Login

Štýlové pretaktovanie s pamäťami Kingston FURY Beast DDR5 RGB

Hardware Majo 0 70
Kingston FURY, herná divízia spoločnosti Kingston Technology Company, Inc, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, dnes oznámila uvedenie pamätí Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB. Rodina pamätí Kingston FURY Beast sa môže pochváliť prvým modulom DDR5, ktorý bol použitý na prekonanie s rýchlosťou 10 000MT/s. Tento najnovší prírastok do portfólia má nový dizajn chladiča s vylepšeným RGB podsvietením pre jasné a živé farebné efekty.

AGO, Big Academy, eSuba či ukrajinský NaVi Junior zabojujú o prizepool 41 000€ v lige Y-Games PRO Series

Tournament Majo 0 323
Slovenská CS:GO liga Y-Games PRO Series vstupuje do svojej druhej sezóny už v piatok 22. apríla a opäť prináša súboje najlepších slovenských a českých tímov spolu s pozvanými európskymi tímami. 16 skvelých CS:GO zostáv bude bojovať o oveľa vyšší prizepool ako minulý rok – v stávke je prizepool až 41 000€!

Vodafone PLAYzone Arena sa otvára verejnosti. Obrie športové centrum privíta prvých návštevníkov 25. apríla

Community Majo 0 306
V pražskom obchodnom centre Westfield Chodov už 25. apríla privíta prvých návštevníkov Vodafone PLAYzone Arena, multifunkčné športové centrum rozkladajúce sa na viac ako 1000 m2. V ňom môžu návštevníci nielen z radov fanúšikov športov sledovať tie najzaujímavejšie súťaže priamo pri bare, zahrať si na takmer 60 herných počítačoch alebo si vyskúšať špičkové herné simulátory a virtuálnu realitu. Svojou veľkosťou a ponukou voľnočasových aktivít pôjde v Česku o unikát. Za projektom stojí skupina Prima, ktorej investície do arény sa vyšplhali do desiatok miliónov korún. Titulárnym partnerom projektu je spoločnosť Vodafone.

Doprajte si vertikálnu ergonomickú myš Logitech Lift

Hardware Majo 0 175
Spoločnosť Logitech predstavila vertikálnu bezdrôtovú ergonomickú myš Lift, ktorá pomáha zvýšiť produktivitu a znížiť únavu pri dlhodobom vysedávaní za pracovným stolom. Príjemný dizajn s prirodzenými tvarmi sú vhodné pre malé až stredne veľké ruky. Myš sa dodáva sa v troch farbách: ružovej, bielej a grafitovej. Grafitová myš je v Severnej Amerike a Európe dostupná aj vo verzii pre ľavákov. Nová ergonomická myš Logitech Lift bude na Slovensku a v ČR dostupná od apríla 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 79,99€.

Bratislava cez víkend žila ešportom. Turnaj o 41 000 eur zbúral všetky rekordy v sledovaní československých zápasov

Tournament Majo 1 472
Cez víkend sa v Bratislave zišli priaznivci elektronických športov z celej Českej republiky a Slovenska. Tí sledovali finálové zápasy turnaja Tipsport CS:GO, ktorý je súčasťou šampionátu MČR. Prvé miesto si nakoniec odniesol tím Apeks, ktorý si na svoje konto pripísal najväčšiu časť finančnej odmeny, ktorá činila 41 000 €. Záverečné súboje tímov počas finálového dňa sledovali stovky divákov na mieste a státisíce skrz živé vysielanie. Celý turnaj vďaka nim zaznamenal na platforme Twitch cez milión zhliadnutí.

Cesta ešportového šampióna začína: Turnaj Tipsport CS:GO Bratislava privíta elitné česko-slovenské celky

Tournament Majo 0 242
Prestížny e-športový šampionát MČR má pred sebou prvú veľkú udalosť tohto roku. Tie najlepšie česko-slovenské tímy v hre Counter-Strike: Global Offensive začnú svoju cestu za vysnívaným titulom na Slovensku. Vo finálovej sérii Tipsport CS:GO Bratislava sa stretnú nielen o prvý milión korún z celkovej dotácie 4,5 milióna, ale rozdelia si aj dôležité body do celoročnej kvalifikácie. Vstupenky sú v predaji na stránkach www.mcr.gg, a to na semifinále a finále turnaja 2. a 3. apríla.

CS:GO liga Y-Games PRO Series postupuje v roku 2022 s rekordným prizepoolom 41 000€

Tournament Majo 1 279
Registruj sa do otvorenej kvalifikácie a zaisti si svoje miesto v prestížnej lige po boku TOP SK/CZ a EU tímov.

Druhá sezóna CS:GO ligy Y-Games PRO Series štartuje už v apríli tohto roka a prináša so sebou hneď niekoľko zásadných noviniek. Do 4-mesačného súboja o titul šampióna sa zapojí hneď až 16 ešportových tímov z domácej a európskej scény (10 SK/CZ a 6 EÚ tímov) Väčší počet tímov prináša aj vylepšený formát ligy, ktorý dáva priestor všetkým SK/CZ tímom na zapojenie sa do PRO Series.

Herný turnus o Skiny #8

Tournament Majo 1 1853
V siedmom pokračovaní herného turnusu 1v1 o Skiny sa odohralo dokopy rekordných 557 zápasov. Nový rekord bol prekonaný aj v počte celkových zápasov pre jeden tím. Novú vysokú latku nastavil tím UranJuran a to presne v počte 180 zápasov. Ide skoro o trojnásobné prekonanie posledného rekordu s počtom zápasov 66 pre tím. V novom hernom turnuse nás čaká pár zmien. Viac sa dozvieš v novinke :]

Kingston FURY uvádza na trh pamäte DDR5 SODIMM

Hardware Majo 2 139
Kingston FURY, hráčska divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznamuje uvedenie pamätí Kingston FURY™ Impact DDR5 SODIMM. Sú ideálne pre hráčov alebo počítačových nadšencov, ktorí chcú od svojho notebooku alebo malého počítača špičkový výkon najnovších technológií.

Nová sezóna stredoškolskej ešport ligy prináša súboje o ceny v hodnote viac ako 6240€

Tournament Majo 1 274
Projekt Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga pokračuje svojou, už v poradí, 4. sezónou a prináša so sebou rekordný prizepool a nový herný titul. Študenti stredných škôl môžu zabojovať o hodnotné ceny v hrách CS:GO powered by FEI STU, League of Legends, Brawl Stars, Apex Legends a po novom aj Valorant. Žiaci slovenských a českých stredných škôl dostanú tak jedinečnú možnosť ukázať svoje herné schopnosti už túto jar. Registrácie do jednotlivých turnajov momentálne prebiehajú na oficiálnej stránke organizátora yzone.sk, začiatok ligy je naplánovaný 07. marca 2022.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (229 Hlasy)
13% (34 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 272
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,890
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: scoobydoo123