Login
Community Majo 11 7659
Nechce sa ti s kamarátmi registrovať do rôznych líg aby ste si zahrali zápas? Skús online výzvy pre sprostredkovanie súpera na mix zápasy. Výzvy na zápasy sú určené pre návštevníkov, ktorí si chcú zahrať zápas medzi členmi portálu. Cez jednoduchý formulár obsahujúci vysvetlivky si navolia mód hry, ktorý pozostáva z 1on1 ( jeden hráč na jedného hráča) až 5on5. Druhým údajom je IP servera na ktorom sa má daný zápas odohrávať. Ak vyzývateľ nemá zarezervovaný server na odohratie zápasu, môže sa kliknutím na odkaz Rezervovať TG/CW server dostať na podstránku rezervácie servera priamo cez web, kde si vyberie presnú hodinu a zadá heslo na prístup.

V prípade nevyplnenia políčka s IP adresou servera systém informuje o nezaobstaraní servera a server musí dodať prijímateľ výzvy. V nasledujúcom políčku vypĺňa vyzývateľ mapu, ktorá sa bude hrať. Posledné dve dôležité informácie sú dátum a čas ktorý sa navolí cez roletové menu.

zadanie vyzvy
Náhľad formulára zadávania výzvy

Formulár je ošetrený podmienkami nevyplnenia jedného z potrebných údajov. Pri nesplnení podmienky systém automaticky upozorňuje ktorá informácia nebola vyplnená a ponúka editovanie záznamu. Po odoslaní formulára sa údaje uložia do databázy a zobrazia sa údaje v paneli na hlavnej stránke, kde sú informácie o zadanej výzve. Poradie je zoradené podľa časového údaju. Potvrdením výzvy sa údaj z panela stráca a ostávajú tam neprijaté výzvy. V spodnom priestore sú uvedené informácie o prijatých výzvach užívateľmi a tak isto aj osobne prijaté výzvy.

vyzvy
Náhľad panela s výzvami

Pri otvorení prijatej výzvy sa zobrazia informácie o užívateľoch a informácie vypĺňané na začiatku. Užívatelia sa môžu dohodnúť v komentároch na ostatných podrobnostiach k odohratiu. Komentáre môže pridávať každý registrovaný člen portálu. Celý systém je zabezpečený ošetrujúcimi podmienkami. Výzvu môže pridávať len registrovaný člen, tak isto môže svoju vytvorenú a nepotvrdenú výzvu zmazať. Zakladateľ nemôže prijať vlastnú výzvu. Po uplynutí časového intervalu systém informuje o vypršaní limitu a nedovoľuje prijatie. Všetky zadané výzvy sa dajú zobrazovať v prehľadnom zozname, ktorý obsahuje základné informácie.

zoznam
Náhľad zoznamu výziev


UPDATE:
Pre lepšiu motiváciu členov portálu k využívaniu zadania výzvy pre mix bol systém doplnený o bodový systém. Pre získanie bodov je potrebné danú výzvu odohrať. Učastníci svojej výzvy po odohratí zadajú výsledok a url adresu na download screenov, ktoré budú výsledok potvrdzovať. Screeny je dobré uploadovať spakované v *.rar súbore pre lepšiu kompatibilitu. Miesto uploadu je nezávislé. Administrátor následne skontroluje výsledok z priloženými screenmi. Ak sa výsledok nezhoduje, opraví ho podľa priložených screenov, ak sa zhoduje povrdí výsledky. Po potvrdení výsledkou už nieje možné upravovať zadané informácie.

Výhercovi mixa budú pridelené +3 body, prehra odpočítava -2 body a za remízu získava každý hráč +1 bod. Každý hráč je povinný točiť demo od začiatku zápasu. V komentároch vo výzve môže hráč požiadať o demo. Vyzvaný hráč je povinný do 24 hodín dodať url link na download svojho dema v komentároch výzvy. Na dostavenie na zápas je stanovených 10 minút. V prípade nedostavenia súpera je potrebné spraviť screen s thetime a tabuľkou. Ak hráči do 24h nezapíšu výsledky a nepriložia url na download screenov, bude zápas zmazaný.

V paneli výziev je štatistika troch najlepších hráčov spolu so získanými bodmi. Svoje body si môžete skontrolovať vo svojom profile alebo v user paneli.

Zmenáreň:
250 bodov - rezervačný slot + práva na serveroch kick a slap na 1 mesiac (Pravidlá)
200 bodov - VIP profil na 1 mesiac
150 bodov - zľavy na produkty steelseries 10%, speed-link 20% a razer 15% na ProGamingShop.sk

V prípade uplatnenia nahratých bodov kontaktujte Maja.


gL & hF

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (328 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 388
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 7
  • Členov Online: Dur1

  • Registrovaní členovia: 9,195
  • Nových členov dnes: 3
  • Nových členov včera: 17
  • Najnovší člen: Dur1