Login

Bratislava cez víkend žila ešportom. Turnaj o 41 000 eur zbúral všetky rekordy v sledovaní československých zápasov

Tournament Majo 1 349
Cez víkend sa v Bratislave zišli priaznivci elektronických športov z celej Českej republiky a Slovenska. Tí sledovali finálové zápasy turnaja Tipsport CS:GO, ktorý je súčasťou šampionátu MČR. Prvé miesto si nakoniec odniesol tím Apeks, ktorý si na svoje konto pripísal najväčšiu časť finančnej odmeny, ktorá činila 41 000 €. Záverečné súboje tímov počas finálového dňa sledovali stovky divákov na mieste a státisíce skrz živé vysielanie. Celý turnaj vďaka nim zaznamenal na platforme Twitch cez milión zhliadnutí.

Cesta ešportového šampióna začína: Turnaj Tipsport CS:GO Bratislava privíta elitné česko-slovenské celky

Tournament Majo 0 210
Prestížny e-športový šampionát MČR má pred sebou prvú veľkú udalosť tohto roku. Tie najlepšie česko-slovenské tímy v hre Counter-Strike: Global Offensive začnú svoju cestu za vysnívaným titulom na Slovensku. Vo finálovej sérii Tipsport CS:GO Bratislava sa stretnú nielen o prvý milión korún z celkovej dotácie 4,5 milióna, ale rozdelia si aj dôležité body do celoročnej kvalifikácie. Vstupenky sú v predaji na stránkach www.mcr.gg, a to na semifinále a finále turnaja 2. a 3. apríla.

CS:GO liga Y-Games PRO Series postupuje v roku 2022 s rekordným prizepoolom 41 000€

Tournament Majo 1 233
Registruj sa do otvorenej kvalifikácie a zaisti si svoje miesto v prestížnej lige po boku TOP SK/CZ a EU tímov.

Druhá sezóna CS:GO ligy Y-Games PRO Series štartuje už v apríli tohto roka a prináša so sebou hneď niekoľko zásadných noviniek. Do 4-mesačného súboja o titul šampióna sa zapojí hneď až 16 ešportových tímov z domácej a európskej scény (10 SK/CZ a 6 EÚ tímov) Väčší počet tímov prináša aj vylepšený formát ligy, ktorý dáva priestor všetkým SK/CZ tímom na zapojenie sa do PRO Series.

Herný turnus o Skiny #8

Tournament Majo 1 1747
V siedmom pokračovaní herného turnusu 1v1 o Skiny sa odohralo dokopy rekordných 557 zápasov. Nový rekord bol prekonaný aj v počte celkových zápasov pre jeden tím. Novú vysokú latku nastavil tím UranJuran a to presne v počte 180 zápasov. Ide skoro o trojnásobné prekonanie posledného rekordu s počtom zápasov 66 pre tím. V novom hernom turnuse nás čaká pár zmien. Viac sa dozvieš v novinke :]

Kingston FURY uvádza na trh pamäte DDR5 SODIMM

Hardware Majo 2 122
Kingston FURY, hráčska divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, oznamuje uvedenie pamätí Kingston FURY™ Impact DDR5 SODIMM. Sú ideálne pre hráčov alebo počítačových nadšencov, ktorí chcú od svojho notebooku alebo malého počítača špičkový výkon najnovších technológií.

Nová sezóna stredoškolskej ešport ligy prináša súboje o ceny v hodnote viac ako 6240€

Tournament Majo 1 218
Projekt Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga pokračuje svojou, už v poradí, 4. sezónou a prináša so sebou rekordný prizepool a nový herný titul. Študenti stredných škôl môžu zabojovať o hodnotné ceny v hrách CS:GO powered by FEI STU, League of Legends, Brawl Stars, Apex Legends a po novom aj Valorant. Žiaci slovenských a českých stredných škôl dostanú tak jedinečnú možnosť ukázať svoje herné schopnosti už túto jar. Registrácie do jednotlivých turnajov momentálne prebiehajú na oficiálnej stránke organizátora yzone.sk, začiatok ligy je naplánovaný 07. marca 2022.

Nový medzinárodný turnaj spája univerzitné ešportové scény krajín V4 po prvý krát! Sledujte premiérový CS:GO turnaj už tento víkend!

Tournament Majo 1 202
Medzinárodný turnaj prichádza po prvý krát už sobotu 19. februára.
Najlepšie CS:GO univerzitné tímy z V4 krajín si zmerajú sily na novom turnaji Student Esport Championship, ktorý zažije svoju premiéru už o pár dní. V sobotu 19. februára sa pozrieme na súboj TOP 4 tímov zo 4 krajín – Czech Republic.png flag Česko, Slovakia.png flag Slovensko Hungary.png flag Maďarsko a Poland.png flag Poľsko a vy môžete byť pri tom. Sledujte livestream od 9:30 na streamovacej službe www.twitch.tv/yzonesk.

Virtuálny súboj stredných škôl s viac ako 2000 študentmi je za dverami. V hre je viac ako 5500 eur

Tournament Majo 1 278
Tretia sezóna stredoškolskej ešportovej ligy určená pre slovenských a českých študentov sa blíži do svojho finále. Najlepší stredoškoláci zabojujú o vecné ceny v hodnote viac ako 5 500€ v hrách CS:GO, League of Legends, Brawl Stars a APEX Legends. Podporiť ich budete môcť aj vy, prostredníctvom oficiálnej Facebookovej stránky alebo na streamovacej platforme Twitch.TV.

Logitech G predstavuje mechanické hráčske klávesnice G413 SE v plnej veľkosti a aj bez numerického bloku

Hardware Majo 1 342
Logitech G oznamuje dostupnosť mechanických hráčskych klávesníc Logitech G413 SE (v plnej veľkosti) a G413 TKL SE (bez numerického bloku). Tieto nové, cenovo výhodné klávesnice, sú navrhnuté s ohľadom na presnosť a výkon. Majú mechanické spínače vhodné na hranie hier a extrémne odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutyléntereftalátu (PBT), ktorý sa neleskne, nebledne a dobre odoláva opotrebeniu. Mechanické hráčske klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budú k dispozícii a Slovensku vo februári 2022 u všetkých predajcov (Alza, Mall.sk, Datart.sk, Electroworld.sk, Nay.sk, PGS.sk) za odporúčané maloobchodné ceny 79,99 €, respektíve 69.99 €.

Myš Logitech Signature M650 ponúka viac možností a funkcií aj pre ľavákov

Hardware Majo 1 356
Spoločnosť Logitech prichádza s novou bezdrôtovou myšou Signature M650. Vďaka dvom rôznym veľkostiam a aj verzii pre ľavákov, ponúka lepšie pracovné podmienky pre oveľa väčšiu skupinu ľudí ako iné modely. Medzi jej hlavné prednosti patria rolovacie koliesko SmartWheel, takmer nepočuteľné tlačidlá s nastaviteľnými funkciami a veľmi praktický dizajn. Táto myš sa stane skvelým doplnkom každej počítačovej zostavy a práca s ňou bude rýchlejšia a príjemnejšia než kedykoľvek predtým. Myš Signature M650 bude na Slovensku a v ČR dostupná od januára 2022 v sieti distribútorov (Alza, Electroworld, Nay, CZC.cz, HP Tronic a TS Bohemia) za odporúčanú maloobchodnú cenu 44,99 €.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (211 Hlasy)
12% (31 Hlasy)
2% (4 Hlasy)
2% (5 Hlasy)
Hlasy: 251
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 5
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,808
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: tadopa