Login

Herný turnus #12

Tournament Majo 1 981
Štyri mesiace od novej verzie herného turnusu, kde boli predstavené viaceré novinky, nám ubehli ako voda. Nebude tomu inak ani teraz, pretože nás čakajú ďalšie novinky. V jedenástom pokračovaní si hráči zamenili svoje nahraté body a vybrali dokopy 22 skinov. Niektorí si zamenili VIP profil a niektorí skúšajú šťastie obsadením slotov v CS:GO Skin lotérii. Spolu sa odohralo neuveriteľných 1028 zápasov. Všetky boli odohrané v móde 1v1. Tentokrát nás čaká niečo viac.

Ešportoví lídri sa spájajú. PLAYzone sa opäť stáva exkluzívnym partnerom ESL

Community Majo 0 241
Spoločnosť ESL, značka skupiny ESL FACEIT Group, predĺžila až do roku 2024 exkluzívne partnerstvo s agentúrou PLAYzone. Tá je jednotkou na českom a slovenskom trhu. PLAYzone vďaka novej dohode získava exkluzívne práva na vysielanie turnajov a líg ESL v Česku a na Slovensku. Tie divákom prinesie spoločnosť Vodafone, partner agentúry PLAYzone. Zároveň budú ESL a PLAYzone naďalej prepájať svoje športové súťaže.

DUO Comeback turnaj

Tournament Majo 8 1775
RETRO Comeback 5v5 turnaj, ktorý sa hral na konci januára na starších CSGO mapách, vystrieda DUO Comeback turnaj. Tento turnaj má na svedomí opäť CrazyJane24, ktorá doň pozvala streamerky a streamerov. V zozname nižšie nájdeš svojho favorita, ktorý/á ti možno pomôže získať exluzívnu cenu. Takže nezúfaj, že sa nemôžeš zapojiť. O dávku kontentu bude postarané.

Top tímy a rekordný prizepool 45 000€ - toto prináša 3. sezóna CS:GO ligy YGames PRO Series

Tournament Majo 0 514
Medzinárodná liga YGames PRO Series CS:GO prichádza späť vo svojej novej sezóne so skvelými novinkami. Rok 2023 prinesie súboje až 20 TOP SK/CZ a európskych tímov, tentokrát o väčší a rekordný prizepool 45 000€ (1 060 000 KČ)!

Liga štartuje svojím prvým kolom už 10.4. o 16:30 a môžete ju sledovať naživo na twitch.tv/yzonesk každý pondelok a stredu (vždy od 16:30) až do začiatku júna, kedy liga vyvrcholí svojim grandfinále.

Streamers ShowMatch 5v5 #11

Community Majo 8 675
Prvú neskutočnú desiatku Streamers ShowMatch 5v5 máme za sebou. Otvárame jedenáste pokračovanie, kde sa dvaja streameri so svojimi tímami postavia proti sebe. Zápas budete môcť sledovať LIVE na twitch.tv/csportalsk alebo u svojho obľúbeného streamera. Každý kto sa zúčastní súťaže môže získať VIP profil na 14 alebo 30 dní.

Valve oznamuje Counter-Strike 2

CS news Vick 0 386
Vývojári hry odhalili zmeny v systéme smokov, tick rate a mapách.

Spoločnosť Valve oficiálne oznámila Counter-Strike 2, ďalší krok v franšíze hry so sériou videí na svojom kanáli Youtube, ktoré podrobne popísali niektoré zmeny prichádzajúce do hry v lete 2023.

Kingston FURY pridáva do svojho portfólia pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

Hardware Majo 0 185
Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Rumunské mesto Jasy bude hostiť IESF 2023 World Esports Championships, oficiálne majstrovstvá sveta v e-sporte

Community Majo 0 337
Hráči z viac ako 120 krajín budú bojovať o najväčší prize pool v histórii majstrovstiev sveta: pol milióna eur.

Zápasy z Rumunska bude v priamom prenose sledovať viac ako 30 miliónov divákov z celého sveta.

Majstrovstvá sveta v e-sporte sa v tomto roku uskutočnia v Rumunsku, a to od 24. augusta do 4. septembra. Šampionát sa podľa Medzinárodnej športovej federácie (IESF) stane najväčšou športovou akciou histórie čo do počtu hráčov. Tí sa stretnú o titul majstra sveta v šiestich hrách.

Otvorená kvalifikácia prichádza do YGames PRO Series CS:GO ligy sa môžeš zapojiť aj ty

Tournament Majo 0 588
Vybojuj si svoje miesto medzi top SK/CZ a EU tímami.

11.3.2023 budeš mať možnosť sa zapojiť so svojim tímom do otvorenej kvalifikácie YGames Pro Series ligy. Po druhý krát dostávajú všetky Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag tímy príležitosť na ukázanie svojich kvalít a prebojovanie sa do hlavnej časti ligy.

Začína súboj o milióny a postup medzi svetovú elitu

Tournament Majo 0 431
Najprestížnejší český športový turnaj Tipsport MČR CS:GO už pozná podobu sezóny 2023. Aj tento rok sa hráči stretnú o lukratívne odmeny. Tímy si v tomto roku v rámci série Tipsport CS:GO Road to MČR a Tipsport MČR rozdelia čiastku cez 4 200 000 korún. V priebehu roka sa diváci môžu tešiť na štyri živé akcie a desiatky priamych prenosov. Vďaka exkluzívnemu partnerstvu usporiadateľskej agentúry PLAYzone s najväčším športovým organizátorom sveta ESL sa víťazi turnajov v Bratislave a Brne opäť pokúsia prebojovať medzi svetovú elitu.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (418 Hlasy)
12% (58 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 490
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Kto je online