CS news houses 5 2953
Najbližší víkend ( 14-16 máj ) sa šestnásť najlepších svetových tímov stretne v Štokholme, na veľmi očakávanom Arbalet cup Europe. Víťaz si odnesie $37,000 , takže o motiváciu je postarané. Tímy budú predvádzať skvelé Counter-Strike akcie a Vy by ste mali byť pritom.

arbalet_cup


Skupiny Arbalet Cup Europe 2010:

Skupina A

naViUkraine flag Natus Vincere ( Na´Vi ):

Ukraine flag Arseniy 'esenin' Trynozhenko
Ukraine flag Sergey 'Starix' Ischuk
Ukraine flag Danylo 'Zeus' Teslenko
Ukraine flag Yegor 'markeloff' Markelov
Ukraine flag Ioann 'Edward' Sukhariev




mymmSweden flag MYM:

Sweden flag Marcus 'Delpan' Larsson
Bosnia and Herzegovina flag Faruk 'pita' Pita
Sweden flag Emil 'FYRR73' Karlsson
Sweden flag Marcus 'zet' Sundström
Sweden flag Frey 'kHRYSTAL' Sjöström




mTWDenmark flag mTw:

Denmark flag Oliver Ari 'Minet' Minet
Denmark flag Martin 'trace' Heldt
Denmark flag Christoffer 'Sunde' Sunde
Denmark flag Danny 'zonic' Sørensen
Denmark flag Alexander 'ave' Holdt




alternateGermany flag Alternate:

Germany flag Manuel 'approx' Zeitz
Germany flag Bastian 'b4d' Gaffron
Germany flag Roman 'Roman R.' Reinhardt
Germany flag Direnc 'seraph' Öz
Germany flag Jan 'mooN' Stolle





Skupina B

comleUnited States of America flag compLexity:

United States of America flag Derek 'dboorN' Boorn
United States of America flag Thomas 'thoMz' Garcia
United States of America flag Jeff 'hero' Mettetal
United States of America flag Scott 'evolution' Cavallero
France flag David 'Xp3' Garrido




h2kgaming Sweden flag H2k Gaming:

Sweden flag Richard 'Xizt' Landström
Sweden flag André 'BARBARR' Möller
Sweden flag Jon 'hyvlarn' Edelsvärd
Sweden flag Danny 'pop' Oldenburg
Sweden flag Markus 'pronax' Wallsten




mousesGermany flag mousesports:

Germany flag Antonio 'cyx' Daniloski
Turkey flag Fatih 'gob b' Dayik
Germany flag Navid 'Kapio' Javadi
Germany flag Manuel 'Tixo' Makohl
Germany flag Roman 'roman' Ausserdorfer




pingUkraine flag PinG:


Ukraine flag Alexey 'xaoc' Kucherov
Ukraine flag Juriy 'strike' Tereshenko
Ukraine flag Kirill 'ANGE1' Karasiow
Ukraine flag Sergey 'lmbt' Bezhanov
Ukraine flag Taras 'craft1k' Voitenko










Skupina C

skSweden flag SK Gaming:

Sweden flag Rasmus 'Gux' Ståhl
Sweden flag Robert 'RobbaN' Dahlström
Sweden flag Jimmy 'allen' Allen
Sweden flag Johan 'face' Klasson
Sweden flag Dennis 'walle' Wallenberg




evilUnited States of America flag Evil Geniuses:

United States of America flagDanny 'fRoD' Montaner
United States of America flag Tyler 'Storm' Wood
United States of America flag Jordan 'n0thing' Gilbert
Finland flag Tomi 'lurppis' Kovanen
United States of America flag Ediz 'goodfornothing' Basol




wemadeSouth Korea flag WeMade FOX:

South Korea flag Geun Chul 'solo' Kang
South Korea flag Min Soo 'glow' Kim
South Korea flag Sun Ho 'termi' Pyun
South Korea flag Sung Jae 'bail' Lee
South Korea flag Bum Gi 'peri' Jung




united.jpgRussia flag UNiTED:

Russia flag Dmitri 'hooch' Bogdanov
Kazakhstan flag Dauren 'AdreN' Kystaubayev
Russia flag Roman 'ROMJkE' Makarov
Ukraine flag Andrew 'B1ad3' Gorodenskiy
Russia flag Eduard 'ed1k' Ivanov




Skupina D

fnaticSweden flag fnatic:

Sweden flag Harley 'dsn' Örwall
Sweden flag Patrik 'cArn' Sattermon
Sweden flag Patrik 'f0rest' Lindberg
Sweden flag Christopher 'GeT_RiGhT' Alesund
Sweden flag Björn 'threat0r' Pers





fragPoland flag Frag eXecutors:

Poland flag Wiktor 'taz' Wojtas
Poland flag Jakub 'kuben' Gurczynski
Poland flag Mariusz 'Loord' Cybulski
Poland flag Filip 'Neo' Kubski
Poland flag Jarosław 'pasha' Jarząbkowski




ravensDenmark flag Ravens:

Denmark flag Baljit 'zE-' Lal
Denmark flag Michael 'Friis' Friis
Denmark flag Danny 'BERRY' Krüger
Denmark flag Marco 'Snappi' Pfeiffer
Denmark flag Marc 'nexiz' Woolrych




forzeRussia flag forZe:

Russia flag Aleksey 'HEL1' Novikov
Russia flag Alexey 'OverDrive' Birukov
Russia flag Mihail 'Dosia' Stolyarov
Russia flag Ruslan 'Dober' Shariffylin
Russia flag Sergey 'Fox' Stolyarov






Turnaj začína 14. mája súbojmi v skupinách B a C ( od 12:00 do 15:00 SEČ ) a pokračuje skupinami A a D ( od 17:00 do 20:00 SEČ ). Štyri najlepšie tímy postúpia do konečného štádia Arbalet cup Europe, kde tímy budú hrať best-of-tri (bo3) mapy.


Arbalet Cup Europe 2010 Skupina A Zápasy


Ukraine flag Na'Vi [ 22 : 08 ] Sweden flag Meet Your Makers
Začiatok: 14.05.2010 o 17:00

Denmark flag mTw [ 17 : 13 ] Germany flag Alternate
Začiatok: 14.05.2010 o 17:00

Denmark flag mTw [ 21 : 09 ] Sweden flag Meet Your Makers
Začiatok: 14.05.2010 o 18:00

Ukraine flag Na'Vi [ 28 : 02 ] Germany flag Alternate
Začiatok: 14.05.2010 o 18:00

Denmark flag mTw [ 03 : 27 ] Ukraine flag Na'Vi
Začiatok: 14.05.2010 o 19:00

Sweden flag Meet Your Makers [ 09 : 21] Germany flag Alternate
Začiatok: 14.05.2010 o 19:00

• Tímy Denmark flag mTw a Ukraine flag Na'Vi postupujú ďalej


Arbalet Cup Europe 2010 Skupina B Zápasy


Sweden flag H2k Gaming [ 14 : 16 ] Ukraine flag PinG
Mapa: de_inferno

mousesports [ 16 : 14 ] United States of America flag compLexity
Mapa: de_inferno

Sweden flag H2k Gaming [ 19 : 11 ] United States of America flag compLexity
Mapa: de_inferno

mousesports [ 17 : 13 ] Ukraine flag PinG
Mapa: de_inferno

Sweden flag H2k Gaming [ 13 : 17 ] Germany flag mousesports

United States of America flag compLexity [ 15 : 15 ] Ukraine flag PinG
Mapa: de_nuke

• Tímy Ukraine flag PinG a Germany flag mousesports postupujú ďalej


Arbalet Cup Europe 2010 Skupina C Zápasy


Sweden flag SK Gaming [ 14 : 16 ] South Korea flag WeMade FOX
Mapa: de_dust2

United States of America flag Evil Geniuses [ 08 : 22 ] Russia flag UNiTED
Mapa: de_inferno

Sweden flag SK Gaming [ 22 : 08 ] Russia flag UNiTED
Mapa: de_dust2

United States of America flag Evil Geniuses [ 15 : 15] South Korea flag WeMade FOX
Mapa: de_nuke

Sweden flag SK Gaming [ 06 : 24 ] United States of America flag Evil Geniuses
Mapa: de_inferno

South Korea flag WeMade FOX [ 15 : 15 ] Russia flag UNiTED
Mapa: de_inferno

• Tímy South Korea flag WeMade FOX a Russia flag UNiTED postupujú ďalej


Arbalet Cup Europe 2010 Skupina D Zápasy


Sweden flag fnatic [ 25 : 05 ] Russia flag forZe
Začiatok: 14.05.2010 o 17:00

Poland flag Frag eXecutors [ 19 : 11 ] Denmark flag Roskilde Ravens
Začiatok: 14.05.2010 o 17:00

Sweden flag fnatic [ 15 : 15 ] Denmark flag Roskilde Ravens
Začiatok: 14.05.2010 o 18:00

Poland flag Frag eXecutors [ 11 : 19 ] Russia flag forZe
Začiatok: 14.05.2010 o 18:00

Sweden flag fnatic [ 16 : 12 ] Poland flag Frag eXecutors
Začiatok: 14.05.2010 o 19:00

Denmark flag Roskilde Ravens [ 13 : 17 ] Russia flag forZe
Začiatok: 14.05.2010 o 19:00

• Tímy Russia flag forZe a Sweden flag fnatic postupujú ďalej


Skupina II A


Ukraine flag Na'Vi
Ukraine flag PinG
Russia flag forZe
South Korea flag
WeMade FOX


Skupina II A Zápasy


Ukraine flag Na'Vi [ 18 : 12 ] Russia flag forZe
Mapa: de_inferno

Ukraine flag PinG [ 16 : 14 ] South Korea flag WeMade FOX
Mapa: de_nuke

Ukraine flag Na'Vi [ 18 : 12 ] Ukraine flag PinG
Mapa: de_dust2

South Korea flag WeMade FOX [ 15 : 15 ] Russia flag forZe
Mapa: de_dust2

Ukraine flag Na'Vi [ 15 : 15 ] South Korea flag WeMade FOX
Mapa: de_inferno

Ukraine flag PinG [ 18 : 12 ] Russia flag forZe
Mapa: de_inferno

groupA













• Tímy Ukraine flag PinG a Ukraine flag Na'Vi postupujú do Semifinále


Skupina II B


Sweden flag fnatic
Denmark flag mTw
Germany flag mousesports
Russia flag UNiTED


Skupina II B Zápasy


Germany flag mousesports [ 09 : 21 ]Denmark flag mTw
Mapa: de_nuke

Sweden flag fnatic [ 18 : 12 ] Russia flag UNiTED
Mapa: de_inferno

Germany flag mousesports [ 18 : 12 ] UNiTED
Mapa: de_inferno

Denmark flag mTw [ 14 : 16 ] Sweden flag fnatic
Mapa: de_dust2

Germany flag mousesports [ 14 : 16 ] Sweden flag fnatic
Mapa: de_inferno

Denmark flag mTw [ 14 : 16 ] Russia flag UNiTED
Mapa: de_train

groupB












• Tímy Denmark flag mTw a Sweden flag fnatic postupujú do Semifinále


SemiFinále Arbalet Cup Europe 2010

Ukraine flag Na'Vi [ 2:0 ] Denmark flag mTw
Začiatok: 16. Máj o 11:00
Mapa: de_train [16:8]
Mapa: de_dust2 [16:5]


HLTV: hltv1.verygames.net:27050

Ukraine flag PinG [ 0:2 ] Sweden flag fnatic
Začiatok: 16. Máj o 11:00
HLTV: hltv1.verygames.net:27051
Mapa: de_inferno [16:9 ]
Mapa: de_dust2 [ 16:6 ]


Zápas o 3/4 Miesto

Ukraine flag PinG [ 00 : 02 ] Denmark flag mTw
Mapa: de_nuke [10:16]
Mapa: de_dust2 [06:16]

Grand Finále Arbalet Cup Europe 2010

Ukraine flag Na'Vi [ 01 : 02 ] Sweden flag fnatic
Mapa: de_inferno [01:16]
Mapa: de_train [16:12]
Mapa: de_dust2 [06:16]



Zdroj: hltv.org

Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Komentáre

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM/AWP
cs.csportal.sk:27001 1/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 5/16
DM FFA
cs.csportal.sk:27022 N/A
Surf
cs.csportal.sk:27023 7/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/15
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
78% (28 Hlasy)
19% (7 Hlasy)
3% (1 Hlas)
0% (0 Hlasy)
Hlasy: 36
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 22
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,013
  • Nových členov dnes: 1
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: MatisTV