Login
Čítať tému
Counter Strike Portal - csportal.sk | CSPORTAL.SK | Sťažnosti
RE: csportal servers for cheaters 14/11/2009 16:08
Avatar člena
Kronc - Člen
ja som tez za jeho prava a murder neska som rano rozdal uz tolko banov ze az a ja davam ban iba ked som si isty ze ma hrac cheat nedawam ze a ten dal raz cez stenu co sa da predierovat a sexcica ja sa ti natocim aj sam ak chces xD
a murder ked vidis ze som na servery a je tam cheater ktoreho som prehliadol je dobre upozornit admina alebo spravit demo takze murder sa nevyhovaraj ze prehliadnem niekoho nikto neni dokonaly a ked vidis ze som mu nedal ban tak ma upozorni a ja si to pozriem ok ?
Upravil Kronc zap. 14/11/2009 16:10
Príspevkov: 10Založený: 04.10.09 486217027
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 13:13
Avatar člena
murded - Člen
uz som si skoro myslel ze kira je normalny ale je to len saso co nevie co ma robit s pravami. vcera niekolko krat bezdovodny slay dnes znovu. tymto ziadam aby mu boli odobrane prava. nielen z toho dovodu ze mi dal bezdovodne slay ale aj z toho ze cheatera spozna asi len v tom pripade ked ma zapnuty speedhack. uz pred niekolkymi dnami som zrovna v tejto teme postol demo cheatera s nickom **** bohuzial bez ip. dnes bol ten isty hrac opat na servery a opat so zapnutym wh. najprv tam bol admin houses tomu som to pisal aspon 5 krat ale napriek jeho snahe nedokazal spozorovat wh a cheatera zabanovat a radsej sa po case odpojil. nasledne prisiel admin kira a po mojej vete: "bol tu houses ten nedokazal zabanovat cheatera som zvedavy co predvedie kira" mi dal hned na zaciatku kola slay. po skusenostiach s predosleho dna som sa radsej rovno odpojil. skuste prijat adminov ktori dokazu rozoznavat cheat a skill a podla toho aj banovat.
http://img33.imageshack.us/img33/4918/slayr.jpg
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 14:02
Avatar člena
houses - Člen
ako som mu mal dat ban bez dvokazu .. som ho mal zabanovat preto lebo ty si povedal ze mal zapnute....pozeral som nanho tak normalne hral ..ked mal nieco tak asi vypol a este sam si to hovoril ze asi vypol .....keby ziadal unban tak co by som ake demo mu dal .... preto som odisiel lebo aj naobedovat by som sa chcel
Príspevkov: 141Založený: 10.06.09 621153521
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 14:26
Avatar člena
Sali - Člen
jj..bol som tam aj ja..ale murded..ked hras a chces niekoho obvinit ze ma zapate, tak ho skus spectnut aj ty..a nespamovat adminom ON MA , ON MA..BAN BAN BAN..lebo z tvojho pohladu (hraca) je posudzovanie trocha odlisne nez zo spectu...a navyse staci raz napisat...ked sa na to admin kukne povie ti ci ma alebo nema zapnute..lebo osobne si myslim, ze ked adminovi 5 krat napises ze ma dakto wh do chatu, tak v ten moment ten cheater vypina...ak nieje blby..a potom admin moze uz len prdkat..

Každá mačka mňaučíí...
Príspevkov: 301Bydlisko: • PopradZaložený: 21.01.09 460253291
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 15:22
Avatar člena
murded - Člen
murded napísal:
postnem ti sem dve dema hraca s nickom ***** a skus mi vyvratit ze nema wh.
demo hviezda2 si rovno pretoc na koniec a pozri si len poslednych par sekund
dema su natacane pod starym protokolom 47
http://dataup.to/7547368/hviezda.rar


akoze tieto dema sa vam zdaju nedostacujuce?

je jasne ze ked sa hodi admin do spectu tak vsetci vypnu preto by ste sa uz mohli naucit natacat aj pocas hrania. idem eko skapem medzi prvymi a cheater si to pravdepodobne nevsimne. spravim to par kol a dokaz je na svete ale pozeram ze je tu kopec neskusenych adminov ked vidim ako sa na servery cheatuje aj pocas ich pritomnosti. tu vychovavate cheaterov ktorych je neskor tazke aj odhalit lebo sa s tym wh naucia hrat tak ze to je problem dokazat. ja banujem vzdy len s dokazom takze demo je samozrejmostou pokial sa nejedna o speedhack ci spinhack, v takych pripadoch banujem bez dema tam nieje co riesit.
Upravil murded zap. 21/11/2009 15:34
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 15:44
Avatar člena
houses - Člen
keby si natacal na protocole 48 asi by som si to pozrel
Príspevkov: 141Založený: 10.06.09 621153521
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 16:02
Avatar člena
Kronc - Člen
a takze ty si braky na teba mam uz tolko nervouz hrania ze aza murdred na hraca **** si davam specialny pozor vzdy ked je tam tak si ho spectujem a nikdy nic nema teda aspon poda toho co ja hravam tak tam nic nema a slay nemas pre nic za nic ale za brutalne vycerpavanie na servery a za urazanie hracov s ktorimi hras ok pochopim neda bombu tak mu napises ze je dement ale sustavne nadavanie hracom a ked ta upozornim tak vynadas aj mna uz som ti mal chut dat zopar banov za demenciu
Príspevkov: 10Založený: 04.10.09 486217027
RE: csportal servers for cheaters 21/11/2009 20:01
Avatar člena
murded - Člen
houses ako pre teba ti ho natocim pod protokolom 48 aj ked este na predoslej strane kira pise o tom ze je to cheater.

a k tebe kira, nevidel som ze by si daval slay niekomu z tych hracov co tam nadavali mne ci niekomu inemu. ano nadavam pokial mi kolo co kolo nejaky blbec hodi flash pod nohy a hned za tym hecko. kolo co kolo pisem preco chodia vsetci ct ako buzny na dlhu a tam stoja pred branou alebo vo vani miesto toho aby strazili planty. vcera si mi dal slay po tom ako som sam branil B vsetci ct pokapali ako muchy zase na dlhej. t plantli na A ja bez defusok som presiel stredom kde som zobral def a bezal schodmi na A kde som uz samozrejme nestihol zabit ostavajucich 5 terakov a defusnut tak som zabil len troch a skapal pri vybuchu bomby. pri dalsom respawne mi nejaky saso napise: "defuse nic?". tak mu na to odpisem: " fu neviete cely team ubranit jeden plant". tvoja reakcia bola zase slay a na otazku zaco to bolo tvoja odpoved:" lebo si k k t". tak sa skus na chvilu vzit do mojej role a potom mi povedz kto tu ma mat vacsie pravo na niekoho nervy. ja hram teamovo snazim sa ist defuse branit plant aby t ani nepolozili ale ked myslis ze lepsie je prisposobit sa vacsine a zabudnut na to o com vlastne cs je vporiadku. od teraz budem len huntit, kempit, srat na defuse ci plant a nebudem nadavat nikomu ok? to budes dufam konecne spokojny lebo inak fakt neviem o co ti ide. jediny opravneny slay ktory si mi dal, bol vcera a to ked som ostal s awp za terakov na spawne a ty si to rushol cez B na t spawn a po tom ako si ma posteklil niekolkymi gulkami som sa otocil a zlozil ta awom. aj ked to bolo len par sekund po respawne tak to beriem.
Upravil murded zap. 21/11/2009 20:10
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613
RE: csportal servers for cheaters 22/11/2009 16:48
Avatar člena
Drizzt - Člen
mna by zaujimalo kto je zodpovedny za banovanie hracov,ktorych dema su v sekcii "dema a screeny cheaterov" - za posledne dni tam boli pridane dalsie dema a v banliste sa ani jeden z nich neobjavil....v jednej veci musim s murdedom suhlasit,stalo sa aj mne ze bol na servery cheater a admin ho cely cas prehliadal a nechaval hrat a az do upozornenia alebo ze admin nechcel ist na iny server zabanovat cheatera a kaslal nato...mohli by byt niektori trosku zodpovednejsi k svojej funkcii "administratora" a plnit si svoje povinnosti tak ako maju
Príspevkov: 41Založený: 28.10.09
RE: csportal servers for cheaters 22/11/2009 21:05
Avatar člena
PePo - Člen
Drizzt dokazy musis mat
Príspevkov: 675Bydlisko: • BratislavaZaložený: 28.06.09
RE: csportal servers for cheaters 23/11/2009 10:09
Avatar člena
Drizzt - Člen
pepikanko napísal:
Drizzt dokazy musis mat


nerozumiem ake dokazy mas na mysli
Príspevkov: 41Založený: 28.10.09
RE: csportal servers for cheaters 24/11/2009 09:31
Avatar člena
K-P2 - Člen
to su vyhovorky ze ako mu mam dat ban bez dokazov
a nepise sa to dvokazov ty dumbass
tak to to vyzera ked sa beru admini na zaklade kamaratstva
Príspevkov: 7Založený: 28.01.09
RE: csportal servers for cheaters 24/11/2009 12:58
Avatar člena
wajrus - Člen
ja mam zas najradsej takych jebikov ze ked hram, alebo som v specte a dakoho pozeram tak on mi zacne spamovat ze henten tamten ban wajrus ban ab wh a podobne sracky, tak to si mozem ist rovno piskat a ne natacat cheaterra ... skoro stale sa mi to stane ... tak rovno uz davam tomu jebikovi kick, myslim si ze aj on by si mal uvedomit, ze ma prezradza, takze kick je opravneny z mojho pohladu ... a potom sa necudujte ze nevieme zabanovat chlapca co ma cheaty, ked nemame nanho dokaz

Príspevkov: 352Bydlisko: • Košice - sídl. Dargovských HrdinovZaložený: 17.08.09
RE: csportal servers for cheaters 24/11/2009 13:42
Avatar člena
Majo - Hlavný Administrátor
K-P2 - ty co tu zas splietas za somariny ake kamaratstvo?

Príspevkov: 1963Založený: 03.10.06 https://www.instagram.com/csportalsk/
RE: csportal servers for cheaters 24/11/2009 14:41
Avatar člena
zhulenec - Člen
K-P2 .. nepoznam ani jedneho admina osobne ..

Príspevkov: 357Bydlisko: • ŽilinaZaložený: 04.03.09 238858147
RE: csportal servers for cheaters 24/11/2009 20:08
Avatar člena
murded - Člen
ja vidim skor problem v tom ze mate velmi neskusenych adminov, ktori zbadaju cheatera len ked tam pobehuje so speedom. veselo tam hrava kopec hracov ktori maju takmer stale zapnute wh ale admini to nevedia odhalit pokial nedavaju diery. pochopte ze mate na serveroch kopec cheaterov ktori sa s tym wh uz naucili hrat. po prechode na protokol 48 niektore druhy wh dvyhaju ping takze pre zaciatok by ste sa mohli zamerat na hracov ktori to davaju dost dobre napriek tomu ze maju ping 100 a viac. takisto preverit si ip cez google nieje na zahodenie. ked mi pri urcitej ip vyhodi niekolko banov za cheating na inych portaloch tak to uz stoji za zvysenu pozornost u toho hraca.
Príspevkov: 348Bydlisko: • ZvolenZaložený: 26.10.09 326499613

Aktuálne zápasy
Twitch TV
Anketa
Na čom najčastejšie hraješ hry?
PC Notebook Konzola Mobil
86% (456 Hlasy)
12% (62 Hlasy)
1% (6 Hlasy)
2% (8 Hlasy)
Hlasy: 532
Začiatok hlasovania: 22/03/2020 11:37