Login
Ako na Online výzvy
Majo Prečítané: 13219 Vytlačiť
Online výzvy na zápasy sú určené pre členov. Ak nie si členom, tak sa môžeš registrovať.

Čo musím spĺňať na hranie OV?
- byť členom portálu · registrovať sa
- mať zadané Steam ID · zadať Steam ID
- mať založený tím pre daný herný mód · založiť tím


Zadanie Online výzvy
Cez jednoduchý formulár, obsahujúci vysvetlivky, si zvolíte hru a herný mód. Kliknete na button Pokračovať. Následne sa vám otvorí formulár pre danú Online výzvu. V ňom musíte vyplniť mapu, ktorá sa odohrá. Po odoslaní formulára vás web automaticky po 5 sekundách presmeruje na Online výzvu. Údaje sa zobrazia LIVE aj v paneli na hlavnej stránke, kde sú informácie o zadanom zápase.

Zadanie výzvy
Náhľad formulára zadania výzvy


Ak spĺňate všetky požiadavky na odohratie, tak môžete daný zápas prijať kliknutím na zelený button Prijať výzvu. Svoju vlastnú a ešte neprijatú Online výzvu môžete zmazať kliknutím na červený button Zmazať výzvu. Po prijatí Online výzvy sa automaticky nastaví server pre odohratie. Cez button Join to server sa priamo napojíte do zápasu alebo cez Copy button skopírujete príkaz do konzoly pre napojenie sa. Všetky zmeny sú zaznamenávané do logov, ktoré si môže každý návštevník webu pozrieť po kliknutí na Zobraziť logy.

Aktuálne výzvy
Náhľad panela s výzvami

Po odohraní zápasu sa daný zápas potvrdí jedným tímom. Je možný upload screenov v prípade nedostavenia sa súpera alebo pri inom vzniknutom probléme. Tieto screeny sa jednoducho prikladajú použitím Drag and drop súborov oblasti vo výzve. Znamená to, že uložené screeny označíte a myškou presuniete do oblasti. Následne už len kliknete na button Štart Upload. Po potvrdení zápasu sú automaticky pridelené body pre tímy.


Všetky zadané výzvy sa zobrazujú v prehľadnom zozname, ktorý obsahuje základné informácie. Horný filter slúži pre zobrazenie Online výziev pre daný herný mód.

Zoznam výziev
Náhľad zoznamu výziev

PlayOff
Do PlayOff sa dostanú tímy, ktoré budú mať odohraný stanovený počet zápasov pre vstup do PlayOff a sa umiestnia na prvý 8 priečkach. Tieto tímy odohrajú systémom Double Elimination zápasy cez systém Online výziev. Prvé 3 tímy získavajú ceny. Ak nie je v hernom turnuse potrebné odohrať PlayOff, tak platí tovnaké pravidlo ako pri odohraní PlayOff automaticky.

Ceny
Ceny sú pre každé hracie obdobie a herný mód individuálne. Informácie o cenách nájdete v príslušných novinkách, ktoré budú zverejnené na webe portálu....váš csportal.sk team
Hodnotenia
5.0
Biedny
Perfektný!

Pre pridanie hodnotenia musíte byť prihlásený.

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (299 Hlasy)
13% (47 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
1% (5 Hlasy)
Hlasy: 355
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 9,103
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: norou4