News houses 0 3713
eslaimmapladderESL.sk spúšťa nový ladder, ktorý je zameraný na aim v hre Counter strike: Source, liga je aktívna a registrácie sú spustené. ESL sa rozhodlo spustiť 1on1 aim ladder pre vás hráčov, ktorých baví systém 1on1 v ktorom sa môžete prejavit a ukázať vaše schopnosti a skúsenosti.

Tento ladder bol spustený preto, aby ste si môhli zahrať ďaľší slovenský ladder a zabaviť sa a taktiež aj preto, lebo ESL plánuje odštartovať sériu 1on1 turnajov, ktoré budú často aj aim. Ku tomu aby ste sa však do týchto turnajov môhli prihlásiť, musíte byť zaregistrovaný aj v tomto 1on1 aim map ladderi.

Je to hrávaný a požadovaný štýl 1on1 ligy a toto je dôvod, prečo to ESL spustili, určite sú ľudia, ktorý majú radi aj iný štýl hrania a samozrejme aj tieto ligy je možné spustiť v tom prípade, že prejavíte záujem a ochotu hrať kvalitné ligy, za ktoré môžete získať rôzne ocenenia.

css_banner


Plány ESL

Aby všetko mohlo fungovať je potrebný záujem a aktivita aj od vás hráčovESL, čím viac ľudí sa registruje do ligy a do turnajov, tým lepšie ceny môžu byť pre vás. Turnaje sa budú konať často, ale všetko zaleží od vášho záujmu a prístupu ku lige. Ceny v lige budú, bude sa hrať o premium účty na ESL a taktiež ak to bude mať dobrú odozvu aj o vecné ceny.

ESL chce, aby vyrástla jedna veľká a aktívna komunita, ktorú tvoríme všetci, a všetci sa môžeme podieľať na tomto projekte, čím tu bude vačšia aktivita, tým môžu byť nové a lepšie ligy. Registrovať sa môžu ako slovenský, tak aj český hráči tejto hry.

Systém turnajov

ESL spúšta pravidelnú sériu turnajov, zo začiatku to bude 1on1 a ak bude záujem, s radosťou zorganizujeme aj tímové turnaje s rôznymi cenami a oceneniami. Pre viac aktuálnych informácií, treba pravidelne sledovať web ESL a informovať sa o termínoch a typoch turnajov, ktoré vždy na čas uverejníme.Zdroj: esl.eu

Hodnotenia

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.

0.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Súvisiace novinky

Žiadne súvisiace novinky.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK