia z toho, že znova môžu hrať s RobbaNom. Považujú ho za fantastického hráča a múdreho leadera. Podľa nich oni traja a fragujúce stroje allen a face vytvoria ťažko zastaviteľný tím. Aby naplnili očakávania ich teraz čakajú mesiace plné práce. Musia si vytvoriť nové taktiky, zladiť tím a trénovať, trénovať, trénovať.

Nová zostava Sk-gaming 2011

Sweden flag Robert 'RobbaN' Dahlström
Sweden flag Jimmy 'allen' Allen
Sweden flag Johan 'face' Klasson
Sweden flag Patrik 'f0rest' Lindberg
Sweden flag Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund

Zdroj: sk-gaming.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 3/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (104 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 123
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,302
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: Anymall