Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
RE: stiznost na Funky monkey 15/02/2009 17:50
Avatar člena
rev6-paffendorf - Člen
takze dneska kolem 16:45 hraju s kamosem a najednou se pripoji funky monkey vse v pohode v mape dust hrajem najednou zacne prehazovat hrace s CT teamu do T ano vim ze to dela auto team balance ale toto udelal on a bylo to uplne zbytecne nevim co tim sledoval zacal rikat ze to dela balance ale stal sem si za svym ze to proste udelal on asi slepy nejsem a ctu co se deje v cs... mno zacal sem byt pro neho blbe decko a dement napsal sem mu to ze je admin neznamena ze muze nadavat hracum povysovat se tim ze ma nejake prava kdyz sem mu toto napsal zacal slapovat...rekl sem ze dela zbytecne veci upne bezduvodne a ze mam pravdu tak dal kick(ani neupozornil)...po pripojeni all chat-budem vas decka rovnou banovat,nebudu nebudu se svama srat(nebo tak nejak) rekl sem mu ze at se nepovysuje pravama napsal to jeste kamos a jeden hrac(nick nevim)dostal sem okamzite bann na 7 dni a duvod demence...
takze zaverem bych chtel rict ze screeny nemam ale hraji tam dost dlouho na to abych vedel jak se mam chovat a abych ja a kamos dostal bann za vlastni demenci admina ktery nema svuj den dostal bann za udajnou mou demenci na 7 dni je moc...normlane se dava na par hodin(ale asi jak kdy a jak kdo a podle nalady jak tak vidim)
tahne me a memu kamosovi (Razgal) na 20 a asi vime co a jak...
mozna se nic nevyresi ale zamyslete se kdo ty prava ma clovek ktery je nervni vlastne takto zneuziva sve prava by podle me mel byt normalni clovek ktery si tam jen zahraje...protoze on porusil uplne vsechny pravidla adminu...Funky si na to HRDY? na to ze mas prava na to ze se ti nic nemuze stat?...
s konzole mi zbylo jen toto- Greav.CZ'fu.ck' *_* : ja to chapem a nepovysuj s
Greav.CZ'fu.ck' *_*-velmi by me potesilo aby si toto vse potvrdil jako i zbytek co tam dneska hrali... bo si stojim za tim ze sem neudelal nic s cim bych si bann zaslouzil...
Upravil rev6-paffendorf zap. 15/02/2009 18:00
Príspevkov: 3Založený: 18.11.08 201724967
RE: !!! Stažnosti !!! 15/02/2009 18:08
Avatar člena
RazGaL - Člen
chtěl bych jen oznámit že má pravdu :-) normálně co sem se díval tak za demencii se dává tak možná 2-3 hodinky i kdyby mi dal na den tak bych to překousl ale za mou údajnou demencii kde sem mu napsal ať se nepovyšuje tak dostat ban na týden?? prosímtě zamysli se ty jeden velký admine :-) nic proti žádnému adminovi nemám ale natebe jsem se stal alergickým zato že nemáš den a porušuješ pravidla co mají dodržovat admini ... já přiznávám možná sem porušil jedno pravidlo a jednou sem ti napsal něco co tě mohlo urazit :-) ale to ty jsi mi a paffovi psal častěji vulgarizmy a navíc dostat bezdůvodný ban ... dávám ti palec dolů za tvé jednání
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 15/02/2009 19:12
Avatar člena
n0wa - Člen
neviem o tom, ze by funky monkey niekedy vyuzil menenie teamov resp prehadzovanie hracov, ak nemenil a stale ste mu pisali, ze ich menil, tak ten ban celkom chapem.. pretoze vdaka PTB sa vacsina adminov nemusi starat o balanc teamu, pockal by som si aby sa vyjadril admin funkey monkey, btw pani ban za demenciu je od 5min do permanentu.. to ze mate 20rokov neznamena tiez nic, hovorim z vlastnych skusenosti

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: !!! Stažnosti !!! 15/02/2009 19:42
Avatar člena
klimco - Člen
n0wa - zato ty tych skusenosti mas aj na 60 rocneho hen vyzuty po potoku behat

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: hmm vskudku zajimave 15/02/2009 20:12
Avatar člena
rev6-paffendorf - Člen
sak pockame nejsem debil a vidim co pise cs ze admin funky monky transwer a nick hraca... urobil to 2x takze vim to udelal napsal sem mu to 2x pokazde rikal ze ne ... a bylo jasne ze nervi za to ze mam pravdu... tak zacal nadavat ze sem dementne decko cos by taky nemel dobre vedel ze mam pravdu a on to nejak nezkousl a tak si musel slamnout kicknou zabanovat hrace za to ze ma nekdo pravdu... porusil vsechny povinosti a pravidla adminu...to podle me neni v poradku a celkem me sere ze sem nezkopiroval conzoli aby taky admin prisel o prava... zvlastni ze sem za celou dobu nemel ani s jednim adminem problemy...z radosti pockam na vyjadreni Funkyho...a nova srry ale to ze mam 20 roku neco znamena nebo to me chces porovnavat z onyma deckama co maji 10-15? myslim si ze tam je znacny rozdil... me tu jde hlavne jen o princip a poinformovat o tomto adminovi ma nervy na vlasku... a pak to tak dopada bann za 7 dni neni vzadnem pripade zaslouzeny... spis by si on mel dat bann normalni clovek ktery by vybuch a zacal nadavat tak bann ma nemilosrdne admin bouzel ne... protoze je to admin skoda no
Príspevkov: 3Založený: 18.11.08 201724967
RE: !!! Stažnosti !!! 15/02/2009 20:14
Avatar člena
RazGaL - Člen
n0wa- nic proti ale mě je jedno něco s tím přehazováním mě jde oto že on porušil pravidla ... a že využíval práv admina to kolik mám je mi jedno ale nato že on má taky nějak tak tak by měl mít rozum ... vypadal že má svoje problémy že je vytočený tak si to nemá kompenzovávat na hráčích ... tím vulgarizmem co sem myslel byl oto že sem mu jen napsal že je pán vleký admin a on to umě bral jako vulgarizmus a napadnutí admina :-) ale jako zato že on nemá den tak já si mám odsr*t týden ?? jako to by bylo fajnové nemít den a dát ban všem lidem ... a ktomu napsat demencia ... taky je tam napsané že by měl mít video nebo aspoň screen stím co sem dělal tak bych chtěl vidět tu moji demencii ... prostě promně to byl nespravedlivý ban :-)
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 15/02/2009 20:40
Avatar člena
RazGaL - Člen
a navíc vím že funky napíše že sme ho prudili ... hodně lidí by tohle napsalo bohužel nemáme ktomu důkaz na vlastní obhajobu ... vím že taky hodně lidí se bojí říct pravdu a že udělal chybu že mu ujely nervy to dělá hodně lidí ale vím že on to neudělá a napíše to že jsme tam byli vulgární atd... cojiného mu i zbyde ...bude to slovo admina proti dvoum normálním hráčům ... neznám ho a ani nechcu znát ale doufám že má rozum a aspoň se omluví a že to přehnal ... jak sem napsal výš my sme nepsali nic vulgárního to spíš on byl vulgární a hodně lidí mu tam psalo aby se uklidnil stím a aby nevyužíval svých práv ... jen sme to schytali my dva co sem si všiml :-) ale tak co už nenadělám stím nic :-)
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 16/02/2009 18:03
Avatar člena
Funec - Člen
Tak toto cele zhrnem do par strucnych viet. Nasledne, ked ma tito chlapci zacali obvinovat ze prehadzujem hracov. Za 1.: na W3 som bol asi po 2-3 tyzdnoch, zahrat si s kamosom na chvilu, naladu som mal uplne super, vsetko v pohode, a zrazu zacne nejaky brain0r spamovat, ze prehadzujem hracov ako sa mi chce, v com ho podpori 2. hrac a zacnu strasny flame, ze si robim co chcem, ked im nasledne napisem, ze mame na to PTB, ze ja tieto veci neriesim, stale tvrdia svoje, tak ho slapnem, zacne vypisovat, ze si nemam na nich liecit komplexy a ze som lama atd. tak kick 1., nasledny reconnect, flame, ban 1., flame 2. hraca, ban 2. hraca, spam do sayu, ze nemam naladu tu pocuvat dementne vylevy ludi, ako ti dvaja, co dostali ban, nikto nic neriesil, tak vsetko v klidku, po asi 15 min. som sa prepojil na classic, kde som to pisal majovi, ktory povedal, ze stacil, amx_gag, s cim vlastne suhlasim, ale aby ma flamovali nejaki chlapci, ze prehadzujem hracov, pricom jediny, koho prehodilo som bol ja (aj to bolo PT a ani po vysvetleni flejm neprestal, gg, naucte sa chovat, ten ban je z mojej strany opravneny. A ak ma nabuduce budete chciet z niecoho obvinovat, odfotte si dokazy, inak su to len plane reci, ja na to aby som si fotil dementne hlasky kazdeho, kto dostane ban za demenciu nemam naladu ani diskspace, ak chcete, dam vam cislo uctu, poslite mi 200 eur, kupim is par diskov a budem to ukladat. Gl Hf

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: !!! Stažnosti !!! 16/02/2009 22:51
Avatar člena
RazGaL - Člen
hochu ty jsi asik spadl na hlavu ... zaprvé já tě neobviňoval z přehazování hráčů ale z využívání svých práv já tě nařkl z toho až si začal vulgárně psát ... potom sem ti i psal jak si ho slapoval ale prostě vidím že ty jsi blb a nepřiznáš svou chybu nebudu tě řešit prostě jsi někdo ským se nemá cenu oněčem bavit a cokoliv řešit máš svou hlavu ... jsi prsotě tvrdohlavý ... jinak PS: pokud nemáš prachy nebo nevyděláváš řekni si rodičům a né nám ;-) my máme svých problémů s penězma dosta nemusíme je posílat nějakému pablbovi ;-) ber si to jak chceš prostě jsi nula
Upravil RazGaL zap. 16/02/2009 22:53
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 16/02/2009 23:01
Avatar člena
rev6-paffendorf - Člen
funky flame tu pises jedine ty ano pisal si a ja to vim ze na to mate PTB
a ze to udela automaticky team balance ale problem byl v tom ze bylo jasne videt ze si hrace prehazujes sam co pak slepy nejsem bouzel sem te na to upozornil 1x ale ty si tvrdil opak tak sem ti to rekl jeste raz a ty zrazu slapovat mno tak sem ti napsal no za to ze ma nekdo pravdu hned nemusis delat zbytecne veci jako slap to druhe kolo si ma slapl znova a napisal si ze sem dementne decko.... pak nasledne kick po pripojeni si psal all chat-decka nebudu se svama srat ale budu rovnou banovat?zamysli se... kdyz uz sem psal ja a kamos ze se nehorazne povysujes pravama tak sem dostal bananek co pak toto bylo tve ferove jednani a nerikej ze si mel dobru naladu choval si se jako bys ty a tvoje mlada esi mas tak ste meli kramy no proste des takovy admin at se jde lecit... pral bych si zazit tuto udalost jeste jednou a tentokrat vse dokazat...protoze ty si admin a reknes ze to jsou plene reci tak to kazdy necha byt a normalnimu hraci se neveri mno co uz pro priste vim ze si to nafotim zvlastne s takovym amdinem jako ses ty!,ze mas vubec prava kdyz si chodis na cs parkrat do mesice
Príspevkov: 3Založený: 18.11.08 201724967
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 01:49
Avatar člena
n0wa - Člen
ak nemate nijake screeny, tak to je neobjektivne, kedze ako citam ste znamy ba dokonca kamarati, dokopy to mohlo vyzerat ako flejm ( ked sa 2ja ludia pustia naraz koli tomu, ze admin si riesi nieco s jednym.. ) takze nabuduce, ak budu staznosti, tak si to poscreenujte, takto s tym bohuzial nic robit nemozeme, kedze ako pisete, je to vase slovo voci jeho, a permanent ste nedostali, tak to nema taku vahu a na vec sa pozeram objektivne, tak si usetrite tych kecov, ze aj ja som pablb ked sa ho zastavam, a inak napadlo ma, mne ked niekto hovori, ze sa hram na pana velkeho admina a podobne recicky davam za to tiez ban, ak sa niekomu nepaci chovanie, ma si hodit screen > csportal.sk a GG,nie tu mame riesit nejake hypotezy, ktore aj tak nikomu nepomozu, ani vam, ani adminovi, nikomu.. dalej sa sem uz vyjadrovat nebudem. dobru noc


Upravil n0wa zap. 17/02/2009 01:51
Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 09:43
Avatar člena
RazGaL - Člen
hele sme kamarádi ale já se doněho pustil kvůli věci že tam porušoval práva bohužel to nemůžu dosvědčit a štve mě to ale tak co on napsal že nemáme důkazy tak on taky ne a slovo admina je tu asik víc než někoho jiného že nemusí mít důkazy a zabanuje ... vím není to permanent ale i tak týden je hodně ... jinak kdyby tam byli jiní admini tak by to takhle neřešili ... a to že tam nadával a tak mám nechat bez povšimnutí?? sem mu napsal jen pravdu a zato mi dal ban ... pěkná spravedlnost ... co už už to neřeším a je mi to upr*ele a navíc n0wo tobě jsem nepsal že jsi pablb že se ho zastáváš ale že on je pablb stebou by se to dalo nějak vyřešit kdybys tam třeba byl nebo tak :-) ale jako dostat ban na 7 dní jen zato že mu napíšu aby si nehrál na velkého admina,aby nezneužíval svá práva a aby se klidnil se svými výrazy tak to je podle mě moc ...admin by měl jít příkladem v csku a nechovat se jak hulvát když mu někdo něco napíše co by ho mělo naštvat nebo ho urazit ... měl by mít klidnou hlavu a řešit věci s nadhledem což on neudělal ... konec už mi to je uzadku ... jde mi jen o princip aby on přiznal i to že to přehnal ale on to prostě nepřizná
a navíc to že jak napsal on ... jsem tam byl po asik 2 týdnech bo kolik napsal ... my tam hráváme každý den ... a hráváme jen na csportalu ... a jednou tam přijde on a dá ti ban na týden zato že si neporušoval žádné pravidla ... jak byses choval ty kdybyse to stalo tobě?? vžij se do naší situace ... a jak tohle vidím to shrnu ... on mu dával slap ... pak následně kick ... mě ani kick nedal a ani mě neupozornil ... zrovna mi dal ban takže tohle je jako spravedlnost?? navíc on přitom mluvil vulgárně a bylo vidět že se tam povyšuje ....
tak a teď polemizuju nad jedním ... kdybych byl třeba jednou někdy admin ... a někdo by mi napsal ať nepřehazuju lidi tak bych ho mohl jako vyhodit a následně dát ban za urážku a vymluvit se že je to demencia jo ?? dobré vědět :-) a do all chatu napsat že se už z těma děckama nebudu srát a rovnou dávat ban jo ?? a následně kdo by mi napsal ať nezneužívám své práva tak bych mu mohl dát taky ban jo ?? a ktomu demencii napsat bez důkazů?? tak dobré vědět :-) kdybych třeba někdy byl admin ... což nebudu páč bych se nato mohl ... tak bych věděl jak se zachovat ... dík za takový příklad funky ... :-) končím stímhle ... nemá cenu to řešit ... hojte
Upravil RazGaL zap. 17/02/2009 10:03
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 10:51
Avatar člena
Fuxxo - Člen
co takto pozriet logy??? a ako som sa vyjadroval aj predtym. dementni česi... co viac. nie ze by sa vyjadroval slusne, ale bude pisat trapne ceske reci a urazat dalej.. chlapec.. sa nebudem cudovat ak z toho tvojho týdne nebude permanent. proste sami si seriete do ust.. co viac? nebol som tam, ale toto vase pisanie co tu pisete o niecom svedci.. nezabudnite napisat ze som pablb aj ja a ze uz nikdy nebudete hrat na csportal serveroch a o 2 tyzdne tu budete nastupeni obaja... takych ako ste vy uz bolo... a este neviem preco sem miesas to, ze admin nema dokazy. no sak nema. admin by mal mat demo popripade screen co nema. vy tvrdite ze sa hral s prehadzovanim hracov. ok. staci pozriet logy a tam to bude. dovtedy tu nemate preco flejmovat...
Upravil Fuxxo zap. 17/02/2009 11:13
Príspevkov: 437Bydlisko: • HnúšťaZaložený: 22.06.08 www.fofos.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 11:59
Avatar člena
Funec - Člen
okey, toto ma zabilo, ze ziadne upozornenie, tak ja po kicku toho 1. napisem, ze uz nebudem riesit vase sracky, ze vas rovno pobanujem, ked neprestanete s tymi blbostami, tak co si cakal? na osobny uradne pecateny list? Ze "Upozornujeme vas na nevhodne chovanie a flame na serveri csportal.sk # warcraft3 server, 16:47:31, s nickom RazGal, prosime o zjednanie napravy, inak vam bude eventualne udeleny ban na dobu jeden tyzden. S pozdravom csportal.sk admin team" Toto by si chcel? Super, najprv si prestan srat do huby a tvarit sa tu ako tazky inteligent, lebo ti to aj tak nikto nezere. Btw, dufam, ze si majo da tu robotu a hodi sem ten log a nasledne vam to prepise v banliste na permanent, nech takato pliaga uz neotravuje nikoho dalsieho.
Za dalsie neprekrucaj moje vyjadrenia, to ze som bol na WAR3 po 2 tyzdnoch, to je pravda, tak tu netvrd ze CS zapnem raz za 2 tyzdne, sa pozri najprv do banlistu alebo sem http://www.gametracker.com/server_info/62.168.75.68:27015/ za dalsie hravam na steame a len cez vikendy, lebo cez tyzden som na intraku kde mam l0w net na to aby som hral.
Btw, urazky typu ze mam ja alebo moja holka kramy mozes ist skusat naspat do siedmej C a ked si budes cez informatiku chcet nabuduce zahrat CS, tak sa chovaj tak, ako mas, lebo ti niekto, koho naseries viac, urve rovno permanent a budes sa tu vyplakavat este viac.
Okey, ale toto su vsetko len reci, poprosim maja alebo niekoho, kto ma k logom pristup, nech to sem hodi, ak sa mu bude chciet.

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 12:20
Avatar člena
RazGaL - Člen
nic proti funky ale jak sem si to přečetl tak ty jsi spojil 2 komentáře do jednoho já netvrdím že nehráváš cs ale já napsal že 2 týdny jsi tam nebyl bo kolik jako na tom servru ... a žádný flame to nebyl já ti poprvé napsal s povyšováním jak si ho slapl a ptal jsem se tě proč si ho slap ty nic ... potom si mu dal kick a následně si napsal nebudu se sváma děcka srát rovnou vám budu dávat ban ... tohle jako není porušení chování admina?? pokdu vím on se má chovat taky slušně jak ostatní :-) a já pak napsal to co sem tu psal furt a dostal sem ban tak se nadsebou zamysli ;-) a jak vidím z toho co si napsal tak neodkážeš nato kolik máš roků psát slušně ... urážky typu "přestaň si srát do huby a tvářit se jako těžký inteliget" ti nijak nepomůžou :-) já píšu normální věci ve srovnání s mou iteligencí a nepotřebuju si nanic hrát :-) dokonce nepotřebuju mluvit sprostě což jak vidím v tvém psaní asik nejde ale co už :-) prostě je mi to už fuk ;-) už to neřeším že :-) jinak fuxxo tohle jsem napsal na svou obhajobu a nevím proč nazýváš třeba mě dementním čechem když tu nemluvím sprostě a obhajuje se dá se říct inteligetnní obhajobou?? to bych mohl říct i o slovákách a spíš než dementními tak bych nazval tvrdohlavými ale nenazvu protože to nemám zapotřebí ikdyž sem to teď napsal :-) vím že hodně slováků je dobrých bohužel jsem při nedělní hře narazil na jednoho tvrdohlavého ale nic stím nenadělám :-) tak hojte
PS: funky my neměli problémy a s adminama co tam chodili sme byli v pohode :-) dokud si nepřišel ty ... tak to asik nebude vnás ale v tobě ne ?? hoj
Upravil RazGaL zap. 17/02/2009 12:23
Príspevkov: 6Založený: 05.02.09 209582515 ne http://xchat.cz/RazGaL
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 12:25
Avatar člena
Funec - Člen
precitaj si treti vyrok v mojom podpise. Precitaj este raz. Mas? Vyborne. Teraz sa nad sebou a spojenim tvojej osoby s tym vyrokom zamysli. Mas? Vyborne. A teraz uz sem nebudes uz nic viac pisat, na kolko ak si pochopil, ides sa hambit do kuta.

Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo kurevsky dobrú ruku

A computer is like.. air conditioning: it becomes useless when you open windows

90% mozgu tvorí kvapalina. U niektorých brzdová.

Hádky na internete sú ako Paralympiáda, aj ked vyhráš, stále si retardovaný.
Príspevkov: 555Bydlisko: • TO PYCO!Založený: 04.12.06 221431401
RE: !!! Stažnosti !!! 17/02/2009 12:34
Avatar člena
n0wa - Člen
poprosim o stop flejmu lebo tento topic zamknem, uz tu ide len o osocovanie jednej osoby druhou a to vec neriesi, logy na serve su od 14teho vypnute..takze dokazy ziadne bohuzial nie su, vase bany vam zrusim, ale upozornujem vas, ze ak sa nabuduce nieco taketo vyskytne, a nebudete mat taketo obvinenia ako dokazat tak vam dam priamo permanent..(samozrejme ale podla pravidiel upozornenia aneb 3x a dost )

Príspevkov: 661Založený: 02.11.06 312859062 nowinou@hotmail.com http://last.fm/user/n0win0u
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 16:30
Avatar člena
klimco - Člen
takze tu ocakavam tvoju staznost slevin na moju osobu mas jedine stastie ze nemam prava na serveroch lebo by si tu uz asi nehral
http://i44.tinypic.com/1z2jcw1.jpg
http://i40.tinypic.com/avmvkk.jpg

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.

Upravil klimco zap. 26/02/2009 16:33
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 16:40
Avatar člena
Slevin - Člen
neviem co si vyriesil tymi fotkami.. je to sice pekne ale nechapem anco si to sem dal... ze som napisal ze zapnem aj ja?hadam vyhrazky mozem mat ak mi nic neni dokazane... a k tebe vravim ze som ta spectatoval asi tak minutu a pol a videl som co si robil... 1v1 awp a hned si vedel odkial vyleze... fakt ma dost sere ze som to nenatocil...
Príspevkov: 8Založený: 23.09.08
RE: !!! Stažnosti !!! 26/02/2009 16:45
Avatar člena
klimco - Člen
tu prvu mapu som netocil nemalo zmysel ale ked sa ktebe pridalo aj to druhe decko a tvrdilo ze mam zapate tak som zacal natacat hned to sem hodim btw poviem majovi nech ti da prava taky admin by bol velky prinos ako si ty ked si ma spectatoval 1.3 minuty ked je 60 sec spect cas ale nech sa paci

Môj sexuálny život by stal za hovno, keby frajerka nespávala s otvorenými ústami.


Nápis na náhrobnom kameni: Malý priestor, veľký pokoj.

Rozčuľuje ma nie to, že mi niekto povie hlúposť, ale to, že predpokladá, že s ňou budem súhlasiť.
Príspevkov: 534Založený: 17.02.07 205165260 www.csportal.sk

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37