CS news zaerius 13 4406
sk-gaming.jpgRok 2010 bol pre SK-Gaming plný zmien a hľadania ideálnej zostavy. Prvých pár súťaží odohrali v základnej zostave Dennis 'walle' Wallenberg, Robert 'RobbaN' Dahlström, Jimmy 'allen' Allen a dvaja mladíci plný ambícií Johan 'face' Klasson a Frej 'kHRYSTAL' Sjöström. Avšak táto zostava nefungovala najlepšie a tak kHRYSTAL bol nahradený Rasmusom 'GuX' Ståhlom. Táto zostava zažila pár krásnych mesiacov a boli uspešní na viacerých turnajoch. Dobrá séria netrvala dlho. GUX sa rozhodol vrátiť tam odkiaľ prišiel, do fnaticu. SK-Gaming zúfalo hľadal náhradu a čoskoro ju aj našiel. Do teamu prišiel Andreas 'moddii' Frid. Tento hráč dopomohol SK k zlatu na Samsung Euro Championship v septembri a k striebru na World Esports Masters v novembri.


sk-gaming team


Vedenie SK-Gamingu sa rozhodlo spraviť pár zmien v zostave a tak vytvoriť stabilnejší a silnejší tím, ale možno ani oni sami neverili tomu, že sa im podarí získať azda dve najzvučnejšie mená z counter strike sveta. Podarilo sa im prilákať naspäť bývalého hráča SK-Gamingu Christophera 'GeT_RiGhT' Alesunda, ktorého nasledoval aj jeho spoluhráč z fnaticu Patrik 'f0rest' Lindberg.

F0rest and GeT_RiGhT
(F0rest a GeT_RiGhT )

Týmito prestupmi neostalo miesto v teame takým hráčom ako Dennis 'walle' Wallenberg, Andreas 'moddii' Frid a Marcus 'Delpan' Larsson.

robban.jpgKapitán teamu RobbaN prezradil že sa veľmi teší na bývalých spoluhráčov. S f0restom hrali spolu ešte v Begrip-Gaming, GeT_RiGhta už pozná z SK-Gamingu. RobbaN považuje túto dvojicu hráčov aktuálne za najlepších hráčov sveta a verí že s nimi SK sa stane nebezpečným tímom. Odchodom walle, RobbaN nestratil len spoluhráča ale aj dobrého kamaráta a kvôli tomu teraz pociťuje aj smútok popri radosti, ale ako sám RobbaN povedal všetko raz skončí.

F0rest a GeT_RiGhT sa najviac tešia z toho, že znova môžu hrať s RobbaNom. Považujú ho za fantastického hráča a múdreho leadera. Podľa nich oni traja a fragujúce stroje allen a face vytvoria ťažko zastaviteľný tím. Aby naplnili očakávania ich teraz čakajú mesiace plné práce. Musia si vytvoriť nové taktiky, zladiť tím a trénovať, trénovať, trénovať.

Nová zostava Sk-gaming 2011

Sweden flag Robert 'RobbaN' Dahlström
Sweden flag Jimmy 'allen' Allen
Sweden flag Johan 'face' Klasson
Sweden flag Patrik 'f0rest' Lindberg
Sweden flag Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund

Zdroj: sk-gaming.com

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
ZOMBIE
cs.csportal.sk:27022 4/20
Surf
cs.csportal.sk:27023 4/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -

V reale ked si zoberies, tak ak si v hmle a za osobou je nejake svetlo, tak vidis, ze tam nejaka postava je.

Majo
bleskovka

Videli by trackovanie postavy cez smoke alebo by videli to, že je vidno cez smoke? :D

Malchus
bleskovka

vostyy - ahoj, bud hod sem link na trade offer alebo ma potvrd na steame

Majo
lotéria

Keby si sa kvoli tomu dostal na overwatch, tak by to tam kazdy videl. Ale kvoli tomuto len by si sa tam istotne nedostal.

Majo
bleskovka

Nefixli to, každé kolo viem tak hodiť smoke+molotov.

Malchus
bleskovka

Tento bug je už staršieho dátumu. Otázne je, či to už nefixli. Ak nie, tak nie je tam podľa mňa moc šanca dostať za toto ban.

Majo
bleskovka

Rozpis Trading Cards podla hier: CS:GO 🔴 The Steam Awards - 2020 Badge 🔴 Redout: Enhanced Edition 🟢 Titanfall® 2 🟢 A Story About My Uncle 🟢 Company of Heroes 2 🟢 DiRT 3 Complete Edition 🟢 GRID 2 🟢 Insurgency 🟢 PAYDAY 2 🟢 Sniper Elite V2 🟢 Warhammer 40,000: Space Marine 🟢

Majo
bleskovka

https://steamcdn-a.akamaihd.net/apps/730/icons/econ/stickers/skillgroup_capsule/master_guardian.91c8dddd93282c7beccfa1896a3a80da7ca24541.png Sticker: Master Guardian

Majo
lotéria

A pochybujem, že ste spravili Status a GG screen.

Majo
výzva

Vy ste si nespustili daný zápas, len ste počkali na skončenie warm up ale treba cez say !menu spustiť 1v1 zápas

Majo
výzva
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
81% (39 Hlasy)
17% (8 Hlasy)
2% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 48
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 14
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,063
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 3
  • Najnovší člen: lavatei