Medzinárodná CS:GO liga Y-Games PRO Series priniesla finále

Tournament Majo 0 175
Medzinárodná CS:GO liga z dielne organizátorov najväčšieho slovenského herného festivalu Y-Games vrcholí svojou záverečnou vyraďovacou časťou. 12 SK/CZ a zahraničných tímov súperilo v kolách ligy o postup do play-off a finále, ktoré prináša skvelý finančný prizepool a postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021.

Štartuje Kingston Fury Grunex Masters

Tournament Majo 0 155
Hráči Rocket League a WOT pozor! Nová sezóna, nové výzvy! Kingston Fury Grunex Masters nadviaže na úspešnú prvú sezónu Grunex Masters v hrách Rocket League a World of Tanks. Hráči Rocket League sa môžu opäť tešiť na najväčšiu ligu na Slovensku a v Českej republike. Milovníci plechových monštier iste ocenia nadupanú turnajovú sériu s Martym o prize money a výkonné pamäte Kingston Fury.

Logitech G predstavuje svoj najľahší a najudržateľnejší bezdrôtový hráčsky headset

Hardware Majo 0 189
Nový bezdrôtový headset G435 pre súčasnú generáciu hráčov - ultraľahký, v živých farbách, s udržateľným dizajnom a dostatočne flexibilný pre hry, hudbu a ďalšie aktivity. Logitech G predstavuje nový, mimoriadne ľahký bezdrôtový headset pre hráčov Logitech G435 LIGHTSPEED, ktorý umožňuje hrať hry, počúvať hudbu alebo komunikovať s priateľmi na rôznych platformách. Je vyrábaný v troch nových farebných kombináciách, aby ste si mohli vybrať podľa vášho štýlu. Nový headset bude na Slovensku dostupný u všetkých distribútorov v priebehu septembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 79€.

Y-Games PRO Series pokračuje svojou jesennou časťou

Tournament Majo 0 217
Ktorý z tímov získa najväčšiu časť z prizepoolu a postúpi na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021?

Y-Games profesionálna CS:GO liga prechádza do svojej druhej časti. Po krátkej letnej pauze sa PRO Series opäť vrátila na obrazovky televízorov a PC. 12 tímov súperí o dôležité body v lige, vďaka ktorým si zaistia skvelú finančnú odmenu a postup na Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2021.

Streamers Show Match 5v5 #9

Community Majo 10 526
Dlho sa neotálalo a prinášame vám ďalšie pokračovanie SHOW MATCH 5v5, kde sa dvaja streameri so svojimi tímami postavia proti sebe. Zápas budete môcť sledovať LIVE na twitch.tv/csportalsk alebo u svojho obľúbeného streamera. Podporiť svojho streamera môžeš daním príslušného LIKEu v poste na našej Facebook Fan Page. Hlasovanie sa bude zobrazovať LIVE počas streamu. Súťažíte tiež o VIP score body.

Herný turnus o Skiny #6

Tournament Majo 1 1520
Po krátkej prestávke nás čaká ďalšie pokračovanie herného turnusu 1v1 o Skiny v hre CS: Global Offensive. Tím m0rkaa nestihol prekonať svojich rekordných 66 zápasov (still not even 70). V tesnom závese mu šliapal na päty tím KoKynKo, ktorý v tomto turnuse odohral najviac zápasov s počtom 60. V prípade záujmu o pridanie novej mapy vhodnej pre daný mód stačí napísať komentár s odporúčaním pod novinkou.

Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

Hardware Majo 0 742
Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, predstavuje nový ľahký káblový hráčsky headset Logitech G335 a novú hráčsku myš Logitech G305 v mentolovej farbe. Na Slovensku sa headset Logitech G335 bude predávať od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe sa bude predávať za 59.99€.

Značka BLUE prichádza na Slovensko

Hardware Majo 0 452
Legendárna značka Blue, ktorá je uznávaná odbornou verejnosťou aj bežnými používateľmi za špičkovú kvalitu a inovatívny profesionálny dizajn, prichádza oficiálne na Slovensko a do Českej republiky. Blue ponúka ucelený rad nástrojov určených pre nahrávanie (záznam) zvuku pre profesionálnych tvorcov, streamerov a aj bežných spotrebiteľov.

Do Slovenskej a Českej stredoškolskej ligy sa zapojilo 150 stredných škôl s 2000 hráčmi

Tournament Majo 0 805
Najlepší slovenskí a českí študenti stredných škôl zabojujú o hodnotné ceny v turnajoch League of Legends, CS:GO, Brawl Stars, Fortnite a FIFA. Podporiť ich môžete počas oficiálnych streamov 5. a 12. júna. Finále stredoškolskej ligy prichádza! Slovenskí a českí stredoškoláci bojovali viac ako 3 mesiace o postup do finálových zápasov, ktoré začínajú už tento víkend. Stredoškolskí hráči zabojujú o vecné ceny v celkovej hodnote viac ako 3 400€.

E-športová televízia CHUCK TV už aj na televíznych obrazovkách

Community Majo 0 265
Nová hybridná televízia – CHUCK TV zahájila svoje vysielanie/stream pre všetkých priaznivcov e-športov a nových technológií len v prvej polovici mája, no za tento krátky čas už získala svojich pravidelných divákov. Už od 1. júna, kanál CHUCK TV postupne zaraďujú do svojej ponuky aj najväčší slovenskí a českí operátori Orange (1.6.), Magio (10.6.), UPC a VODAFONE (3.6.). Celé vysielanie je štandardne v kvalite 4K a HD.
Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 0/16
DM FFA
cs.csportal.sk:27022 1/17
Surf
cs.csportal.sk:27023 2/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (131 Hlasy)
10% (15 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 152
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 9
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,433
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 10
  • Najnovší člen: P3DR0