Login

Slovenskí a českí stredoškoláci zabojujú v piatej sezóne o ceny v hodnote viac ako 12 000€

Tournament Majo 0 807
Piata sezóna úspešného projektu pre stredoškolákov – Slovenská a Česká stredoškolská e-športová liga štartuje už 28. novembra 2022. Registrácie do jednotlivých turnajov momentálne prebiehajú do 27.11.2022 na oficiálnej stránke organizátora yzone.sk.

Zlatý hetrik. Novými majstrami v hre CS:GO sa stávajú SINNERS

Tournament Majo 0 656
Šampionát Tipsport MČR CS:GO pozná nových majstrov. Turnaj ovládli SINNERS a skompletizovali zlatý hetrik. Zapisujú sa tak do histórie šampionátu, pretože sú prvým tímom, ktorý zvíťazil trikrát po sebe vo finále MČR. Na BVV - Brnenskom výstavisku v rámci festivalu Life! sa fanúšikovia dočkali vyrovnanej bitky s eSubou, ktorá na triumf čaká od roku 2013. Titul po výsledku 2:1 ale opäť patrí Liberci, striebro získavajú strelci tímu eSuba a bronz putuje do tábora Dynama Eclot. Ďalším rekordérom sa stal Jindřích „ZEDKO“ Chyba, ktorý je prvým hráčom histórie. V zbierke už má 5 titulov majstra ČR. Zároveň sa stal aj najužitočnejším hráčom turnaja. Finálový deň si nenechalo ujsť cez 500 000 unikátnych divákov na streamovacej platforme Twitch/playzonecz.

Tomáš "benq1" Masaryk bol menovaný do NVIDIA siene česko-slovenského e-športu

Community Vick 0 645
Každý rok je v rámci finálového víkendu Tipsport MČR CS:GO v spolupráci s Českou asociáciou e-športu tradične menovaná nová herná legenda, ktorá vstupuje do Siene slávy česko-slovenského e-športu NVIDIA. Siedmy člen sa stáva dlhoročnou hviezdou a jednou z ikon Counter-Strike scény, Tomášom "benq1" Masarykom, ktorý tento rok ukončil svoju kariéru.

Prvý deň Tipsport MČR CS:GO je u konca. Kto je víťaz a kto porazený?

Tournament Vick 0 649
Včerajšok bol poznačený skupinou A. Jeden z favoritov, Dynamo Eclot, ako prvý vstúpil do boja o český titul proti outsiderom v dresoch Universe. Víťazne. Esuba potom prestrieľala Entropiq Prague. Tí v druhom zápase zvládli ťažký zápas proti Universe. Súboj o postup do play-off vyhralo Dynamo Eclot.

Astralis späť na vrchole? Prečo o sebe dánska legenda nedala vedieť viac ako rok?

CS news Vick 0 913
Je to už nejaký čas, čo device prešiel z Astralis Denmark.png flag do Ninjas in Pyjamas Sweden.png flag. Pre všetkých to bol šok, keď legenda, ktorá hrala za dánsku organizáciu viac ako 5 rokov, náhle opustila svojich spoluhráčov a prestúpila do NIP Sweden.png flag. Bohužiaľ, od presťahovania sa do Švédska mu nevyhovovalo niekoľko faktorov a teraz je späť doma, v Astralis Denmark.png flag. Prečítajte si, ako na tom Astralis sú a čo mal device za problémy.

Budúcnosť CS:GO bude zaujímavá, čo všetko vieme a o čom sa špekuluje?

Community Vick 2 962
V poslednej dobe sa objavilo veľa špekulácií a únikov o CS:GO. Či už ide o zmenu banneru so skrytým textom na hlavnom Twitter účte CS:GO, alebo špekulácie o dlho očakávanom prechode na Source 2 engine. Prečítajte si, ako by mohla vyzerať neďaleká budúcnosť hry CS:GO.

Dva milióny za víkend? O výhru sa pobijú futbalista, kuchár či detektív

CS news Majo 0 742
Čo sa stane, keď sa stretne pekár, detektív, futbalista a právnik? Zahrajú si na počítači a rozdelia si milióny. Čítate správne. Už čoskoro totiž v Brne vypukne oficiálne české majstrovstvo v počítačovej hre CS: Global Offensive. Aj keď sa dnes v takzvanom športe hrá o čoraz väčšie peniaze, hraním sa uživí iba hŕstka tých najlepších. Aj preto si športovci počas svojej kariéry chystajú plán B. Títo chlapci sa na začiatku novembra predstavia na Tipsport MČR CS:GO, kde si ich tímy počas jediného víkendu rozdelia dva milióny. Nemať ale talent na hry, ich životný príbeh by sa uberal úplne iným smerom. Kým mohli byť české hviezdy športu, ktoré tvrdo trénovali tisíce hodín, aby sa dostali na vrchol?

Toto niektorí návštevníci nitrianskeho autosalónu naozaj nečakali. V čom bol tento ročník iný?

Tournament Majo 0 3214
Majstrovský víkend je za nami! Nitra ožila spojením dvoch unikátnych eventov. Po prvýkrát sme mali možnosť zažiť v Agrokomplexe Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch a Autosalón Autoshow Nitra. Tisíce fanúšikov automobilov a hier si tak užili 4 dni plné skvelého programu a úžasných výkonov v herných turnajoch.

V hale M5 sme postupne spoznali nových majstrov SR v hrách Fortuna CS:GO, Dr.Max FIFA 23 a 4ka Brawl Stars. Spoločne všetci hráči bojovali o celkový prizepool...

Pozrite sa ako to vyzerá na nitrianskom autosalóne, ktorý premiérovo hostí Majstrovstvá SR v ešportoch

Tournament Majo 0 740
Nitriansky Agrokomplex prináša premiérové spojenie týchto unikátnych podujatí.
Majstrovský víkend v Nitre sa začal! Príďte si užiť dve podujatie v cene jedného. Najlepší hráči SK/CZ scény, free-to-play zóny, známe automobilové značky, veterány, dobré jedlo a množstvo atrakcií – toto všetko na teba čaká v nitrianskom Agrokomplexe.

Automobilový a e-športový priemysel spája svoje sily: Majstrovstvá SR v e-športoch sa premiérovo predstavia počas Autosalónu v Nitre

Tournament Majo 0 848
Najväčší e-športový sviatok na Slovensku mieri do Nitry, kde sa premiérovo predstaví v areáli Agrokomplex.

1 lístok, 2 podujatia, 3 herné turnaje a 4 dni skvelej zábavy - toto ponúkajú Dr.Max Majstrovstvá SR v elektronických športoch, ktoré v októbri zažijeme premiérovo v Nitre. Na hernom podujatí si prídu na svoje nielen fanúšikovia e-športov či hier, ale aj priaznivci automobilov. MSR sa po prvýkrát v histórií uskutoční spoločne s prestížnou výstavou Autosalón Autoshow v areáli Agrokomplexu Nitra.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (328 Hlasy)
13% (50 Hlasy)
1% (4 Hlasy)
2% (6 Hlasy)
Hlasy: 388
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 1
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 9,196
  • Nových členov dnes: 4
  • Nových členov včera: 17
  • Najnovší člen: oklino