Login

Kvalifikácia na 4ka CS:GO turnaj prichádza už 10. septembra! Zapoj sa do súboja o 17 000€

Tournament Majo 0 991
Zaisti si s tímom miestenku na offline finále, ktoré sa uskutoční 28.9. - 1.10.2023 v nitrianskom Agrokomplexe.

Majstrovská sezóna sa začína a online kvalifikácia na MSR 2023 prichádza! Slovenské a české CS:GO tímy môžu zabojovať o svoju miestenku na offline finále už 10.9.2023, stačí sa zaregistrovať do kvalifikácie na webe yzone.sk.

E-športové MČR sa rozširuje. Herný veľtrh a finále Tipsport MČR CS:GO prebehnú v najväčšom výstavnom pavilóne v strednej Európe

Community Majo 0 413
Tradičný herný veľtrh MČR EXPO a najprestížnejší český e-športový turnaj, Tipsport MČR CS:GO, sa sťahujú. Fanúšikovia však nemusia zúfať, naopak! Šampionát opäť prebehne tradične v rámci festivalu Life!, avšak vo väčších priestoroch. Vôbec prvýkrát sa finále uskutoční v pavilóne P. Ten je najnovšou výstavnou halou v areáli BVV - Brnenského výstaviska. Zároveň sa jedná o najväčší výstavný pavilón v strednej Európe.

RESCUER Comeback 3v3

Tournament Majo 12 1409
RETRO Comeback 5v5, ktorý sa hral na konci januára na starších CSGO mapách, neskôr DUO Comeback 2v2 turnaj, sú za nami a tento krát je pripravený RESCUER Comeback 3v3 turnaj. Tento turnaj opäť organizuje CrazyJane24, ktorá doň pozvala streamerky a streamerov z našej Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag scény.

Víťazom 3. sezóny YGames PRO Series sa stal dánsky tím Astralis Talent!

Tournament Majo 0 1063
Aktuálny ročník domácej CS:GO ligy s medzinárodnou účasťou je úspešne na svojom konci. V stredajšom grandfinále sme spoznali najlepší tím 3. sezóny YGames PRO Series. Vo záverečnom zápase sme boli svedkami duelu medzi dánskym tímom Astralis Talent v zostave s legendárnym hráčom Xyp9x a maďarským top tímom DomiNation eSports.

Finále YGames PRO Series CS:GO prichádza už v stredu 7.6.! Zvíťazí Astralis Talent alebo DomiNation eSports?

Tournament Majo 0 833
Zástupca CZ/SK scény Dynamo Eclot zabojuje o 3. miesto v turnaji. Sledujte livestream od 17:00.

Súboj o rekordný prizepool 45 000€ (1 067 000 KČ) 3. ročníka CS:GO ligy YGames PRO Series je takmer na konci. Už v stredu 7.6. prichádza grandfinále súťaže, v ktorom uvidíme 4 najlepšie tímy v zápasoch o 3. miesto a prvenstvo.

Hráči Dynama Eclot ovládli Bratislavu a priblížili sa k zisku 2 miliónov korún

Tournament Majo 0 465
Najprestížnejšia česko-slovenská športová súťaž Tipsport MČR CS:GO pozná víťaza druhého veľkého turnaja sezóny. Tipsport CS:GO Bratislava ovládli hráči pardubického celku Dynamo Eclot. Získali tak najväčšiu časť finančnej odmeny, ktorá predstavovala 435 000 korún (zhruba 18 600 eur) a postup do európskej kvalifikácie ESL Pro League, najprestížnejšej CS:GO ligy sveta. Navyše pardubický tím urobil dôležitý krok k zisku Tipsport Grand Slamu v hodnote 2 milióny. Stačí, aby v najbližších troch turnajoch uspel dvakrát.

Logitech G predstavuje najnovšiu inováciu e-šport audio zariadení - hráčsky headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED

Hardware Majo 0 892
Logitech G predstavuje bezkonkurenčný e-športový bezdrôtový headset Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Nový headset PRO X 2, navrhnutý a testovaný najlepšími e-športovcami, používa úplne nové revolučné akustické meniče PRO-G GRAPHENE, ktoré z neho robia ultimátny zdroj herného zvuku a nevyhnutný doplnok pre najnáročnejších a najsúťaživejších hráčov.

Kto sa prebojuje do finále YGames PRO Series ? Play-off CS:GO ligy s top domácimi a európskymi tímami prichádza

Tournament Majo 0 500
Slovenská CS:GO liga s medzinárodnou účasťou mieri do svojej vyraďovacej časti, kde uvidíme top 16 tímov v súboji o prizepool 45 000€.
3. sezóna YGames PRO Series prichádza do svojej play-off fázy, ktorá začína už v pondelok 22.5. Najlepších 16 domácich a európskych tímov sa stretne v dôležitých zápasoch o postup do štvrťfinále a semifinále. Sledujte livestream ligy na twitch.tv/yzonesk.

Ešportový šampionát sa presúva na Slovensko. Lístky na Tipsport CS:GO Bratislava v predaji!

Tournament Majo 0 488
Najprestížnejší česko-slovenský ešportový turnaj Tipsport MČR CS:GO sa po roku vracia do Bratislavy. Elitné české a slovenské tímy v hre Counter-Strike: Global Offensive sa predstavia 27. a 28. mája v nákupnom centre Aupark. Tu sa stretnú o 435 000 korún (18 600 eur). Vstupenky sú už teraz v predaji v e-shope PLAYzone.

Herný turnus #12

Tournament Majo 1 1250
Štyri mesiace od novej verzie herného turnusu, kde boli predstavené viaceré novinky, nám ubehli ako voda. Nebude tomu inak ani teraz, pretože nás čakajú ďalšie novinky. V jedenástom pokračovaní si hráči zamenili svoje nahraté body a vybrali dokopy 22 skinov. Niektorí si zamenili VIP profil a niektorí skúšajú šťastie obsadením slotov v CS:GO Skin lotérii. Spolu sa odohralo neuveriteľných 1028 zápasov. Všetky boli odohrané v móde 1v1. Tentokrát nás čaká niečo viac.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
85% (438 Hlasy)
12% (61 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 513
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37