Login

Najväčší herný festival v Česku sa blíži. MČR láka na stovky herných vychytávok, obrovskú gamingovú zónu aj turnaje v e-športe

Tournament Majo 0 391
Najväčší česko-slovenský herný festival MČR už tento mesiac privíta svojich návštevníkov. Hlavná gamingová udalosť roka prebehne od 24. do 26. novembra v pavilóne P, v najmodernejšej a najrozľahlejšej hale na BVV Brnenskom výstavisku. Desiatky vystavovateľov tu predstavia viac ako stovku herných zariadení a na mieste prebehne niekoľko športových turnajov v populárnych herných tituloch. Svoju show predvedú rapperi Maniak a Marpo so skupinou TroubleGang. Do Brna sa navyše chystajú aj populárne osobnosti českej hernej scény. Vďaka svojmu rozmanitému programu ponúkne MČR zábavu pre celú rodinu.

7. Sezóna stredoškolskej ešport ligy je tu a prináša niekoľko noviniek

Tournament Majo 0 1016
Zaregistruj sa do SK/CZ ligy v hrách CS2, League of Legends, Valorant a Rocket League.
Nový školský rok prináša novú sezónu Stredoškolskej ešport ligy! Zapoj sa so spolužiakmi do 7. sezóny a zabojujte o titul najlepších stredoškolských ešport tímov na SK/CZ scéne. Registrácie do jednotlivých turnajov sú otvorené; tentokrát sa môžeš tešiť na štvoricu staronových titulov.

Zaži prvú LANku v Counter-Strike 2 a EA FC 24 - YGames Esport Tournament prichádza do Prahy na For Games

Tournament Majo 0 452
UPDATE: Organizátor zrušil akciu pre nenaplnenie minimálnej kapacity turnaja.

Už 21-22.10.2023 si môžeš užiť klasický turnaj pre casual hráčov na výstavisku PVA EXPO Praha.

Príď sa zabaviť na jedinečnú LAN párty, ktorú ti prináša YGames v spolupráci s technickým partnerom Quietus Day už o pár dní do Prahy. Počas výstavy FORgames sa môžeš tešiť na klasickú komunitnú BYOC lanku, kde sa zabavíš so spoluhráčmi a zabojuješ o prizepool 2700€ (66 000 KČ).

Tipsport MČR CS predstavuje headlinera tohtoročnej Halftime Show

Community Majo 0 375
Najväčší český športový turnaj, Tipsport MČR CS, privíta hviezdneho hosťa. Pred samotným finále sa opäť odohrá Halftime Show, ktorého headlinerom bude rapper Marpo. Ten sa stane aj hlavným hosťom MČR párty, ktorá prebehne po skončení turnaja a korunovácii nového majstrovského tímu. Víťazný celok si okrem trofeje odnesie aj rovný milión korún. Záverečné semifinálové a medailové zápasy súťaže sa uskutočnia v piatok 24. a sobotu 25. novembra na BVV Brnenskom výstavisku v rámci najväčšieho česko-slovenského herného festivalu MČR. Ten pokračuje v obrovskom pavilóne P zábavným programom aj v nedeľu 26. novembra. Vstupenky sú v predaji na stránkach MCR.gg.

Rozlúčka s CS:GO na 4ka Majstrovstvách SR v e-športoch priniesla staronového majstra

Tournament Majo 0 364
Posledné septembrové dni v Nitre patrili spojenie e-športov a automobilov počas dvoch unikátnych podujatí – 4ka MSR v elektronických športoch a Autosalón Autoshow Nitra!

Majstrovské podujatie je za nami! 4ka MSR 2023 spoznali svojho víťaza v areáli nitrianskeho Agrokomplexu, kde sa Tipsport CS:GO turnaj odohrával spoločne s výstavou Autosalón Autoshow.

Príď sa rozlúčiť s CS:GO na 4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2023! Už tento víkend v Nitre

Tournament Majo 0 398
Najväčšie slovenské e-športové podujatie zažiješ v spojení s Autosalón Autoshow už tento víkend. Za cenu 1 lístka máš vstup na 2 podujatia. Už tento víkend to v Nitre žije e-športom a autami. 4ka Majstrovstvá SR v elektronických športoch 23 a Autosalón AUTOSHOW prebiehajú od štvrtka 28.09. do nedele 01.10. v areáli AGROKOMPLEX Nitra. Zažite spojenie dvoch skvelých podujatí za cenu 1 lístka; lístky si môžete kúpiť na predpredaj.sk alebo priamo na mieste.

Logitech G prichádza s novým vybavením radu PRO, ktoré povyšuje e-športové výkony na vyššiu úroveň

Hardware Majo 0 456
Nová hráčska klávesnica Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED a hráčska myš Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 prinášajú pre špičkových e-športovcov výkon, presnosť a dizajn novej generácie. Logitech G, predstavila dva najnovšie produkty z oceňovaného radu PRO – hráčsku klávesnicu Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED a hráčsku myš Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2.

Kvalifikácia na 4ka CS:GO turnaj prichádza už 10. septembra! Zapoj sa do súboja o 17 000€

Tournament Majo 0 1154
Zaisti si s tímom miestenku na offline finále, ktoré sa uskutoční 28.9. - 1.10.2023 v nitrianskom Agrokomplexe.

Majstrovská sezóna sa začína a online kvalifikácia na MSR 2023 prichádza! Slovenské a české CS:GO tímy môžu zabojovať o svoju miestenku na offline finále už 10.9.2023, stačí sa zaregistrovať do kvalifikácie na webe yzone.sk.

E-športové MČR sa rozširuje. Herný veľtrh a finále Tipsport MČR CS:GO prebehnú v najväčšom výstavnom pavilóne v strednej Európe

Community Majo 0 496
Tradičný herný veľtrh MČR EXPO a najprestížnejší český e-športový turnaj, Tipsport MČR CS:GO, sa sťahujú. Fanúšikovia však nemusia zúfať, naopak! Šampionát opäť prebehne tradične v rámci festivalu Life!, avšak vo väčších priestoroch. Vôbec prvýkrát sa finále uskutoční v pavilóne P. Ten je najnovšou výstavnou halou v areáli BVV - Brnenského výstaviska. Zároveň sa jedná o najväčší výstavný pavilón v strednej Európe.

RESCUER Comeback 3v3

Tournament Majo 12 1530
RETRO Comeback 5v5, ktorý sa hral na konci januára na starších CSGO mapách, neskôr DUO Comeback 2v2 turnaj, sú za nami a tento krát je pripravený RESCUER Comeback 3v3 turnaj. Tento turnaj opäť organizuje CrazyJane24, ktorá doň pozvala streamerky a streamerov z našej Slovakia.png flag/Czech Republic.png flag scény.
Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (461 Hlasy)
12% (63 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
1% (8 Hlasy)
Hlasy: 538
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37