Kto sa stal novým Univerzitným majstrom SR v elektronických športoch a postúpil na európsky pohár s prizepoolom 15000€?

Tournament Majo 0 876
Univerzitné Majstrovstvá SR v elektronických športoch ukázali opäť kvality nášho ešportu na vysokoškolskej úrovni. Napínavé finále herných turnajov Accenture League of Legends, Titans freelancers CS:GO a Hearthstone ukázalo Slovensku tváre tých najlepších hráčov na univerzitách. Livestream turnaja so sprievodným programom, besedami so študentskými organizáciami a súťažami, si diváci po prvýkrát mohli užiť zo skvelého ešportového štúdia novej televízie ChuckTV.

Tento víkend sa po prvýkrát v televízii pobijú študenti vysokých škôl o titul majstra SR a postup na prestížny európsky pohár s prizepoolom 15 000€

Tournament Majo 0 187
Univerzitný ešport na Slovensku sa neustále rozrastá, čoho dôkazom je prichádzajúce finále UNI MSR ligy - letný semester 2021 pod záštitou Ministra školstva, vedy, výskumu a športu. Univerzitné MSR v elektronických športoch spoznajú svojich víťazov už tento víkend 14. - 16. mája počas live prenosu zápasov turnajov Accenture League of Legends, Titans freelancers CS:GO a Hearthstone.

Streamers Show Match 5v5 #8

Community Majo 10 681
Čaká nás už ôsme pokračovanie obľúbeného SHOW MATCH 5v5, kde sa dvaja streameri so svojimi tímami postavia proti sebe. Zápas budete môcť sledovať LIVE na twitch.tv/csportalsk alebo u svojho obľúbeného streamera. Podporiť svojho streamera môžeš daním príslušného LIKEu v poste na našej Facebook Fan Page. Hlasovanie sa bude zobrazovať LIVE počas streamu. Súťažíte tiež o VIP score body.

Y-Games PRO Series s prizepoolom 31 250€ štartuje už piatok 16.4.2021

Tournament Majo 0 410
Nová profesionálna liga na Slovakia flag Slovensku čoskoro prinesie ešport aj na televízne obrazovky.

Táto nová CS:GO liga z dielne organizátorov najväčšieho ešportového festivalu na Slovensku prináša exkluzívne súboje s účasťou medzinárodných tímov a špičky slovenskej a českej scény.

Generation 112 - Dni sa začínajú predlžovať (žiaľ aj núdzový stav)

Community Majo 2 490
Jar je tu a s ňou pekné počasie, kávičky na teraskách, príroda, hranie sa vonku... Aha počkať, nie je rok 2019... Takže ešte raz: Jar je tu a s ňou pekné počasie, kávičky na balkóne, príroda v dokumentárnych filmoch a hranie sa na PC či konzolách. Nič sa za posledné mesiace nezmenilo, okrem obsahu magazínu a to sa oplatí!

Herný turnus o Skiny #5

Tournament Majo 3 2037
Prvý apríl je za nami, Dragon Lore Giveaway na Instagrame pozná svojho víťaza. Štvrté kolo herného turnusu priniesol rekord v odohraných zápasov. Tím m0rkaa stihol rekordných 66 zápasov (not even 70), za čo mu gratulujem. V nasledujúcom hernom turnuse nás čakajú ešte hodnotnejšie skiny ako tomu bolo doteraz. Prekoná niekto 66 zápasov za turnus? V prípade záujmu o pridanie novej mapy vhodnej pre daný mód stačí napísať komentár s odporúčaním pod novinkou.

Študenti stredných škôl na Slovensku a v Českej republike môžu v e-športovej lige vyhrať až 3400€

Tournament Majo 0 613
Registrácie žiakov do novej sezóny prebiehajú do 2. apríla 2021 a žiaci môžu zapojiť do hier CS:GO, League of Legends, Brawl Stars, Fortnite či Fifa.
V novej sezóne prichádzajú organizátori s niekoľkými novinkami. Jednou z nich je vytvorenie dvoch samostatných líg: Českej a Slovenskej. V predchádzajúcej sezóne do ktorej sa zapojilo viac ako 700 študentov sa konala iba jedna liga do ktorej sa mohli zapojiť žiaci z oboch štátov.

FREE VIP Cup 1v1

Tournament Majo 14 1620
Pre členov portálu CSPORTAL.SK prinášame sobotný FREE VIP Cup 1v1 v hre Counter-Strike: Global Offensive. Turnaj bude určený pre 8 tímov v hernom móde Single Elimination a víťazné 3 priečky sa odohrajú BO3 systémom. Prvé tri priečky si rozdelia nádielku VIP bodov, ktoré môžeš využiť pre získanie CS:GO Skinov alebo aktivovanie si VIP profilu.

Hrajte s novými hráčskymi špuntami Logitech G333 Gaming Earphones pre PC a mobilné zariadenia

Hardware Majo 0 406
Logitech G, značka spoločnosti Logitech a popredný inovátor hráčskych technológií a vybavenia, uvádza najnovší prírastok do svojej oceňovanej rodiny hráčskych zvukových produktov, hráčske slúchadlá Logitech G333 Gaming Earphones.

Na UNI MSR s registráciou zadarmo zabojujú študenti o 2450€

Tournament Majo 0 1111
E-športová scéna na univerzitnej úrovni sa rozrastá aj na Slovensku. Vďaka spolupráci medzi Slovenskou asociáciou elektronických športov a Študentskou radou vysokých škôl vznikla v septembri minulého roku 12 členná komisia univerzitného e-športu SAEŠ, ktorá prevzala kompetencie udelovania titulu univerzitného majstra. Po výberovom konaní organizátora sa v letnom semestri 2021 uskutočnia oficiálne Univerzitné majstrovstvá SR v elektronických športoch. O titul zabojujú študenti slovenských univerzít a vysokých škôl v hrách Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends a Hearthstone.
Aktuálne výzvy
Twitch TV
  • Servery
  • Komentáre
  • Hodnotenia
  • Články
Servery csportal.sk IP adresa Hráči Status
DM AIM
cs.csportal.sk:27001 4/14
FUN
cs.csportal.sk:27021 4/16
Retake
cs.csportal.sk:27022 0/8
Surf
cs.csportal.sk:27023 0/20
TGCW 128tick
cs.csportal.sk:27030 0/10
CSPORTAL.SK
Join to server -
Anketa

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.

Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
84% (103 Hlasy)
11% (14 Hlasy)
2% (2 Hlasy)
2% (3 Hlasy)
Hlasy: 122
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37
Poslední prihlásení
Kto je online
  • Hostí Online: 6
  • Žiadny člen nie je Online

  • Registrovaní členovia: 8,297
  • Nových členov dnes: 0
  • Nových členov včera: 0
  • Najnovší člen: P4T0_SVK