Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK Counter-Strike podpora | Counter-Strike: 1.6
Steam Error - uz ma nic nenapada 05/06/2009 05:43
Avatar člena
Dag22 - Člen
Zdravim. mam taky mensi vacsi problem zo steamom. preinstaluval som si komplet windows mam tam norton 360 a router draytek vigor 2700voip. problem je v tom ze ked nainstalujem steam tak mi hnet prve okno vyhodi tabulku "checking for steam updates..."
asi po minute mi vyhodi hlasku ERROR:couldnt not to connect steam network. tak som hladal na nete nejake riesenia je ich tam kopu napr vypnut firewall,otvorit porty vypnut nejake programi po spusteni vsetko som odskusal a nic nefunguje. na tejto istej konfiguracii som to predtym uplne bezproblemov nainstaluval a hral. skusal som aj druhy pc: trvalo to trocha dlhsie ale ta ista chyba. uz neviem co by som vyskusal.kamosom to cez moj router ide uplne normalne aj mne to vsetko ficalo uplne normalne pokal som nepreinstaloval windows. je mozne ze by steam mal update server off? aj ked moc sa k tejto myslienke nepriklanam.
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 05/06/2009 11:47
Avatar člena
Funec - Člen
podla mna skus stiahnut na novo steam clienta, ak si to neskusal, je mozne, ze mas ten stary nejak poskodeny, mne podobne problemy nerobilo CS nikdy

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 05/06/2009 11:58
Avatar člena
j0jiii - Člen
mne toto robilo tisic krat uz...a to aj pocas ked som tom mal dajme tomu 3mesace nainstalovane prisiel update zacalo stahovat a ERROR. Ja som Vzdy musel nakomplet vymazat steam a nanovostiahnut a nainstalovat ho a stahnut hru.....I ked to vzdy nefungovalo vzdy som to nejako rozbehal gl

Príspevkov: 492Založený: 01.01.07
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 05/06/2009 12:49
Avatar člena
Garlin - Člen
podla mna to treba ignorovat a stale dokola spustat a vypynat steam... Mne to zatial stale rozchodilo

Príspevkov: 268Založený: 01.12.08
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 05/06/2009 16:27
Avatar člena
Funec - Člen
predat steam a kupit original Minesweepera!

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 07/06/2009 17:21
Avatar člena
Dag22 - Člen
thx za rady myslim ze uz som to rozbehal. stahol som 1,5mb instalacku steama z oficialnej stranky a nainstaluval sice mi muselo stiahnut na novo prakticky vsetko ale vsimol som si ze su pri instalacii pridane nove veci na rozdiel od mojej starsej verzie. to bol zrejme dovod preco sa to nechcelo napojit na steam network
Príspevkov: 139Bydlisko: • ŠintavaZaložený: 13.03.09
RE: Steam Error - uz ma nic nenapada 07/06/2009 17:29
Avatar člena
n0wa - Člen
skoda, ze som si to vsimol az teraz, ak sa toto stane, treba zmazat subor ClientRegistry.blob ( po vypnuti steamu ) pak steam znovu zapnut a on sa sam updatne co mu chyba.. ( zbytocne by si stratil data z hier )

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37